Asus Orion promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Asus Orion oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
ASUS Orion
299.00
RTV EURO AGD
Słuchawki ASUS Orion (90-YAHI8110-UA00)
306.11
Media Expert
Słuchawki ASUS Orion (90-YAHI8110-UA00) + DARMOWY TRANSPORT!
311.83
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ na głowę

Opis

Graj komfortowo i wygrywaj stylowo
zestaw słuchawkowy Orion PRO jest asygnowany dla wielbicieli gier.zapewnia głębię dźwięku i pełne pozycjonowanie, potrzebne w każdej rozgrywce. W wyniku szeroko zakrojonych badań uwzględniających opinie kupujących, zespół ROG uznał komfort użytkowania jako kluczowy,jeśli chodzi o słuchawki do gier. ROG Orion PRO ma 100mm pokrywające uszy poduszki, zapewniające wyższy komfortu, a 50mm przetworniki z magnesami neodymowymi proponują pełne zanurzenie w dźwięku.

Procesor dźwiękowy ROG Spitfire USB działający na poziomie sprzętowym
Zespół ROG postanowił ponadto wzbogacić zestaw słuchawkowy ROG Orion PRO. Procesor dźwiękowy ROG Spitfire działa na poziomie sprzętowym i nie wymaga instalacji sterowników. Jego design zapewnia szybsze podłączenie i jest zgodny z najmocniej profesjonalnymi grami. ROG Spitfire oferuje prosty dostęp do technice udoskonalających dźwięk: tryb FPS EQ dla lepszego pozycjonowania dźwięku w grach FPS, 7.1 virtualsurround i wzmacniacz słuchawkowy. Każda z tych funkcji ma własny przycisk, który ją włącza lub wyłącza, bez potrzeby uruchamiania jakiegokolwiek oprogramowania.

Tryb FPS EQ: zaskocz przeciwników
FPS EQ opracowano na podstawie analizy charakterystyki dźwięków w wiodących grach typu FPS. Sprzęt wyekwipowano w nowoczesne algorytmy, które większą czystość każdego dźwięku. Gracze mogą dzisiaj poprawnie słyszeć kroki, strzały, rozkazy i inne dźwięki z dużo bardziej skrupulatnym umiejscowieniem w przestrzeni, co daje im przewagę w rozgrywce.

Tryb 7.1 virtualsurround: wciągnij się w wir walki
Tryb 7.1 virtualsurround kreuje realistyczne i wolne od zakłóceń środowisko dźwięku przestrzennego. Optymalizuje brzmienie efektów dźwiękowych, które pierwotnie nie zostały zaprogramowane dla gier, dając w efekcie naturalne i zrównoważone brzmienie dźwięku podczas gry.

Tryb wzmacniacza słuchawkowego: wzmacnia brzmienie każdego dźwięku
Zintegrowany z ROG Spitfire wzmacniacz słuchawkowy uwypukla brzmienie każdego dźwięku w trakcie gry. Pozostał tak opracowany, by dorównać możliwościom zestawów słuchawkowych ROG, w przeciwieństwie do innych produktów tej klasy dostępnych na rynku.

Rozgrywki bez zakłóceń
Najwyższej jakości przetworniki wytwarzane z magnesów neodymowych
wielkie, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe zostały zoptymalizowane tak, żeby zapewnić graczom dynamiczne pozycjonowanie dźwięku. Proponują czyste brzmienie dźwięków, mocne basy i niezwykle niski poziom zakłóceń. Solidny i energiczny dźwięk sprawia, że wirtualne pole walki staje się istotnie realistyczne, a wszystkie działania i odruchy stają się wyjątkowo szybkie, niemal naturalne.

Odczepialny mikrofon filtrujący szumy
W oparciu o opinie graczy, ROG Orion PRO wyekwipowano w lepszy mikrofon, który zezwala na łatwiejszą regulację i komfortowe przechowywanie, kiedy nie jest użytkowany. Mikrofon z technologią filtracji szumów jest dużo wrażliwszy na głos, sprawną komunikację w trakcie gry.

Pełne skupienie na polu walki dzięki izolacji szumów do 30dB

Zakłócenia są dla fachowych graczy jednym z największych problemów. Rozpraszają i wywołują podejmowanie niewłaściwych decyzji, co z kolei zmniejsza liczbę punktów i miejsce w rankingu. Zestaw ROG Orion PRO został tworzony tak, aby w pełni pokrywać uszy, a technika izolacji szumów zagwarantuje graczom wyraźnie udoskonalone warunki gry, gdyż blokuje zakłócenia, takie jak dźwięki otoczenia i głos ludzki - dwa główne części rozpraszające podczas obszernych rozgrywek. Nawet dyskretne dźwięki mogą zakłócać odbiór gry, dlatego także warto upewnić się, że Twój sprzęt zezwala na pełne zanurzenie w rozgrywce – podejmij właściwy wybór.

Wysoki komfort i design przyjazny dla graczy
znakomite dostosowanie. W efekcie długich badań i testów kilku prototypów, projektantom Orion PRO udało się zapewnić użytkownikom pełen komfort stosowania – zestaw jest lekki, ma funkcjonalną budowę i zoptymalizowaną siłę zacisku.

Pełnowymiarowe, 100 mm nauszniki
Projektanci ROG wybrali dla użytkowników miękkie, 100 mm poduszki pokryte przepuszczającym powietrze materiałem.

Organizer kabli
Do zestawu ROG Orion PRO załączony jest stylowy organizer kabli, który zezwala na łatwiejsze zarządzanie kablami i zapobiega ich splątaniu.

2,5 m pleciony przewód z pozłacanymi wtyczkami
Dla zapewnienia dłuższej żywotności i mniejszych zakłóceń, ROG Orion PRO zaopatrzono w konkretny, pleciony przewód i pozłacane wtyczki. Przedłużony, 2,5-metrowy przewód zagwarantuje w dodatku swobodę ruchów w czasie rozgrywki.

Kontrola głośności
Proste dostosowywanie głośności i wyciszanie przy pomocy znajdującego się na kablu kontrolera.


Akcesoria w komplecie

- Podręcznik użytkownika
- Procesor dźwiękowy USB
- Organizer kabli


Pozostałe parametry

- Średnica głośników: 50 mm
- Materiał głośników: Magnes neodymowy