JBL E40 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem JBL E40 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki JBL Synchros E 40 Bluetooth Nauszne Czarne
299.00
Media Expert
Słuchawki JBL Synchros E 40 Bluetooth Nauszne Czarne + Zamów z DOSTAWĄ PRZED ŚWIĘTAMI! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
299.00
ELECTRO.pl
Słuchawki JBL Synchros E40BT Czarny
299.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Następna generacja nausznych słuchawek stereo charakteryzujących się legendarnym dźwiękiem JBL, łącznością Bluetooth® z funkcją dzielenia się muzyką ShareMe™ w stylowym i progresywnym wykonaniu.

Rozmiłuj swoje uszy bogatym dźwiękiem JBL: szerokie głośniki o średnicy 40 mm z funkcją PureBass otaczają uszy i dostarczają obszernych doznań estradowych połączonych z transparentnością i precyzją. Technika Bluetooth® pozwala na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami inteligentnymi, natomiast przystępna pod jednym przyciskiem technologia JBL zagwarantuje przezroczyste połączenie z urządzeniem bezprzewodowym w celu uzyskania znacznego połączenia głosowego. Zastosowana funkcja ShareMe™ pozwala na dzielenie się muzyką z innymi przez bezprzewodowe przesyłanie strumienia muzyki do innych słuchawek z funkcją ShareMe™ Natomiast zaimplementowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania pozwala rozkoszować się 16 godzinami nieprzerwanego słuchania muzyki. Funkcjonalny pałąk, a także zawiasy 3D gwarantują komfort przy długookresowym użytkowaniu. Miękkie nausznice pokryte sztuczną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort poprzez cały dzień, a także podwyższony poziom pasywnej redukcji szumów. Wykwintne wzornictwo słuchawek E40BT i cztery niepowtarzalnych wersji kolorystycznych sprawiają wrażenie wizualne błyskotliwe jak genialna jakość dźwięku.

technologia Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe rozmowy i strumieniowe odtwarzanie muzyki. Wbudowana technologia ShareMe™ zezwala na jednoczesne bezprzewodowe słuchanie muzyki na dwóch parach słuchawek z funkcją ShareMe™.

E40BT to stylowe słuchawki bezprzewodowe stanowiące perfekcyjne uzupełnienie urządzenia mobilnego lub tabletu. Stanowią one dodatkowo ośrodek towarzyski: dotknij nausznicy, by włączyć funkcję ShareMe i przesyłaj muzykę strumieniowo do innych słuchawek z funkcją ShareMe™. Słuchawki E40 to "koncert dla dwojga"

zaimplementowany litowo-jonowy akumulator ładowany poprzez USB zapewnia 16 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Po wyczerpaniu akumulatora załączony przewód audio zezwala na słuchanie w trybie pasywnym.

Słuchaj cały dzień, ładuj w nocy. Zastosowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania zagwarantuje zasilanie słuchawek E40 oferując 16 godzin najkorzystniejszej w klasie jakości słuchania. W przypadku rozładowania akumulatora załączony kabel audio z wtykiem 3,5 mm pozwala słuchać dźwięku w trybie pasywnym. Dołączony jest jeszcze przewód do ładowania ze złączem mikro-USB.

Umieszczony w nausznicy mikrofon z funkcją eliminacji odbić umożliwiający prowadzenie pokaźnych rozmów głosowych bez zastosowania rąk.

Słuchawki E40BT łączą Cię z innymi bez zbędnych utrudnień. Nietrudne i proste przejście od słuchania muzyki do prowadzenia rozmów poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Prowadzenie rozmów głosowych przy pomocy zastosowanego mikrofonu z widocznym i klarownym połączeniem dzięki technice eliminacji odbić.

Rozpoznawalna jakość dźwięku JBL z charakterystyką PureBass i zwiększonymi głośnikami 40 mm oznaczają pełne pasmo dźwięku z niczym nieograniczoną przejrzystością i mocnymi basami.

Słuchawki E40BT oferują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie. Wysoka jakość dźwięku przejawia się szerokim pasmem przenoszenia od 20 Hz do 22 kHz. Głośniki o obszernej średnicy w połączeniu z charakterystyką PureBass są gwarancją aktywnych i niezakłóconych doznań akustycznych zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

ergonomiczny pałąk i nausznice z teksturą ze skóry sztucznej gwarantują ultrakomfortowe dopasowanie i efektywną izolację od hałasów otoczenia.

Lekki i ergonomicznie zaprojektowany pałąk oraz miękkie nausznice wykładane nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort użytkowania poprzez cały dzień oraz odseparowanie hałasów ze świata zewnętrznego. Trójwymiarowe zawiasy obrotowe usprawniają doskonałe dobranie każdej z nausznic i nieporównany komfort noszenia.

Asertywna, progresywna stylistyka w czterech zestawieniach kolorystycznych.

Przyciągające spojrzenia progresywne wzornictwo słuchawek E40BT, a także cztery interesujących opcji kolorystycznych powodują niesamowite wrażenie.


informacje technologiczne:

Głośnik: 40mm

Pasmo przenoszenia: 20 - 22kHz

SPL max: 114dB @ 30mW

Impedancja: 32 ohms

Złącze: 3.5mm jack

Pasmo BT: 2.402 - 2.480GHz

Moc transmitera BT: <4dBm

Modulacja transmitera BT:GFSK n/4 DQPSK 8-DPSK

Wsparcie BT 3.0, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2

SPL max: 115dB @ 30mW

Nominalna moc wejściowa: 30mW

Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa @ 1kHz

rodzaj baterii: Lithium polymer (3.7V, 610mAh)

Czas pracy (odtwarzanie muzyki): 16h

Czas pracy (rozmowy): 24h

Waga: 0,205kg