AKG K121 promocja 2018

Cena298.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Stagebox.pl

Parametry

Producent:AKG
Kategoria:Słuchawki

Opis

AKG K 121 Studio - Słuchawki profesjonalne AKG K 121 Studio to półotwarte, profesjonalne, klasyczne słuchawki stereofoniczne renomowane za naturalny i konkretny dźwięk. Wyróżniają się jednocześnie silnym basem, jak i czystą górą oraz perfekcyjnym komfortem stosowania.

zaopatrzone są w zwiększone przetworniki XXL z membranami produkowanymi w technologii Varimotion (ang.). Gwarantuje to wysoką skuteczność, obfite, równomierne pasmo akustyczne i dużą dynamikę. Słuchawki genialnie nadają się do długiej pracy np.

w studiu, nie męczą uszu. Niska impedancja pozwala na wykorzystanie ich w połączeniu z mobilnymi urządzeniami takimi jak: odtwarzacze CD, rejestratory DAT, notebooki, i inne. Specyfikacja: szczególnie mocno i precyzyjnie wytworzone świetny naturalny dźwięk HI-FI z mocnym basem i czystą górą, a także wysoką skalą głosu zwiększone przetworniki XXL z membranami stworzonymi w technologii Varimotion (ang.) kabel sygnałowy idący wyłącznie do jednej słuchawki (wejście ze strony lewego przetwornika) miękkie super-przypasowane, skórzane poduszki nauszne świetny komfort nie męcząc uszu choćby przy długim słuchaniu rewelacyjne jednocześnie do zastosowań profesjonalnych np.

w studiu jak i urządzeń przenośnych i stacjonarnych odtwarzaczy CD/MP3 i multimediów pałąk samo-dostosowujący się do kształtu głowy przetworniki: intensywne, półotwarte pasmo przenoszenia: 18-22.500Hz impedancja: 55 Ohm maksymalna moc wejściowa: 200 mW SPL (Sound pressure level): 101 dB (SPL/mW) typ: przewodowe, nauszne THD (zniekształcenia harmoniczne) <0,4% przewód z miedzi OFC 99,99% o długości 3m pozłacany wtyk jack stereo 3,5mm waga słuchawek bez kabla: 220 gram w komplecie pozłacana przejściówka na obszerny jack (6,3mm)