ACUVUE Oasys 6szt. promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem ACUVUE Oasys 6szt. oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Acuvue Oasys 6 szt.
59.99
Alensa.pl
Acuvue Oasys 6 szt.
63.99
Soczewki365.pl
ACUVUE Oasys 6 szt.
69.99
kontaktowe.pl
Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 6 szt.
74.99
Szkla.com
Acuvue Oasys, 6 szt.
75.99
Odlotowe Soczewki
Acuvue Oasys - 6szt
77.40
internetsoczewki

Parametry

Producent:Johnson & Johnson
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

Moc 0,00 przystępna jest tylko w krzywiźnie 8.4 Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to soczewki kontaktowe, wytwarzane na ratunek zmęczonym i suchym oczom poprzez Johnson Johnson. Produkt znanej i uwielbianej firmy - produkowane poprzez uznaną markę Johnson Johnson.

To dowód na to, iż noszenie ich jest stanowczo komfortowe, a korekcja wzroku efektywna. Usztywnione składnikiem nawilżającym - utrzymują oczy w miłym dla nich stanie nawilżenia oraz świeżości. Bez podrażnień i zaczerwienienia.

Blokują ponad 98% szkodliwego promieniowania słonecznego - to zasługa innowacyjnych filtrów UVA/UVB wbudowanych w każdą z soczewek. Widocznik stron upraszczający zakładanie - dzięki nim aplikacja szkieł jest przystępna.

Nie wymaga doświadczenia ani potężnych umiejętności, więc nawet jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu, bez dwóch zdań sobie poradzisz. Ciągły tryb noszenia - soczewki zostały wyprodukowane w oparciu o postępową technikę, dzięki której możesz nosić je bez przerwy, nie obawiając się podrażnień.

Nie wymagają zdejmowania przed snem i ponownego zakładania o poranku. Opakowanie zawiera 6 sztuk soczewek - jako że jedna para może być noszona przez choćby dwa tygodnie, opakowanie to wystarcza na naprawdę długi czas i pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus: Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus stworzono w oparciu o innowacyjną technologię HYDRACLEAR, która zagwarantuje całodobowe nawilżenie i uczucie świeżości, nawet w ciężkich dla oka warunkach.

Polega na wykorzystaniu specjalnego materiału Senofilcon A, który dzięki wysoko przepuszczalnej, hydrożelowo-silikonowej powłoce broni przed wyschnięciem, a także zapewnia najwyższą ochronę przed promieniami UVA i UVB.

Wszystkie te parametry mają stanowczy wpływ na kondycję naszego wzroku. Wielogodzinna praca przed komputerem, suche, zadymione, czy klimatyzowane pomieszczenia obszerny dyskomfort osobom noszącym na co dzień soczewki kontaktowe.

Z Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to już nie problem. Przy optymalnej pielęgnacji soczewek nadają się one do użytkowania dwutygodniowego. Wspaniale sprawdzą się również w noszeniu całodobowym (dzienno-nocnym) przez siedem dni.

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w pokaźniki strony 123 i jasnoniebieskiemu zabarwieniu soczewki są łatwe w obsłudze, też dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi. Atuty soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus: Dzięki użyciu nowoczesnej technice możesz nosić soczewki non stop, bez konieczności ściągania ich przed snem i zakładania po przebudzeniu.

Nie musisz przy tym martwić się o podrażnienia, gdyż dają one gwarancję takiego samego stopnia komfortu i nawilżenia, co w chwili ściągania ich na noc. Znacznik strony i jasnoniebieskie zabarwienie upraszczają proces zakładania i dalszego użytkowania soczewek nawet poprzez osoby, które nigdy wcześniej tego nie robiły.

Filtr UV klasy 1 zapewnia najwyższą ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem UVA i UVB. Senofilcon A użyty w soczewkach łączy w sobie korzyści tworzyw hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych.

Jest jednym z najmocniej komfortowych materiałów do stosowania przy oczach bardzo wrażliwych, podatnych na podrażnienia. Długookresowe uczucie nawilżenia i ukojenia, nawet w ciężkich dla oka warunkach takich jak niemało godzin spędzonych przed komputerem, w suchych, mocno ogrzewanych albo klimatyzowanych pomieszczeniach, a także zadymionych miejscach.

Opakowanie zawiera aż sześć sztuk soczewek, jedna para może być stosowana nawet przez dwa tygodnie. Pielęgnacja soczewek: Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus należy poddawać systematycznej i skrupulatnej pielęgnacji poprzez wykorzystanie adekwatnych płynów pielęgnacyjnych.

Mamy wtedy gwarancję pełnego komfortu noszenia i wyraźnego widzenia przez cały okres ich używania. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active albo każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

Soczewki przystępne są dodatkowo w innych opakowaniach: Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 12 szt. Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 24 szt. WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys z Hydraclear Plus 6 szt. W mocy -9,50, BC 8,8 przesyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.