Rosenthal jade serwis obiadowo - kawowy 30el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Rosenthal jade serwis obiadowo - kawowy 30el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-53%
ROSENTHAL JADE serwis obiadowoy 12el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone
899.00
Dla Domu
ROSENTHAL JADE serwis kawowy 18el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone
1089.00
Dla Domu
ROSENTHAL Maria serwis obiadowy 12el - biały, zestaw, porcelana premium
1165.00
Dla Domu
ROSENTHAL JADE MAGNOLIA serwis kawowy 18el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone
1385.00
Dla Domu
ROSENTHAL JADE serwis obiadowo - kawowy 30el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone
1499.00
Dla Domu
ROSENTHAL JADE MAGNOLIA serwis obiadowo - kawowy 30el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone
1899.00
Dla Domu

Parametry

Producent:Rosenthal
Kategoria:Serwisy obiadowe
Ilość sztuk 30

Opis

Rosenthal Maria 18el. - serwis kawowy

Rosenthal jest jedną z najmocniej tradycyjnych i równocześnie najistotniej modnych marek w Niemczech. Od ponad 135 lat Rosenthal stworzył produkty, które zniewalają formą, funkcjonalnością, jakością oraz ręcznym wykonaniem.

seria „Maria" rozpoczęła się w 1916 roku, została ona nazwana na cześć żony założyciela Philipp Rosenthal, który poślubił 35 lat młodszą Marię 1916th "Maria" oznacza historię porcelany i kultury stołowej. Jest to jedna z najpopularniejszych i najmocniej udanych serii porcelany Rosenthal.
To wieloboczne naczynia z charakterystycznym reliefem krawędziowym w kształcie girlandy owocowej stały się najobszerniejszą linią Rosenthala. Przystępnych jest ponad 80 najróżniejszych przedmiotów. Poprzez dziesięciolecia "Maria" raduje się ogromną popularnością i jest jednym z największych i najlepiej sprzedających się kolekcji. Dzięki mnogości specjalnych i dodatkowych części "Maria" spełnia najwyższe jednostkowe wymogi dotyczące tradycyjnej współczesnej kultury stołów i pokazuje się jako kompletny program dla smakoszy. Szykowny charakter leży w głównej mierze w tradycyjnej formie i stabilnym, subtelnym zdobieniem. Naczynia można myć w zmywarce, a także używać w mikrofalówce.

pakiet gromadzi:

- 6 x filiżanka 0,18l
- 6 x spodek pod filiżankę 14cm
- 6 x talerz śniadaniowy 19m

Wszystkie produkty wyprodukowane są w zakładach w Rosenthal w Selb Rothbühl i Thomas am Kulm w Speichersdorf, które są jednymi z pionierskich na świecie zakładów produkcyjnych przemysłu porcelanowego.

Możliwość jednostkowego sprowadzenia wszystkich komponentów z kolekcji Maria