Dailies Total1 30 szt. (7391899845869) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Dailies Total1 30 szt. (7391899845869) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
WYPRZEDAŻ - Dailies Total 1 30 szt.
78.99
Szkla.com
Dailies Total 1 - 30 sztuk
79.89
soczewkikontaktowe.istore.pl
Dailies TOTAL 1® 30 szt.
89.89
Soczewki365.pl
Dailies Total 1 30 szt.
92.99
Twojesoczewki.pl
Dailies Total 1 30 szt.
99.99
Szkla.com

Parametry

Producent:CIBA VISION
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

nowoczesne soczewki jednodniowe Dailies Total 1 to innowacyjne rozwiązanie zaproponowane poprzez lubianą i cieszącą się ogromnym zasięgiem markę Alcon Vision Care. Wykorzystane technologie sprawią, że użytkownik soczewek zapomni, iż je nosi!

Komfort poprzez cały dzień wreszcie jest w twoim zasięgu! postępowy gradient nawodnienia - przekłada się na wysoką zawartość wody w wewnętrznej części soczewki i tym samym najwyższy komfort noszenia. Bez nieprzyjemnego wysychania oka, a także zaczerwienienia.

Niewyczuwalność na oku - jeśli do tej pory borykałeś się z problemem ciągłego odczuwania występowaniu soczewki, teraz zaznasz całkowitego spokoju. Szkła błyskawicznie dostosowują się do oka i dzięki dodatkowym właściwościom nawilżającym są wręcz niewyczuwalne.

spora przepuszczalność tlenu - postępowy materiał, z jakiego pozostały wytwarzane soczewki cechuje się dużą przepuszczalnością tlenu. Dzięki czemu oczy mają stały dostęp do wielkiej ilości powietrza. Są jeszcze zdrowsze i efektowniejsze.

genialne widzenie - wielki wybór mocy soczewek powoduje, iż mogą korzystać z nich wszyscy, równocześnie osoby z niedługo-, jak i dalekowzrocznością. Szkła gwarantują ostre oraz pokaźnie widzenie, choćby po kilkunastu godzinach od momentu ich założenia.

Codziennie nowa para soczewek - jednodniowy tryb stosowania szkieł kontaktowych zdejmuje z Ciebie ciężar pamiętania o ich pielęgnacji. Zasada korzystania z nich jest prosta wieczorem zdejmujesz i wyrzucasz, a rano sięgasz po kolejną parę.

wygodne opakowanie z 30 soczewkami - rewelacyjne na wypróbowanie danego rodzaju soczewek lub jako uzupełnienie do innego opakowania, o odmiennej mocy szkieł. Charakterystyka soczewek Dailies Total 1: To, co akcentuje te soczewki na tle innych, pozornie podobnych opcji, to zawartość gradientu uwodnienia.

Przekłada się to na wysoką zawartość wody, która w części wewnętrznej soczewki sięga 33 procent. Z kolei zewnętrzna jej strony cechuje się 80-procentowym nawodnieniem (w miejscu, w którym soczewka zbliża się do rogówki, nawodnienie może być nawet 100%!).

Zaprojektowana w ten sposób soczewka spełnia coraz bardziej wygórowane oczekiwania klienta, dla którego priorytetem jest wygoda i komfort przez długi czas. Kolejną cechą soczewek, która decyduje o tym, że są one niemal niewyczuwalne na oku, jest to, w jakim stopniu przepuszczają tlen.

Zmierzyć można to za pomocą specjalnego współczynnika Dk/t, który w sytuacji soczewek jednodniowych Dailies Total 1 o mocy -3,00D wynosi 156. Tak wysoka wartość parametru zapewni twoim oczom właściwy dopływ tlenu.

Dla uzupełniającego zwiększenia poczucia komfortu, soczewkę zaopatrzono w element zwany fosfatydylocholiną, który w warunkach naturalnych występuje w ludzkim ciele - w komórkach organizmu oraz we łzach. Mocne strony soczewek Dailies Total 1 Te rewolucyjne soczewki stanowić będą nawodnioną powłokę, gwarantującą nawilżenie i sprawnie uniemożliwiającą nieprzyjemnemu wrażeniu obcego ciała w oku.

dzięki temu w ciągu całego dnia będziesz mógł radować się tak wysokim komfortem,całkowicie o nich zapomnisz. Oczy to wrażliwy narząd, który z łatwością uszkodzić. Czasem wystarczy kilka godzin pracy przy komputerze lub spędzenie czasu w miejscu, w którym działa klimatyzacja, abyśmy odczuwali zmęczenie, pieczenie i zauważyli zaczerwienienie oka.

Osoby noszące soczewki kontaktowe są na podobne doznania jeszcze bardziej narażone. To dlatego tak ważne jest wybranie takiej metody korygowania wzroku, która nie tylko zapewni nam widoczne widzenie, lecz pozwoli również czuć się korzystnie i wygodnie na co dzień.

Dla kogo soczewki Dailies Total 1? innowacyjne soczewki Dailies Total 1 rekomendowane są każdej osobie, która ma dosyć uciążliwego pieczenia oka i przypominania sobie co chwilę, iż ma wadę wzroku. Niezrównany wcześniej komfort jest w zasięgu zarówno osób dalekowzrocznych, jak i krótkowidzów.

Wysoki poziom nawodnienia i oddychająca powłoka przyniosą tak długo wyczekiwaną ulgę zwłaszcza tym osobom, które są szczególnie narażone na uczucie suchości soczewki kontaktowej - alergikom i osobom z wrażliwymi oczami.

parametry soczewek Dailies Total 1: opakowanie, w którym znajduje się 30 sztuk soczewek, o parametrach BC/DIA (krzywizna oraz średnica): 8.5/14.1; innowacyjna metoda polegająca na wykorzystaniu gradientu uwodnienia, który pozwala na nawodnienie soczewki oscylujące w granicach 30-80 procent; zawartość fosfatydylocholiny, składnika naturalnie występującego w ludzkim organizmie; technika VISITINT, która odpowiada na zabarwienie soczewki, upraszczające aplikację; w przypadku zakupu mocy plusowych, czas realizacji zamówienia możewydłużyć się do 3 - 4 dni roboczych.

Soczewki przystępne są także w innych opakowaniach: Dailies Total 1 90 szt. WYPRZEDAŻ - Dailies Total 1 30 szt. W mocy -10,50