homme capital force ultra-fixing gel - mocny, pogrubiający żel dla mężczyzn 200ml marki Kerastase promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem homme capital force ultra-fixing gel - mocny, pogrubiający żel dla mężczyzn 200ml marki Kerastase oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 66.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Kerastase Homme Capital Force Ultra-fixing Gel | Mocny, pogrubiający żel dla mężczyzn 200ml
66.80
ESTYL.pl
Kérastase Homme Capital Force żel do włosów 200 ml dla mężczyzn
71.84
E-Glamour.pl
Kérastase Homme Capital Force żel do włosów 200 ml dla mężczyzn
74.54
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać żel
Pojemność 200 ml

Opis

Kosmetyki Kérastase to numer jeden wśród towarów do pielęgnacji włosów, które mieszczą się w fachowej pielęgnacji od grupy L'Oréal. Kérastase to wyjątkowe, wytworne kosmetyki do włosów, które pojawiły się po raz pierwszy w 1964 roku.

Początkowo te progresywne produkty były asygnowane dla prestiżowych salonów fryzjerskich. Aktualnie są przystępne również do użytkowania domowego. Produkty do pielęgnacji włosów Kérastase są wyjątkowe i postępowe, zawierają nowoczesne komponenty, asygnowane dla zróżnicowanych rodzajów włosów, skomponowane tak, żeby każda kobieta mogła maksymalnie użyć to, co daje upiększający program Kérastase, opracowany przez naukowców.

Dzięki rozdzieleniu kosmetyków na kilka linii, z artykułów Kérastase prosto wybierzesz dla siebie kompleksowy program pielęgnacji do danego rodzaju włosów. Ciesz się fachową pielęgnacją włosów od Kérastase w swoim domowym kąciku SPA.