Sofa skórzana brązowa chesterfield marki Beliani promocja 2018

Cena2099.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Beliani

Parametry

Producent:Beliani
Kategoria:Sofy
Kolor brązowy

Opis

ukazujemy Państwu przepiękną i stylową sofę ze skóry. Jej ciekawy design i prosta forma sprawiają, iż każde wnętrze stanie się stylowe i komfortowe. Komfortowa sofa zapewni Państwu i Waszym gościom wypoczynek w luksusowych warunkach i zachęci do relaksu i odprężenia.

Wszystkie zewnętrzne części poduszek oparciowych i siedziskowych są wykonane z naturalnej, finezyjnej skóry bydlęcej, natomiast pozostałe części są z wysokiej jakości skóry sztucznej, której struktura pozostała tak dostosowana, że różnica jest niewidoczna.

szczegóły: Kolor: Brązowy. Materiał: Skóra naturalna. Dodatkowy materiał: Skóra ekologiczna, Drewno eukaliptusowe, Drewno dębowe. Skład materiału: 100% Skóra naturalna, 100% Dwoina objętość: 3 Osób Montowanie: Wymaga konstrukcji nóżek Wysokość nóg: 6 Wysokość siedziska: 46 mocne strony artykułu: Wygięty zarys dla najwyższego komfortu, komfortowe, tapicerowane siedzisko, konwencjonalny design, atrakcyjne i użyteczne, wytworzony z najwyższą dbałością i precyzją, wytwarzany z wysokiej jakości tworzyw