JBL Under Armour promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem JBL Under Armour oraz 14 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 529.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
JBL Under Armour Sport (czarno-czerwony)
529.00
RTV EURO AGD
JBL Under Armour Sport (biały)
547.00
RTV EURO AGD
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Biały
547.00
Media Expert
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Biały + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
547.00
ELECTRO.pl
JBL Under Armour Sport (czarno-czerwony)
639.00
OleOle!
Słuchawki JBL Under Armour Biały
647.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki JBL Under Armour 1,5 Czarny-czerwony
649.00
MediaMarkt.pl
JBL Under Armour Sport (biały)
649.00
OleOle!
JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate (czarny)
719.00
OleOle!
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Heart Rate Czarny + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
719.00
ELECTRO.pl
Słuchawki JBL UA Sport Wireless Heart Rate Czarny
819.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe JBL Under Armour Wireless Heart Rate Czarny
819.00
Media Expert
JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate (czarny)
819.00
RTV EURO AGD
JBL Under Armour Wireless Sport Train słuchawki nauszne czarne Płacąc przelewem przesyłka gratis!
849.00
muzyczny.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

Trenuj mocniej i mądrzej z bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi z pulsometrem Under Armour® Sport Wireless Heart Rate – opracowanym przez JBL®. Te bezprzewodowe, oporne na pot słuchawki zapewniają energetyczną muzykę i śledzenie tętna w trakcie Twojego treningu wytrzymałościowego, a to wszystko masz w uszach.

Dzięki UA Record™, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, możesz wyświetlić analizy w trakcie treningu i prześledzić swoją sprawność w jego trakcie. Dzięki czujnikowi dotykowemu możesz na żądanie usłyszeć aktualizacje pulsu po dotknięciu czujnika dotykowego na prawej słuchawce.

rewelacyjne do biegania, jeżdżenia na rowerze, wioślarstwa i wszystkich treningów rodzaju kardio, te bezprzewodowy słuchawki sportowe z pulsometrem UA Sport Wireless Heart Rate mają legendarny dźwięk sygnowany poprzez producenta JBL z technologią Pure Bass, aby zapewnić inspirację i motywację do ukończenia treningu.Korzyści:- wbudowany pulsometr: wygodna, wygodna technika słuchawek dousznych rozwijana poprzez ekspertów i testowana poprzez sportowców.- czujnik dotykowy: możesz otrzymywać aktualizacje pulsu na żądanie i zoptymalizować swój trening wytrzymałościowy, aby osiągać założone cele – to wszystko po dotknięciu prawej słuchawki.- Niestandardowy trening: dzięki UA Record™, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, możesz wyświetlić analizy podczas treningu i dopasować informacje zwrotne dotyczące pulsu, tak żeby poprawić sprawność.- technologia TwistLock: dzięki chronionej, dostosowanej konstrukcji dla sportowców, będziesz cieszyć się najwygodniejszym dobraniem.

wystarczy przekręcić i zablokować – to niezwykle proste. Posiadasz gwarancję, iż nie wypadną ani nie sprawią bólu.- Bezprzewodowa łączność Bluetooth: prostota technologii Bluetooth, dzięki której będziesz wolny od kabli, a także zero rozproszeń.- oporne na pot: posiadają klasę wodoszczelności IPX5 oraz progresywną powłokę w technice nano i zaprojektowane, by opierać się działaniu potu.- Synchronizacja z opaską UA Band- skuteczna bateria