Beliani Sofa z funkcją spania czerwona - kanapa rozkładana - wersalka - lucan promocja 2018

Cena1179.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Beliani

Parametry

Producent:Beliani
Kategoria:Sofy
Kolor czerwony
Rodzaj z funkcją spania, z funkcją spania

Opis

Oszczędna w miejsce i niezwykle szykowna sofa rozświetli każdy salon. Dzięki bogatym kolorom sprawi, że każdy pokój będzie bardziej przyjazny. Zwinnie i prosto dla każdego, to mocne strony rozkładanej sofy.

Po rozłożeniu oparcia do pozycji leżącej, powierzchnia spania wynosi 193 x 107 cm. Komfortowe i dobrze wyściełane siedzisko i oparcie sofy, stworzone jest z najwyższej jakości materiału w kolorze czerwonym.

Ten przystępny w pielęgnacji i wytrzymały materiał daje uczucie niezwykłego komfortu w kontakcie ze skórą. Rozsiądź się na tej komfortowej sofie z funkcją spania. To nadzwyczajny wybór, nie tylko do spaniaw dodatku na wieczory spędzone przed telewizorem.

szczegóły: Kolor: Czerwony. Materiał: Poliester. Dodatkowy materiał: Drewno eukaliptusowe, Stal nierdzewna. Skład materiału: 100% Poliester pojemność: 3 Osób Montowanie: Częściowo zmontowany Gatunek: Corymbia calophylla Pochodzenie drewna: Australia wymiary poduszki: 35.5x35.5 Wysokość nóg: 17.5 Wysokość siedziska: 37.5 atuty artykułu: Wysokiej jakości obicie, które zachowa błyskotliwy wygląd na niemało lat, Rozkładana sofa zmienia się w komfortowe łóżko, nowoczesny, ekskluzywny design, Zajmuje niedużo miejsca, Niezwykłe poczucie wygody i komfortu