SofLens 38 6 szt., 030 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem SofLens 38 6 szt., 030 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 43.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
SofLens 38 6 szt.
43.49
Alensa.pl
SofLens 38 6 szt.
48.50
Soczewki365.pl
Soflens 38 - 6 sztuk
52.90
e-soczewki.com
Soflens 38 (BC 8,4) - 6 sztuk
59.95
soczewkikontaktowe.istore.pl
SofLens 38 - 6 szt.
59.99
Szkla.com
SofLens 38, 6 szt. BC 8,7
65.99
Odlotowe Soczewki
Soflens 38 - 6szt
70.03
internetsoczewki

Parametry

Producent:Bausch
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną liczba. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia przystępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 pozostały wyprodukowane przez producenta Bausch Lomb. To dziś szanowany na całym świecie firma soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie wyraźną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego użytkowania. Można je stosować przez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się jednocześnie z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest wyjątkowo prawidłowy stosunek jakości do ceny. W ciekawej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to nowoczesny artykuł dla osób szukających dobrego wyrobu w dostępnej cenie. Szkła kontaktowe wykonano z wyjątkowo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zastosowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zagwarantuje także szerokie uwodnienie na poziomie 38%. Ponadto soczewki SofLens 38 znamionują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 nadzwyczajnie układają się na oku i dopasowują do niego, dzięki temu bardzo korzystną ostrość widzenia.

By je wyprodukować, firma Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technice wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to efektywne połączenie odlewu wirowego oraz obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, by ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Odpowiednio wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego produktu optycznego o dobrych parametrach.

Mogą z nich skorzystać równocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także nieprzeciętnym wyborem dla sympatyków energiczności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

niezwykle ważne jest także to, żeby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Dostawa w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.