Sofa Mirar promocja 2018

Cena2799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ScandicSofa

Parametry

Producent:Scandicsofa
Kategoria:Sofy
Rodzaj 3-osobowa

Opis

Opis
Sofa Mirar to uosobienie ascetycznego szyku charakterystycznego dla mebli skandynawskich, które sprawi, że Twoje wnętrze będzie jeszcze spektakularniejsze, przytulniejsze i bardziej nieszablonowe. Unikalny efekt nadają jej stabilne wytworne drewniane nóżki, które podkreślają ponadczasowy charakter tej sofy. Dzięki szczególnie miłej w dotyku włoskiej tkaninie sofa Mirar jest wyśmienita do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Dzięki odpowiedniej wielkości jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób chcących spędzić czas z rodziną na wspólnym oglądaniu filmu lub wieczornym siedzeniu przy winie z przyjaciółmi. Miękkie poduchy wprost nakłaniają do tego aby się rozsiąść i delektować wolną chwilą. Trzyosobowa sofa Mirar to nie tylko wysokiej jakości ręczna produkcja, ale także gwarancja wygody i wieloletniego bezproblemowego użytkowania. Twoim ulubionym miejscem stanie się właśnie ta sofa, a meble skandynawskie na stałe zagoszczą w Twoim domu...
nadzwyczajnym towarzystwem dla trzyosobowej sofy Mirar, będą inne meble skandynawskie dostępne w naszym sklepie internetowym, między innymi wysmakowane i szykowne fotele z tej samej serii albo mniejszatak samo stylowa dwuosobowa sofa.
niedługi termin realizacji
niedługi termin realizacji osiągalny jest dzięki temu, iż nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały niezbędne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy momentalnie przystąpić do jego realizacji.
gratisowa wysyłka
Meble dostarczane są pod wyszczególniony przez Klienta adres za pośrednictwem firmy transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta trosceą. Pracownicy marki transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wskazanym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
przejrzyj film
Włoskie tkaniny
Współpracujemy jedynie z lubianymi producentami tkanin z Włoch. Wykorzystywane przez nas dzianiny stworzone są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
budowa mebli wykonana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najszczególniej precyzyjna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze szczegóły. To praca człowieka i poszanowanie najkorzystniejszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, unikalny i wysokiej jakości efekt w postaci spektakularnych, komfortowych i trwałych mebli.
dane technologiczne
rozmiary