Bausch&lomb Purevision toric 6 szt. promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bausch&lomb Purevision toric 6 szt. oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 134.88 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
PureVision Toric (6 soczewek)
134.88
Alensa.pl
PureVision Toric 6 szt.
149.99
Szkla.com
Pure Vision Toric - 6szt
172.14
internetsoczewki

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

PROMOCJA! zakup 1op.soczewek PureVisionToric 6 szt, a płynReNu Multiplus 60 mlotrzymasz GRATIS*! *UWAGA! Termin przydatności płynu: do końca lutego 2018r. Soczewki PureVision Toric to astygmatyczne soczewki kontaktowe, które proponuje jeden z największych producentów soczewek firma Bausch Lomb.

Charakterystyka soczewek PureVision Toric: PureVision Toric to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, do wykonania których zastosowano materiał Balafilcon A. Soczewki PureVision Toric powstały przy wykorzystaniu technice AerGel, dzięki której soczewki posiadają wysoką zdolność przepuszczania tlenu oraz zwiększoną zdolność do transportu płynów poprzez soczewkę, co z kolei przekłada się na szybką adaptację soczewki na powierzchni oka.

Soczewki PureVision Toric dostarczają oczom kilkakrotnie więcej tlenu klasyczne astygmatyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe (Dk/t=112). PureVision Toric zaprojektowano w taki sposób, by móc nosić je bez zdejmowania poprzez okres 30 dni i nocy.

Jest to całkowicie bezpieczne dla oka. Nie trzeba także martwić się jakością widzenia, ponieważ PureVision Astygmatyzm wyposażono w stabilizator, dzięki któremu soczewka nie przekręca się na oku, nawet w czasie snu.

Dla kogo soczewki PureVision Toric? PureVision Toric to soczewki wytworzone dla najistotniej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych. Z całą pewnością powinny wypróbować je osoby, które nie mogą się zdecydować, czy chcą nosić soczewki w trybie dziennym, mieszanym, czy ciągłym.

PureVision Toric można stosować w dowolnej konfiguracji. PureVision Toric to soczewki doskonałe dla osób, które: są między 20-30 rokiem życia i prowadzą energiczny tryb życia, poszukują wysokiej jakości soczewek torycznych w interesującej cenie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki PureVision Toric wykorzystywane w trybie ciągłym nie wymagają żadnej pielęgnacji. W przypadku użytkowania ich w trybie mieszanym lub dziennym, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem.

Do pielęgnacji soczewek PureVision Toric polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.