Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt. (0785810980260) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt. (0785810980260) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.
28.99
Szkla.com
SofLens 59 6 szt.
29.00
Soczewki365.pl
SofLens 59, 6 szt.
39.99
Odlotowe Soczewki
Soflens 59 / Comfort - 6 sztuk
43.99
e-soczewki.com
Soflens 59 - 6szt
49.85
internetsoczewki
SofLens 59 - 6 szt.
49.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie uwielbianej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości artykuł, przeznaczony dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, a także dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb przeznaczone są do miesięcznego wykorzystywania. Zostały one stworzone z najwyższej jakości tworzyw - dzięki temu ich powierzchnia jest wysoce odporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych, a także na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort wykorzystywania jest wyjątkowo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego stworzono soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), bardzo wysoki komfort noszenia soczewek, a także utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

ponadto produkt znamionuje się wyjątkowo korzystną przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najistotniej czyste oraz niczym niezmącone, a widoczność wyjątkowo ostra i znaczna.

W soczewkach Soflens 59 zastosowano także progresywną technikę UniFit gwarantującą równomierne rozmieszczenie masy soczewki i szczególnie łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia oraz nadmiernej suchości oka, czy też podrażnień.

ponadto towar dzięki zastosowaniu pionierskich technice jest w stanie niezwykle momentalnie i skrupulatnie dopasować się do kształtu i rozmiaru oka. Atuty soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda używania na najwyższym poziomie; nad wyraz wysoka niepodatność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych oraz powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie powoduje - nad wyraz niejednokrotnie spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując optymalny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb podmiany soczewek powoduje,towar jest ekonomiczny i oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? artykuł dedykowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność, a także dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w nad wyraz dostępnej cenowo ofercie.

ponadto soczewki zalecane są dla osób, które: mają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie użytkowania soczewek kontaktowych; dynamicznych, uprawiających sport oraz kochających pokaźne dawki ruchu; wszelkich tych, którzy preferują soczewki planowanej podmiany, aniżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to artykuł miesięczny do dziennego wykorzystania - należy otoczyć je szczególną higieną i pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji, a także przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź także każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu. Soczewki przystępne są na dodatek w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 przesyłka w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych.