HMS SW8902 promocja 2018

Cena1485.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
System hamowania mechaniczny
Waga urządzenia 45 kg
Waga koła zamachowego 18 kg
Rodzaj spinning

Opis

SW8902 HMS to rower spiningowy, zaopatrzony w progresywny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android albo iOS. Starczy pobrać na swój smartfon albo tablet bezpłatną aplikację iBiking+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

Aplikacja nie tylko mieści wszystkie konieczne informacje dotyczące treningu – dostarcza również unikalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? wyłącznie od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem!

Rower spiningowy SW8902 HMS został specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. Kolarstwa halowego. Jest to nad wyraz prosta i efektywna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. W trakcie godzinnego treningu spalamy choćby do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu!

Urządzenie ma stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której osiągalny jest nawet najmocniej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają ponadto specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Odporność tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami.

Trening z rowerem spiningowym SW8902 HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest również łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak szczególnie stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technologia ta jest odpowiednia dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:

iBiking+: