NOWOŚĆPOLECAMY Dailies Total 1 - 30 sztuk promocja 2019

Cena79.89
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie kupsoczewkikontaktowe

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

Opis Soczewki jednodniowe Dailies TOTAL 1 przeznaczone są dla osób poszukujących komfortowych i zdrowych soczewek, które można nosić cały dzień bez narażania oczu na podrażnienia i niedotlenienie. Najlepszy dobór dla osób, które odstawiły soczewki z powodu niedużego komfortu albo mają problem z suchością oczu.
Sposób Noszenia:
Zakładasz kiedy chcesz, po kilkunastu godzinach zdejmujesz i wyrzucasz do kosza. ZERO płynów pielęgnacyjnych, ZERO problemów. Prosto i komfortowo.
zalety:
Soczewki jednodniowe Dailies TOTAL 1 to pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia, które równocześnie ponad 80% uwodnienie powierzchni soczewki, a także transmisyjność tlenu na poziomie DK/t = 156.
Nie musisz już wybierać pomiędzy komfortem wykorzystywania, a zdrowiem Twoich oczu! dzisiaj to wszystko zapewnią Ci jedne soczewki - Dailies TOTAL 1!
Dailies TOTAL 1 mają jedyną w swoim rodzaju budowę - zewnętrzne powierzchnie są pokryte polimerem wiążącym wodę (ponad 80% uwodnienia). Powoduje to, iż soczewki w ogóle nie czuć na oku i jest stanowczo komfortowa. Natomiast wewnętrzny materiał silikonowo-hydrożelowy o niskiej zawartości wody (33%) zagwarantuje znakomitą przepuszczalność tlenu – praktycznie na poziomie takim, jak bez założonej soczewki. Jest to najwyższa transmisyjność tlenowa wśród wszelkich jednodniowych soczewek. Zapewnia to utrzymanie zdrowych i naturalnie białych oczu.