Kerastase laque couture, lakier średnio utrwalający, 300ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Kerastase laque couture, lakier średnio utrwalający, 300ml oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 65.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Kérastase Lakier fioletowy Vision (K Laque mod) (objętość 300 ml) - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
65.00
Mall.pl
KERASTASE LAQUE COUTURE, Spray średnio utrwalający 300ml
71.99
Gobli.pl
Kerastase Laque Couture | Lakier do włosów 300ml
72.79
ESTYL.pl
KERASTASE Laque Couture Lakier do wosów 300ml
73.80
Hair & Beauty
KERASTASE Laque Couture Lakier do wosów 300ml
73.80
multidrogeria.pl
Kerastase Laque Couture, lakier średnio utrwalający, 300ml
73.90
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 300 ml

Opis

LAQUE COUTURE

Laque Couture – specjalny lekki lakier utrwalający do wszelkich rodzajów włosów. Kosmetyk dodaje pasmom objętości i zapewnia utrwalanie fryzury na długi czas. Lakier do włosów nie skleja kosmyków, dzięki czemu stylizacja prezentuje się naturalnie. Preparat można stosować na co dzień.

Kérastase Laque Couture ma przyjemny zapach i specjalny aplikator, który pozwala na dokładne rozprowadzenie towaru. Preparat usprawnia układanie i modelowanie włosów. Kosmetyk jest znakomitym rozwiązaniem dla osób pragnących zapewnić sobie długotrwałe i lekkie utrwalanie stylizacji. Lakier jest wyjątkowo sprawny i nie pozostawia widocznych śladów na włosach.

Laque Couture – profesjonalny lakier utrwalający o właściwościach formujących. Towar nie obciąża i nie przetłuszcza pasm, co sprawia, że włosy są sprężyste i pełne blasku. Preparat chroni kosmyki przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Po zastosowaniu pasma są widocznie wygładzone i połyskujące. Kosmetyk daje możliwość dowolnego i swobodnego kreowania fryzur oraz zabezpiecza włosy przed niekorzystnym działaniem wysokich temperatur w trakcie kreacji za pomocą prostownicy lub suszarki. Artykuł zapobiega nadmiernemu puszeniu się i przesuszaniu pasm, włosy są elastyczne, wyglądają zdrowo i przepięknie.

Lakier nie kruszy się, co zapewnia schludny wygląd fryzury. Aplikacja kosmetyku zezwala na uzyskanie świetnego kształtu fryzury. Preparat niepowtarzalne połączenie środka utrwalającego i polimeru, który wzmacnia włókno włosa. Na dodatek towar posiada witaminę E oraz filtry UV chroniące kosmyki przed zgubnym działaniem promieni słonecznych.

Sposób zastosowania:

  • Specjalny lakier utrwalający można stosować na suche lub mokre pasma, w zależności od pożądanego efektu.
    • W pierwszym przypadku preparat rozpylamy wokół głowy z odległości ok. 20 cm na wcześniej wymodelowaną fryzurę,
    • W drugim kosmetyk aplikujemy przed suszeniem w celu uzyskania upragnionej kreacji.

pojemność 300 m