Denon dht-s514 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Denon dht-s514 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1698.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
DENON DHT-S514 - bezprzewodowy system kina domowego | Zapłać po 30 dniach | Raty 0%
1698.00
Denon Store
Soundbar DENON DHT-S514 Czarny + DARMOWY TRANSPORT!
1699.00
ELECTRO.pl
Soundbar DENON DHT-S514
1745.00
MediaMarkt.pl
Soundbar DENON DHT-S514 Czarny
1745.00
Media Expert

Parametry

Producent:DENON
Kategoria:Soundbary

Opis

Siła elegancji Soundbar DENON DHT-S514 to listwa dźwiękowa z systemem głośników 2.1, która stanowi rewelacyjne uzupełnienie brzmienia telewizora. Wytworna budowa nieprzeciętnie wkomponuje się w każde wnętrze, dostarczając niezapomnianych wrażeń dźwiękowych w trakcie oglądania ulubionych programów i filmów.

Listwa głośnikowa pozostała zaprojektowana tak, żeby była dobrana do podstawy telewizorów 42-calowych i obszerniejszych. W dodatku DENON DHT-S514 ma korektor dźwięku, tryb nocny, ASC oraz Cinema Mode. Wysoka jakość dźwięku Soundbar DENON DHT-S514 wyposażono w nowoczesne rozwiązania, które wpływają na wysoką jakość dźwięku.

Jedną z nich jest technika Denon Virtual Surround, która dźwięk stereo wysokiej jakości przekształca w naturalny, wielokanałowy dźwięk przestrzenny. Wrażenia potęguje zaimplementowany dekoder Dolby Digital, a także DTS.

w dodatku DENON DHT-S514 ma także tryb nocny. Pełna moc głośników to 175 W. Składają się na nią dwa przetworniki wysokotonowe 1/2" oraz dwa średniotonowe przetworniki owalne 2" x 5", a także bezprzewodowy subwoofer z dwoma przetwornikami 5 1/4" dla uzyskania solidnego basu.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki Łączność bezprzewodowa odbywa się w standardzie Blutooth. Dzięki temu Soundbar DENON DHT-S514 może samoczynnie nawiązywać połączenie z urządzeniami przenośnymi i odtwarzać utwory strumieniowo.

Soundbar jest dostarczany wraz z pilotem zdalnego sterowania, ale urządzenie można na dodatek obsługiwać pilotem od telewizora. Można zamontować go na ścianie albo ustawić na płasko. Soundbar DENON DHT-S514 ma wejście i wyjście HDMI z ARC (Audio Return Channel), wejścia coaxial i cyfrowe, jak w dodatku wejście analogowe....