Dailies Total1 30 szt. (7391899845869) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Dailies Total1 30 szt. (7391899845869) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
WYPRZEDAŻ - Dailies Total1 30 szt.
78.99
Szkla.com
Dailies Total 1 - 30 sztuk
79.89
soczewkikontaktowe.istore.pl
Dailies Total 1 30 szt. ✸ Darmowa wysyłka od 200 zł ✸
89.49
Twoje Soczewki pl
Dailies TOTAL 1® 30 szt.
89.89
Soczewki365.pl
Dailies Total 1 30 szt.
99.99
Szkla.com

Parametry

Producent:CIBA VISION
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

nowoczesne soczewki jednodniowe Dailies Total 1 to innowacyjne rozwiązanie zaproponowane poprzez lubianą i cieszącą się ogromnym zasięgiem markę Alcon Vision Care. Wykorzystane technologie sprawią, że użytkownik soczewek zapomni, iż je nosi!

Komfort poprzez cały dzień wreszcie jest w twoim zasięgu! Charakterystyka soczewek Dailies Total 1: To, co eksponuje te soczewki na tle innych, pozornie podobnych opcji, to zawartość gradientu uwodnienia.

Przekłada się to na wysoką zawartość wody, która w części wewnętrznej soczewki sięga 33 procent. Z kolei zewnętrzna jej strony charakteryzuje się 80-procentowym nawodnieniem (w miejscu, w którym soczewka zbliża się do rogówki, nawodnienie może być choćby 100%!).

Zaprojektowana w ten sposób soczewka spełnia coraz bardziej wygórowane wymogi klienta, dla którego priorytetem jest wygoda i komfort przez długi czas. Kolejną cechą soczewek, która decyduje o tym, że są one niemal niewyczuwalne na oku, jest to, w jakim stopniu przepuszczają tlen.

Zmierzyć można to za pomocą specjalnego współczynnika Dk/t, który w sytuacji soczewek jednodniowych Dailies Total 1 o mocy -3,00D wynosi 156. Tak wysoka wartość parametru zapewni twoim oczom właściwy dopływ tlenu.

Dla dodatkowego zwiększenia poczucia komfortu, soczewkę wyekwipowano w element zwany fosfatydylocholiną, który w warunkach naturalnych występuje w ludzkim ciele - w komórkach organizmu i we łzach. Zalety soczewek Dailies Total 1 Te rewolucyjne soczewki stanowić będą nawodnioną powłokę, gwarantującą nawilżenie i skutecznie zapobiegającą nieprzyjemnemu wrażeniu obcego ciała w oku.

dzięki temu w ciągu całego dnia będziesz mógł radować się tak wysokim komfortem,kompletnie o nich zapomnisz. Oczy to wrażliwy narząd, który z łatwością uszkodzić. Czasem starczy kilka godzin pracy przy komputerze albo spędzenie czasu w miejscu, w którym działa klimatyzacja, abyśmy odczuwali zmęczenie, pieczenie i zauważyli zaczerwienienie oka.

Osoby noszące soczewki kontaktowe są na podobne doznania jeszcze bardziej narażone. To dlatego tak ważne jest wybranie takiej metody korygowania wzroku, która nie tylko zapewni nam pokaźne widzenie, lecz pozwoli też czuć się należycie i komfortowo na co dzień.

Dla kogo soczewki Dailies Total 1? innowacyjne soczewki Dailies Total 1 rekomendowane są każdej osobie, która ma dosyć uciążliwego pieczenia oka i przypominania sobie co chwilę, iż ma wadę wzroku. Nieporównany wcześniej komfort jest w zasięgu zarówno osób dalekowzrocznych, jak i krótkowidzów.

Wysoki poziom nawodnienia i oddychająca warstwa przyniosą tak długo wyczekiwaną ulgę zwłaszcza tym osobom, które są niezwykle narażone na uczucie suchości soczewki kontaktowej - alergikom i osobom z wrażliwymi oczami.

atrybuty soczewek Dailies Total 1: opakowanie, w którym znajduje się 30 sztuk soczewek, o parametrach BC/DIA (krzywizna, a także średnica): 8.5/14.1; postępowa metoda polegająca na wykorzystaniu gradientu uwodnienia, który zezwala na nawodnienie soczewki oscylujące w granicach 30-80 procent; zawartość fosfatydylocholiny, składnika naturalnie występującego w ludzkim organizmie; technika VISITINT, która odpowiada na zabarwienie soczewki, usprawniające aplikację; w przypadku zakupu mocy plusowych, czas realizacji zamówienia możewydłużyć się do 3 - 4 dni roboczych.

Soczewki przystępne są jeszcze w innych opakowaniach: Dailies Total 1 90 szt. WYPRZEDAŻ - Dailies Total 1 30 szt. W mocy -10,50