style link style fixer lacquer - lakier do włosów 400 ml marki Matrix promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem style link style fixer lacquer - lakier do włosów 400 ml marki Matrix oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.11 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Matrix Style Link Style Fixer lakier do włosów 400 ml dla kobiet
26.11
E-Glamour.pl
-23%
Matrix Style Link Style Fixer lakier do włosów 400 ml dla kobiet
26.11
ELNINO PARFUM
MATRIX Style Link STYLE FIXER 400ml - Lakier do wosów
27.01
multidrogeria.pl
MATRIX Style Link STYLE FIXER 400ml - Lakier do wosów
27.01
Hair & Beauty
Matrix SL Fixer Finishing Hairspray, Lakier mocno utrwalający 400ml
28.97
Gobli.pl
Matrix Lakier, o silnym Style utrwalenie sprzęgające (Style Utrwalacz obróbka Lakier do włosów), 400 ml - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
34.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 400 ml

Opis

Kosmetyki Matrix Amerykańska marka MATRIX pozostała założona w 1980 roku poprzez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była transparentna: wysokiej jakości, mistrzowskie kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, , a także propozycja specjalistycznych terapii posiadających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wytwornym obcięciem, lecz także z zniewalająco jedwabistymi, połyskującymi włosami.

Serce marki to pasja do kreowania wyśmienitego wizerunku.Entuzjazm oraz fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą mistrzowskich artykułów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo subtelną i wysmakowaną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swymi atutami, nieustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej producent Matrix generuje kosmetyki, które efektowne rezultaty.

Odważna i gustowna, radosna i spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w niezawodny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.odpowiednio dostosowane, staranne uczesanie jest równie ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a typowo pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach innowacyjnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając innowacyjne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię wyjątkową troską proponując bezusterkową jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować sprężystością, objętością oraz blaskiem.

atrakcyjna fryzura jest wizytówką wyszukanej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour.pl