Maxvue vision Zwariowane soczewki crazy promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Maxvue vision Zwariowane soczewki crazy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
ColourVue Crazy
59.99
e-soczewki.com
ColourVue Crazy - 2 sztuki
69.99
soczewkikontaktowe.istore.pl

Parametry

Producent:MaxVue Vision
Kategoria:Soczewki kontaktowe

Opis

ColourVUE© Crazy pozostały zaprojektowane po to, by zaoferować odjechany i dziki wygląd oczu, który będzie pasować do twojego kostiumu. Dzięki szerokiej gamie soczewek, od efektu zwierzęcych oczu do specjalnego efektu jak w filmach, nigdy nie zabraknie ci pomysłów na imprezowanie i przebrania karnawałowe. Opatentowany materiał hydrożelowy ColourVUE© i oryginalna technika barwienia gwarantuje zabawę i komfort poprzez długie godziny. Ci potrzeba soczewek korekcyjnych.

Zwariowane Soczewki Crazy

atrybuty:

System zamiany: roczny

Tryb noszenia: dzienny

Krzywizna BC: 8,6mm

Średnica DIA: 14,0mm

Materiał: Terpolymer

Zawartość wody: 45%

Przep. Tlenu: 26 x 10–11

Zabarwienie: TAK

Filtr UV: TAK

Korzystamy z Własnego Magazynu

Opis towaru: ColourVue: kolorowe, roczne soczewki kontaktowe nowej generacji o dwukrotnie wyższej przepuszczalności tlenu w porównaniu z innymi modnymi, kolorowymi soczewkami. Wykonane z najnowocześniejszego materiału hydrożelowego (Terpolymer) nieporównane poczucie komfortu. Soczewki wytworzone są metodą warstwowania trzech odcieni, co zagwarantuje szczególnie dobrą widoczność koloru soczewki na oku i bezpieczne noszenie. Przystępne są w przeróżnych odcieniach kolorów i wzorach, któreskonsolidować jednocześnie do oczu jasnych, jak i ciemnych. Soczewki nad wyraz korzystnie pokrywają naturalny kolor tęczówki zmieniając go całkowicie. Dzięki unikatowej technologii nanoszenia koloru na soczewkę i technice mieszania odcieni efekt, który uzyskuje się po założeniu soczewki jest szczególnie naturalny. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mocnej zmiany koloru oczu, czy podkreślenia własnej barwy tęczówki soczewki ColourVue to właściwy dobór dla Twoich potrzeb. Soczewki nieprzeciętnie nadają się na szczególne okazje lecz i do codziennej zmiany Twego wyglądu. Jeśli chcesz zmienić kolor oczu a równocześnie zachować subtelną elegancję - soczewki ColourVue to właściwy dobór. Soczewki przeznaczone do dziennego noszenia, rocznej podmiany.
Linia artykułów ColourVue to największy dobór wzorów i odcieni soczewek kontaktowych

Soczewki Colourvue są nad wyraz komfortowe dzięki zaimplementowaniu materiału hydrożelowego
kompilacje odcieni powodują ze twoje oczy wyglądają bardziej naturalnie.

Maxvue Vision Polska pokazuje największy w Polsce dobór barwnych soczewek kontaktowych nie tylko tradycyjne soczewki 3 tonowetakże ostatnie produkty takie jak Fusuin Colors oraz serie soczewek big eyes oraz crazy/wild eyes wykonane z progresywnego materiału hydrożelowego soczewki Colourvue są ultra cienkie, świetna przepustowość tlenu wywołują ze soczewki Colourvue są szczególnie wygodne poprzez cały dzień soczewki tworzone są metodą nakładania kolorów na siebie nasze soczewki są bezpieczne dla twoich oczu.

ColourVue - to przełom w kolorowych soczewkach kontaktowych.

wykonane z nowo opracowanego materiału hydrożelowego, który uniemożliwia uszkodzeniu rogówki. Colourvue dzięki perfekcyjnej przepustowości tlenu są szczególnie wygodne dla Twojego oka. Nasze soczewki są produkowane przy użyciu specjalistycznych cięć i metody trójwarstwowego nakładania kolorów, zapobiegają przed kontaktem koloru z okiem, zapewniają bezpieczne stosowanie. Bez żadnych efektów ubocznych soczewki przystępne w najróżniejszych kolorach odcieniach i wzorach przystępne dla oczu ciemnych i jasnych.

ColourVue to korzystny wybór!