Zwariowane Soczewki Crazy z Mocą promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zwariowane Soczewki Crazy z Mocą oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ColourVue Crazy z Mocą - 2 sztuki
59.96
soczewkikontaktowe.istore.pl
ColourVue Crazy z Mocą
59.99
e-soczewki.com

Parametry

Producent:MaxVue Vision
Kategoria:Soczewki kontaktowe

Opis

ColourVUE© Crazy

Zwariowane Soczewki Crazy zostały zaprojektowane po to, by zaoferować odjechany i dziki wygląd oczu, który będzie pasować do twojego kostiumu. Dzięki szerokiej gamie soczewek, od efektu zwierzęcych oczu do specjalnego efektu jak w filmach, nigdy nie zabraknie ci pomysłów na imprezowanie i przebrania karnawałowe. Zastrzeżony materiał hydrożelowy ColourVUE© i specyficzna technika barwienia gwarantuje zabawę i komfort poprzez długie godziny. Potrzebujesz soczewek korekcyjnych.

atrybuty:

System zamiany: roczny

Tryb noszenia: dzienny

Krzywizna BC: 8,6mm

Średnica DIA: 14,0mm

Materiał: Terpolymer

Zawartość wody: 45%

Przep. Tlenu: 26 x 10–11

Zabarwienie: TAK

Filtr UV: TAK

dostępne kolory:

ColourVue: kolorowe, roczne soczewki kontaktowe nowej generacji o dwukrotnie wyższej przepuszczalności tlenu w porównaniu z innymi modnymi, kolorowymi soczewkami. Produkowane z najnowocześniejszego materiału hydrożelowego (Terpolymer)nieporównane poczucie komfortu. Soczewki wyprodukowane są metodą warstwowania trzech kolorów, co zapewnia bardzo prawidłową widoczność koloru soczewki na oku i bezpieczne noszenie. Dostępne są w zróżnicowanych odcieniach barw i wzorach, którezbratać równocześnie do oczu jasnych, jak i ciemnych. Soczewki bardzo należycie pokrywają naturalny kolor tęczówki zmieniając go całkowicie. Dzięki unikatowej technologii nanoszenia koloru na soczewkę i technice mieszania barw efekt, który uzyskuje się po założeniu soczewki jest bardzo naturalny. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mocnej zmiany koloru oczu, czy podkreślenia własnej barwy tęczówki soczewki ColourVue to właściwy dobór dla Twoich potrzeb. Soczewki doskonale nadają się na szczególne okazje ale i do codziennej zmiany Twego wyglądu. Jeśli chcesz zmienić odcień oczu a jednocześnie zachować delikatną elegancję - soczewki ColourVue to właściwy wybór. Soczewki dedykowane do dziennego noszenia, rocznej podmiany.

Linia artykułów ColourVue to największy dobór wzorów i kolorów soczewek kontaktowych

Soczewki Colourvue są niezwykle wygodne dzięki zaimplementowaniu materiału hydrożelowego
kompilacje odcieni wywołują ze twoje oczy wyglądają bardziej naturalnie.

Maxvue Vision Polska przedstawia największy w Polsce dobór barwnych soczewek kontaktowych nie tylko klasyczne soczewki 3 tonowerównież ostatnie produkty takie jak Fusion Colors oraz serie soczewek Big Eyes, a także Crazy/Wild Eyes wykonane z innowacyjnego materiału hydrożelowego soczewki ColourVue są ultra cienkie, doskonała przepustowość tlenu wywołują ze soczewki ColourVue są wyjątkowo wygodne poprzez cały dzień soczewki produkowane są metodą nakładania kolorów na siebie nasze soczewki są bezpieczne dla twoich oczu.

ColourVue - to przełom w barwnych soczewkach kontaktowych. Stworzone z nowo opracowanego materiału hydrożelowego, który uniemożliwia uszkodzeniu rogówki. ColourVue dzięki nieprzeciętnej przepustowości tlenu są nad wyraz wygodne dla Twojego oka. Nasze soczewki są wytwarzane przy użyciu specjalistycznych cięć i metody trójwarstwowego nakładania odcieni, zapobiegają przed kontaktem koloru z okiem, zapewniają bezpieczne używanie. Bez żadnych efektów ubocznych soczewki przystępne w zróżnicowanych kolorach odcieniach i wzorach przystępne dla oczu ciemnych i jasnych.

ColourVue to prawidłowy dobór!