Hydrosoft - 1 sztuka, 20960445 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Hydrosoft - 1 sztuka, 20960445 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MaxVue Hydrosoft - 1 sztuka
8.99
soczewkikontaktowe.istore.pl
Hydrosoft - 1 sztuka
8.99
e-soczewki.com
Hydrosoft - 1 sztuka
8.99
kupsoczewkikontaktowe

Parametry

Producent:MaxVue Vision
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 1

Opis

Soczewki HYDROSOFT
parametry:
System podmiany: miesięczny (wg zaleceń specjalisty)
Tryb noszenia: dzienny (wg zaleceń specjalisty)
Krzywizna BC: 8,6mm
Średnica DIA: 14,2mm
Materiał: methafilcon A
Zawartość wody: 45%
Przep. Tlenu (DK): 18 x 10-11
Grubość centralna (tc): 0.04 @ -3.00D
Zabarwienie: TAK
Filtr UV: TAK
Korzystamy z Własnego Magazynu

OPIS towaru:
Soczewki miesięczne Hydrosoft to soczewki zapewniające widzenie w wysokiej rozdzielczości, posiadające ultra-cienką konstrukcję oraz powłokę broniącą oczy przed krzywdzącym promieniowaniemUV. Hydrosoft są asferyczne co oznacza,genialnie dostosowują się do niesymetrycznej lub nierównej powierzchni oka. W przeciwieństwie do innych asferycznych soczewek kontaktowych przystępnych na rynku, Hydrosoft mają świetnie asferyczną krzywiznę dla każdej mocy i grubości. Soczewki te wyrównują także aberrację spowodowaną zaginaniem się soczewki na oku. Hydrosoft to super cienka soczewka o grubości centralnej 0,04 mm, gwarantująca wyśmienity komfort noszenia dzięki trwałości materiału polimerowego methafilcon A, z jakiego jest produkowana.


Dzięki swym cechom soczewki Hydrosoft gwarantują:

- ulepszoną ostrość widzenia z każdej odległości
- zwiększoną głębię ostrości
- zmniejszenie astygmatyzmu refrakcyjnego
- większą wrażliwość na kontrast
- istotniejszy, ostrzejszy i o mnóstwo bardziej klarowny obraz widzeniaWłaściwości:
- nadzwyczajny komfort
- gwarancja widzenia w wysokiej rozdzielczości i udoskonalonej ostrości
- wysoka zawartość wody
- blokada przed promieniowaniem UV
- kontrola aberracji
- łatwość aplikowania dzięki specjalnemu zabarwieniu na niebiesko
- ultra cienka budowa – 0,04 mm
Ochrona przed promieniowaniem UV:

szybkość transmisji promieni UV A: poniżej 85%
szybkość transmisji promieni UV B: poniżej 40%Dzięki ulepszonej technologii szlifowania krawędzi soczewki, zachowuje ona poprzez cału okres używania soczewki, cechy zwiększające komfort noszenia. Soczewki HDX 55 są jednymi z najbardziej komfortowych soczewek kontaktowych na świecie. Wykonane są z materiału wyjątkowo przyjaznego dla ludzkiego oka, który swoim składem i wewnętrzną konstrukcją przypomina samą rogówkę oka i jednocześnie zawiera 55% neutralnej dla oka wody.

Soczewki Hydrosoft to idealny wybór dla krótkowidzów lecz także dla osób z wadami niewiele znaczącego astygmatyzmu i wczesnej dalekowzroczności.

Soczewki Hydrosoft , wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technice produkcyjnych i innowacyjnych wzorów, przynoszą ulgę zmęczonym oczom oraz pomagają uzyskać udoskonaloną ostrość widzenia. Nosząc te soczewki będziesz czuł się wygodnie. Ich krawędzie są genialnie gładkie i jednorodne. Możesz założyć je na oczy zaraz po przebudzeniu bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu, gdyż soczewki te są nad wyraz rozciągliwe, co sprawia, iż tlen może z łatwością przenikać do rogówki. Dzięki wykonaniu z materiału polimerowego są bezpieczne i komfortowe w noszeniu.

Wysokiej jakości technika „high definition soczewek wydajnie reguluje sferyczną aberrację, zapewniając ostrzejszy i pokaźniejszy obraz. Soczewki „high definition w przeciwieństwie do innych asferycznych soczewek dostępnych na rynku, nadają nieprzeciętną asferyczną krzywiznę dla każdej mocy i grubości soczewek, a także wyrównują aberację spowodowaną zagięciem soczewek na oczach. Wynikiem tego jest polepszenie się ostrości wzroku na wszystkich dystansach, jak na dodatek rozszerzenie głębi ostrości, zredukowanie astygmatyzmu i polepszenie czułości kontrastu, co gwarantuje ostrzejszy i znaczniejszy obraz. Soczewki „high definition są nadzwyczajnym wyborem dla osób z małą wadą astygmatyzmu, z wczesną starczozwrotnością, jak i dla tych, którzy pragną udoskonalić jakość widzenia.

konsekwencją zastosowania Hydrosoft jest zauważalna poprawa ostrości widzenia, zwiększenie głębi i poprawa kontrastu obrazu.