JBL E50 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem JBL E50 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki JBL Synchros E50 Bluetooth 4.0
449.99
Media Expert
Słuchawki JBL Synchros E50 Bluetooth 4.0 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
449.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Następna generacja nausznych słuchawek stereo cechujących się legendarnym dźwiękiem JBL, łącznością Bluetooth® z funkcją dzielenia się muzyką ShareMe™ w wysmakowanym i nowoczesnym wykonaniu.

Rozmiłuj swoje uszy bogatym dźwiękiem JBL: znaczne głośniki o średnicy 50 mm z funkcją PureBass otaczają uszy i dostarczają pokaźnych doznań estradowych połączonych z przejrzystością i precyzją. Technika Bluetooth® pozwala na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami inteligentnymi, natomiast dostępna pod jednym przyciskiem technika JBL zagwarantuje klarowne połączenie z urządzeniem bezprzewodowym w celu uzyskania wyraźnego połączenia głosowego. Wbudowana funkcja ShareMe™ pozwala na dzielenie się muzyką z innymi przez bezprzewodowe przesyłanie strumienia muzyki do innych słuchawek z funkcją ShareMe™ Natomiast zastosowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania pozwala rozkoszować się 18 godzinami bezustannego słuchania muzyki. Funkcjonalny pałąk oraz zawiasy 3D gwarantują komfort przy długofalowym wykorzystywaniu. Miękkie nausznice pokryte nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort przez cały dzień oraz podwyższony poziom pasywnej redukcji szumów. Wyszukane wzornictwo słuchawek E50BT oraz cztery oryginalnych wersji kolorystycznych powodują wrażenie wizualne efektowne jak nieprzeciętna jakość dźwięku.

technika Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe rozmowy i strumieniowe odtwarzanie muzyki. Wbudowana technologia ShareMe™ pozwala na jednoczesne bezprzewodowe słuchanie muzyki na dwóch parach słuchawek z funkcją ShareMe™.

E50BT to stylowe słuchawki bezprzewodowe stanowiące perfekcyjne uzupełnienie urządzenia mobilnego lub tabletu. Stanowią one jeszcze ośrodek towarzyski: dotknij nausznicy, żeby włączyć funkcję ShareMe i przesyłaj muzykę strumieniowo do innych słuchawek z funkcją ShareMe™. Słuchawki E50 to "koncert dla dwojga"

zaimplementowany litowo-jonowy akumulator ładowany przez USB zagwarantuje 18 godzin nieustannego słuchania muzyki. Po wyczerpaniu akumulatora załączony kabel audio zezwala na słuchanie w trybie pasywnym.

Słuchaj cały dzień, ładuj w nocy. Zaimplementowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania zagwarantuje zasilanie słuchawek E50 oferując 18 godzin najkorzystniejszej w klasie jakości słuchania. W sytuacji rozładowania akumulatora dołączony kabel audio z wtykiem 3,5 mm pozwala słuchać dźwięku w trybie pasywnym. Załączony jest ponadto kabel do ładowania ze złączem mikro-USB.

Umieszczony w nausznicy mikrofon z funkcją eliminacji odbić umożliwiający prowadzenie istotnych rozmów głosowych bez wykorzystania dłoni.

Słuchawki E50BT łączą Cię z innymi bez zbędnych utrudnień. Łatwe i proste przejście od słuchania muzyki do prowadzenia rozmów poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Prowadzenie rozmów głosowych za pomocą zaimplementowanego mikrofonu z widocznym i klarownym połączeniem dzięki technologii eliminacji odbić.

Rozpoznawalna jakość dźwięku JBL z charakterystyką PureBass, a także rozszerzonymi głośnikami 50 mm oznaczają pełne pasmo dźwięku z niczym nieograniczoną przejrzystością i mocnymi basami.

Słuchawki E50BT oferują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie. Wysoka jakość dźwięku przejawia się szerokim pasmem przenoszenia od 10 Hz do 24 kHz. Głośniki o dużej średnicy w połączeniu z charakterystyką PureBass są gwarancją aktywnych i niezakłóconych doznań akustycznych zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

funkcjonalny pałąk i nausznice z teksturą ze skóry nienaturalnej zapewniają ultrakomfortowe przypasowanie i skuteczną izolację od hałasów otoczenia.

Lekki i poręcznie zaprojektowany pałąk i miękkie nausznice wykładane nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy gwarantując komfort używania poprzez cały dzień, a także odseparowanie hałasów ze świata zewnętrznego. Trójwymiarowe zawiasy obrotowe upraszczają wyśmienite dobranie każdej z nausznic oraz niesłychany komfort noszenia.

Asertywna, postępowa stylistyka w czterech zestawieniach kolorystycznych.

Przyciągające spojrzenia nowoczesne wzornictwo słuchawek E50BT oraz cztery ciekawych opcji kolorystycznych sprawiają niesamowite wrażenie.


dane technologiczne:

Głośnik: 50mm

Pasmo przenoszenia: 20 - 20kHz

SPL max: 117dB @ 30mW

Impedancja: 32 ohms

Złącze: 3.5mm jack

Pasmo BT: 2.402 - 2.480GHz

Moc transmitera BT: <4dBm

Modulacja transmitera BT:GFSK n/4 DQPSK 8-DPSK

Wsparcie BT 3.0, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2

SPL max: 115dB @ 30mW

Nominalna moc wejściowa: 30mW

Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa @ 1kHz

rodzaj baterii: Lithium polymer (3.7V, 730mAh)

Czas pracy (odtwarzanie muzyki): 18h

Czas pracy (rozmowy): 24h

Waga: 300g