SofLens 38 6 szt., 030 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem SofLens 38 6 szt., 030 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.69 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
SofLens 38 6 szt.
44.69
Alensa.pl
Soflens 38 - 6 sztuk
52.90
e-soczewki.com
Soflens 38 (BC 8,4) - 6 sztuk
55.99
soczewkikontaktowe.istore.pl
SofLens 38 - 6 szt.
59.99
Szkla.com
SofLens 38, 6 szt. BC 8,7
65.99
Odlotowe Soczewki
Soflens 38 - 6szt
70.03
internetsoczewki

Parametry

Producent:Bausch
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną liczba. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia przystępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 pozostały wyprodukowane przez producenta Bausch Lomb. To dziś szanowany na całym świecie firma soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie wyraźną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Wyprofilowany kształt soczewek - dzięki niemu soczewki prędko oraz skrupulatnie dopasowują się oka. Zmniejszone zostaje na dodatek tarcie między soczewką a powieką, dzięki czemu istotnie spada ryzyko podrażnień.

niepodatność na zabrudzenia - użycie bardzo trwałego, postępowego materiału Polymacon sprawia, że soczewki są niepodatne na odkładanie się osadów białkowych, powstałych podczas naturalnej higieny oczu.

To daje gwarancję jeszcze pokaźniejszego widzenia. Wysoki poziom nawilżenia - uwodnienie soczewek na wysokim poziomie przekłada się na ich stosowne nawilżenie utrzymujące się choćby przez cały dzień.

To z kolei oznacza pokaźniejszy komfort wykorzystywania i brak efektu suchego oka. Zabarwienie upraszczające aplikację - aplikacja soczewek nigdy jeszcze nie była tak przystępna. Dzięki finezyjnemu zabarwieniu wiesz, którą stroną umieścić szkła na oku i nie popełnisz błędu, choćby jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu.

obszerna przepuszczalność tlenowa - soczewki SofLens 38 zapewniają rogówce stały dostęp do tlenu, co decyduje nie tylko o wygodzie noszenia,dodatkowo o kondycji i zdrowym wyglądzie oczu. Dobry stosunek jakości do ceny - na komfortowe skutecznie w korekcji wzroku soczewki wcale nie musisz wydać fortuny.

SofLens 38 są tego doskonałym przykładem. Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego wykorzystania. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się równocześnie z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest nad wyraz dobry stosunek jakości do ceny. W atrakcyjnej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, iż spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to postępowy produkt dla osób szukających prawidłowego wyrobu w dostępnej cenie. Szkła kontaktowe wyprodukowano z niezwykle trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zaimplementowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zapewnia także znaczne uwodnienie na poziomie 38%. Ponadto soczewki SofLens 38 charakteryzują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 znakomicie układają się na oku i dopasowują do niego, dzięki temu szczególnie dobrą ostrość widzenia.

By je wyprodukować, firma Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technice wytłaczania, lecz także Reverse Process III. Metoda ta to sprawne połączenie odlewu wirowego, a także obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, by ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Odpowiednio wyprofilowany kształt soczewek czy ich finezyjne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego artykułu optycznego o prawidłowych parametrach.

Mogą z nich skorzystać jednocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także idealnym wyborem dla fanów aktywności fizycznej, którym zależy na luźnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

szczególnie ważne jest także to, by soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.