Matrix style link style fixer lacquer - lakier do włosów 400 ml promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Matrix style link style fixer lacquer - lakier do włosów 400 ml oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Matrix Style Link Style Fixer lakier do włosów 400 ml dla kobiet
27.26
E-Glamour.pl
Matrix Style Link Style Fixer lakier do włosów 400 ml dla kobiet
28.35
Perfumeria Elnino
Matrix Style Link Style Fixer - mocny lakier do włosów 400ml
29.00
ESTYL.pl
Matrix Style Fixer Lakier do włosów 400ml
30.50
Hairlook.pl

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 400 ml

Opis

Kosmetyki Matrix Amerykańska marka MATRIX pozostała założona w 1980 roku poprzez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była transparentna: wysokiej jakości, mistrzowskie kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, , a także propozycja specjalistycznych terapii posiadających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wytwornym obcięciem, lecz także z zniewalająco jedwabistymi, połyskującymi włosami.

Serce marki to pasja do kreowania wyśmienitego wizerunku.Entuzjazm oraz fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą mistrzowskich artykułów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo subtelną i wysmakowaną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swymi atutami, nieustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej producent Matrix generuje kosmetyki, które efektowne rezultaty.

Odważna i gustowna, radosna i spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w niezawodny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.odpowiednio dostosowane, staranne uczesanie jest równie ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a typowo pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach innowacyjnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając innowacyjne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię wyjątkową troską proponując bezusterkową jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować sprężystością, objętością oraz blaskiem.

atrakcyjna fryzura jest wizytówką wyszukanej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour.pl