York Fitness C120 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem York Fitness C120 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower Magnetyczny York Fitness C120 Active
1099.00
SportowyRaj.pl
York Fitness C120 Active
1099.00
OleOle!

Parametry

Producent:York Fitness
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 110 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 30 kg
Waga koła zamachowego 7 kg

Opis


OPIS: C120 Active to nowość w ofercie York Fitness, rower magnetyczny z 16-stopniowym dostosowywanym elektronicznie zakresem obciążenia. Stacjonarne rowery treningowe i cykloergometry pionowe i poziome to najpopularniejsze urządzenia aerobowe, angażujące z zasady dolne partie mięśniowe, tj. Mięśnie nóg, pośladków, w mniejszym stopniu mięśnie brzucha a choćby rąk. Regularny trening na rowerze, w zależności od stopnia energiczności, ogranicza ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe, zwiększa pojemność płuc a także wzmaga spalanie tłuszczów. Najważniejszą zaletą domowego treningu kolarskiego jest jednak fakt, że mimo dynamicznej pracy kończyn dolnych nasze stawy są bezpieczne. Z tego również względu rowery i cykloergometry są przeważnie zalecanymi urządzeniami w walce z otyłością i dysfunkcją narządów ruchu.
Wszystkie trenażery eliptyczne firmy YORK FITNESS dedykowane są tylko do stosowania domowego i są zgodne z znaczącymi oczekiwaniami Unii Europejskiej i Ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz.U. Z 2003r. Nr 229, poz. 2275).

SPECYFIKACJA artykułu: