Bose SoundSport promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bose SoundSport oraz 21 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-78%
Słuchawki dokanałowe BOSE SoundSport IE MFI Czerwono-czarny
199.00
Media Expert
-78%
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Czerwono-czarny
199.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe BOSE Soundsport Czarny
269.00
Media Expert
Słuchawki dokanałowe BOSE SoundSport IE MFI Zielony
312.13
Media Expert
Słuchawki BOSE SoundSport Android Czarny
319.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Czarny
319.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe BOSE SoundSport Android Czarny
319.00
Media Expert
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
449.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki BOSE SoundSport Wireless Niebieski
649.00
MediaMarkt.pl
Sportowe słuchawki bezprzewodowe BOSE SoundSport WIRELESS Citron
649.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki BOSE SoundSport Wireless Czarny
649.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki bezprzewodowe BOSE SoundSport Wireless Czarny + etui ładujące
649.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki douszne BOSE SoundSport Wireless Czarny
649.00
Media Expert
Słuchawki douszne BOSE SoundSport Cytrynowy
649.99
Media Expert
Słuchawki dokanałowe BOSE SoundSport Free Wireless Niebiesko-żółty
849.00
Media Expert
Słuchawki BOSE SoundSport Free Czarny
849.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe BOSE SoundSport Free Wireless Czarny
849.00
Media Expert
Słuchawki BOSE SoundSport Navy/orange
849.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki BOSE SoundSport Navy/citron
849.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe BOSE SoundSport Free Wireless Pomarańczowo-niebieski
849.00
Media Expert
Sportowe słuchawki bezprzewodowe BOSE SoundSport Pulse Czarno-czerwony
899.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

Bez przewodów. Nic Cię nie zatrzyma
NASZE PIERWSZE ZUPEŁNIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE.
Zyskaj czysty i solidny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, by były komfortowe i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technice, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.
udoskonalonA konstrukcja SŁUCHAWEK
Skupiliśmy się na każdym szczególe technologii zamkniętej we wnętrzu słuchawek, od ulepszenia obwodów i doskonalszego dźwięku po wzmocnienie anteny Bluetooth® powiększającej maksymalną moc sygnału. Efekt? Słuchawki, które nieustannie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w rąk, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Możesz zapomnieć o przewodach.
doskonały komfort i stabilność
Słuchawki te są nieprzeciętnym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która zagwarantuje równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w kształt małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, lecz też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.
POZNAJ mocne strony
Najwyższa moc i najwyższej jakości dźwięk
Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w sytuacji projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią poprzez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, iż dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najbardziej zatłoczonej siłowni, bo choćby tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.
Zapoć siebie. A nie słuchawki.
Wilgoć przeważnie nie jest najlepszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, by to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od dzisiaj pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.
WIELOFUNKCYJNY POKROWIEC
Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć Ci w trakcie niemal każdego treningu. By je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a na dodatek pozwoli na dwa dodatkowe cykle ich ładowania (albo do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki temu słuchawki będą za każdym razem gotowe do działania. Co więcej, niedługie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.
Znajdź słuchawki dla siebie
Nie wiesz gdzie jest słuchawka? Pomyśleliśmy o wszystkim. Aplikacja Bose Connect pomoże Ci znaleźć słuchawki, jeżeli je zgubisz. A to zaledwie początek. Możesz zarządzać wszystkimi połączeniami Bluetooth i przełączać się między nimi. Aplikacja Connect pozwoli także aktualizować oprogramowanie, udzieli niezastąpionych wskazówek, a także umożliwi personalizację ustawień.
PEŁNA BEZPRZEWODOWOŚĆ
Ciesz się nieskrępowaną swobodą ruchów.
bezusterkowE POŁĄCZENIA
Zaprojektowaliśmy je z myślą o trafnej trwałości i bezusterkowości sygnału bezprzewodowego.
POZOSTAJĄ TAM, GDZIE mają BYĆ.
Końcówki StayHear+ Sport zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i stabilności.
KOREKTOR ZOPTYMALIZOWANY POD WZGLĘDEM GŁOŚNOŚCI
Ciesz się rewelacyjną jakością dźwięku przy każdym poziomie głośności.
wytrzymałOŚĆ NA ZACHLAPANIA
Norma IPX4 oznacza, że pot i deszcz nie są straszne tym słuchawkom.
AKUMULATOR W POKROWCU
5 godzin pracy na akumulatorze. Pokrowiec chroni słuchawki przed uszkodzeniem i pozwala je naładować — zapewnia nawet 10 godzin pracy na akumulatorze.

SPECYFIKACJA
 • wymiary/waga
 • Słuchawki:3,12 cm wys. × 2,5 cm szer. × 3 cm głęb. (15 g każda ze słuchawek)
 • Pokrowiec:3,75 cm wys. × 10 cm szer. × 4,75 cm głęb. (80 g)
 • dodatkowe dane
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Czas pracy akumulatora: 5 godzin po pełnym naładowaniu
 • ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
 • Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free
 • mobilny pokrowiec z ładowarką
 • Końcówki StayHear+ Sport w 3 rozmiarach
 • przewód USB

nieraz ZADAWANE PYTANIA
Czy przy pomocy słuchawek SoundLink Micro można słuchać dźwięku w filmach, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?
Tak. Jednak jakość odtwarzania – w szczególności synchronizacja dźwięku i wideo – może być gorsza od oczekiwanej. Dźwięk słuchawek kompletnie pozbawionych przewodów podlega pewnemu opóźnieniu w stosunku do obrazu. Opóźnienie to może się różnić w zależności od urządzenia, systemu operacyjnego, aplikacji, treści opartych o chmurę, infrastruktury sieci i samych słuchawek
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free są wodoodporne?
Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozostały zaprojektowane tak, aby znosiły działanie potu i niesprzyjających warunków pogodowych. Nie są przeznaczone do zanurzania w wodzie poprzez dłuższy czas, np. Podczas pływania.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki SoundSport Free wyekwipowano w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać podczas rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Dźwięk połączenia będzie słyszalny w prawej słuchawce. Obsługa konwencjonalnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują również z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.
Jak sparować słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free z urządzeniem mobilnym?
Kiedy słuchawki zostaną wyjęte z pokrowca po raz pierwszy, przejdą samoczynnie w tryb widoczności, co pozwoli innym urządzeniom wykryć je.połączyć słuchawki z urządzeniem i poznać ich dopełniające funkcje zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z aplikacji Bose Connect, wykonaj instrukcje widoczne w menu Bluetooth urządzenia,skonsolidować je ze słuchawkami. Po nawiązaniu połączenia diody LED funkcji Bluetooth na obu słuchawkach zaświecą się na biało.zespolić uzupełniające urządzenia ze słuchawkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, który znajduje się na lewej słuchawce, aż dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo kiedy usłyszysz w prawej słuchawce komunikat „Ready to connect" (Gotowość do połączenia). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji Bose Connect, by zakończyć proces parowania.
Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?
Słuchawki SoundSport Free można zespoić z urządzeniem źródłowym za pośrednictwem prawej słuchawki. Prawa słuchawka będzie odtwarzała dźwięk, jeśli wyszuka się ona w odległości do 9 metrów (30 stóp) od urządzenia źródłowego. Lewa słuchawka pozostanie połączona z prawą, dopóki będzie naładowana, poza pokrowcem i w odległości nieprzekraczającej 9 metrów (30 stóp) od prawej słuchawki. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi lub zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Nad wyraz słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie, i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących.
Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?
Aby naładować słuchawki SoundSport Free, starczy je umieścić w pokrowcu z ładowarką. Jeżeli ładowarka dysponuje odpowiednim zapasem prądu, ładowanie zainicjuje się samoczynnie. W trakcie ładowania diody LED na futerale będą migać. By słuchawki pozostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulatora zaświeci się na stałe i w pewnym momencie zgaśnie. Jeśli akumulator w pokrowcu jest rozładowany, należy podłączyć do niego załączony kabel, a drugi jego koniec do portu USB w komputerze albo w ładowarce (sprzedawanej osobno).
Jaka jest żywotność akumulatora słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?
Akumulator słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free zezwala na 5 godzin ich użytkowania. Żywotność akumulatora oznacza liczbę godzin wykorzystywania słuchawek po całkowitym naładowaniu, energicznie stosowanych do słuchania muzyki lub rozmów telefonicznych. Załączony pokrowiec z ładowarką umożliwia dwa dodatkowe cykle ładowania słuchawek, które dadzą dopełniające 10 godzin odtwarzania.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?
Tak. Słuchawki SoundSport Free są wyekwipowane w kabel USB, który pozwala na ich ładowanie przez komputer PC albo laptop. Należy pamiętać, że komputer PC lub laptop musi być włączony i w stanie czuwania, żeby można go było używać do ładowania przez USB. Słuchawki muszą być umieszczone w pokrowcu, by były ładowane.
Czy można słuchać muzyki po wyczerpaniu akumulatora?
Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie będą odtwarzać muzyki, jeśli akumulator został kompletnie wyczerpany.
Czy mogę ekspresowo naładować akumulator?
Tak. Kiedy akumulator jest rozładowany, starczy na 15 minut podłączyć ładowarkę, żeby móc odtwarzać muzykę jeszcze poprzez 45 minut.
Do czego służą przyciski na prawej słuchawce?
obszerniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Włącza odtwarzanie/pauzę i steruje ścieżkami filmu lub muzyki oraz odbiera i kończy połączenia telefoniczne oraz daje dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Pozwalają komfortowo regulować głośność.
Czym różnią się końcówki StayHear+ Sport dołączone do słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free od oryginalnych końcówek StayHear?
Podobnie jak oryginalne końcówki StayHear, końcówki StayHear+ Sport są wytwarzane z miękkiego silikonu, ale ich zarys parasola pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W efekcie jakość dźwięku jest ulepszona.
Jak odróżnić rozmiary końcówek StayHear+ Sport?
Końcówki StayHear+ Sport są oznaczone kolorami. Wewnątrz każdej końcówki znajduje się śladowa kolorowa obręcz, która oznacza jej rozmiar.
Biała = śladowe
Szara = przeciętne
Czarna = obfite
W jaki sposób można zdjąć albo wymienić końcówki StayHear+ Sport w słuchawkach?
Trzymając słuchawkę za podłużną część, subtelnie chwyć końcówkę StayHear+ Sport i zdejmij ją ze słuchawki. Przestroga: aby nie rozerwać końcówki StayHear+ Sport, złap ją u nasady. Nie ciągnij za skrzydełko końcówki.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?
Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez sekundę, aby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free mogą pousuwać hałas w samolocie?
Nie, słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie są wyekwipowane w funkcję redukcji hałasu. Jeśli chodzi o redukcję hałasu, Bose oferuje słuchawki QuietComfort i QuietControl.
W jaki sposób czyścić słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?
Słuchawki SoundSport Free należy delikatnie wytrzeć do sucha po każdym ich użyciu. Należy uważać, aby wilgoć nie dostała się do wnętrza słuchawek poprzez otwory, aby nie wcisnąć kurzu czy skażeń do portów. Podczas czyszczenia portów i wnętrza słuchawek nie należy wdmuchiwać powietrza ani korzystać z odkurzacza.