JBL Under Armour promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem JBL Under Armour oraz 18 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Czarny
449.00
Media Expert
-83%
Słuchawki sportowe Under Armour Wireless JBL UA WIRELESS CZARNE-UNI kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
449.00
Sferis.pl
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Czarny
454.24
ELECTRO.pl
JBL Under Armour Sport (biały)
547.00
OleOle!
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Biały + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
547.00
ELECTRO.pl
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Biały
549.00
Media Expert
JBL Under Armour Sport (biały)
549.00
RTV EURO AGD
Słuchawki JBL Under Armour Biały
549.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki JBL Under Armour 1,5 Czarny-czerwony
597.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki bezprzewodowe JBL Under Armour Sport Wireless PIVOT Czarny
709.00
MediaMarkt.pl
JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate (czarny)
709.00
OleOle!
Słuchawki JBL UA Sport Wireless Heart Rate Czarny
709.00
MediaMarkt.pl
JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate (czarny)
709.00
RTV EURO AGD
Słuchawki bezprzewodowe JBL Under Armour Sport Wireless REACT Czarny
709.00
MediaMarkt.pl
JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate - Black - Czarny
849.44
Proshop
JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate - White - Biały
849.44
Proshop
JBL Under Armour Sport Wireless - White - Biały
2337.00
Proshop
JBL Under Armour Sport Wireless - Black - Czarny
2574.00
Proshop

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

Trenuj mocniej i mądrzej z bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi z pulsometrem Under Armour® Sport Wireless Heart Rate – opracowanym przez JBL®. Te bezprzewodowe, oporne na pot słuchawki zapewniają energetyczną muzykę i śledzenie tętna w trakcie Twojego treningu wytrzymałościowego, a to wszystko masz w uszach.

Dzięki UA Record™, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, możesz wyświetlić analizy w trakcie treningu i prześledzić swoją sprawność w jego trakcie. Dzięki czujnikowi dotykowemu możesz na żądanie usłyszeć aktualizacje pulsu po dotknięciu czujnika dotykowego na prawej słuchawce.

rewelacyjne do biegania, jeżdżenia na rowerze, wioślarstwa i wszystkich treningów rodzaju kardio, te bezprzewodowy słuchawki sportowe z pulsometrem UA Sport Wireless Heart Rate mają legendarny dźwięk sygnowany poprzez producenta JBL z technologią Pure Bass, aby zapewnić inspirację i motywację do ukończenia treningu.Korzyści:- wbudowany pulsometr: wygodna, wygodna technika słuchawek dousznych rozwijana poprzez ekspertów i testowana poprzez sportowców.- czujnik dotykowy: możesz otrzymywać aktualizacje pulsu na żądanie i zoptymalizować swój trening wytrzymałościowy, aby osiągać założone cele – to wszystko po dotknięciu prawej słuchawki.- Niestandardowy trening: dzięki UA Record™, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, możesz wyświetlić analizy podczas treningu i dopasować informacje zwrotne dotyczące pulsu, tak żeby poprawić sprawność.- technologia TwistLock: dzięki chronionej, dostosowanej konstrukcji dla sportowców, będziesz cieszyć się najwygodniejszym dobraniem.

wystarczy przekręcić i zablokować – to niezwykle proste. Posiadasz gwarancję, iż nie wypadną ani nie sprawią bólu.- Bezprzewodowa łączność Bluetooth: prostota technologii Bluetooth, dzięki której będziesz wolny od kabli, a także zero rozproszeń.- oporne na pot: posiadają klasę wodoszczelności IPX5 oraz progresywną powłokę w technice nano i zaprojektowane, by opierać się działaniu potu.- Synchronizacja z opaską UA Band- skuteczna bateria