Matrix vavoom lakier do włosów extra full freezing pełne utrwalenie spray 500 ml promocja 2018

sprawdź dostępność w sklepie Vanity

Parametry

Producent:MATRIX
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 500 ml

Opis

Kosmetyki Matrix Amerykańska firma MATRIX została założona w 1980 roku przez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była przezroczysta: wysokiej jakości, mistrzowskie kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, oraz sugestia specjalistycznych terapii mających na celu sprawienie, iż każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wytwornym obcięciem, lecz także z olśniewająco jedwabistymi, lśniącymi włosami.

Serce producenta to pasja do kreowania nadzwyczajnego wizerunku.Entuzjazm oraz fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą profesjonalnych produktów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo delikatną i gustowną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swoimi atutami, nieustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej firma Matrix kreuje kosmetyki, które błyskotliwe rezultaty.

Odważna i wykwintna, radosna i spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w niezawodny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.odpowiednio dostosowane, skrupulatne uczesanie jest jednakowo ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a głównie pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach progresywnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając nowoczesne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię nieszablonową troską oferując bezusterkową jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować elastycznością, pojemnością, a także blaskiem.

efektowna fryzura jest wizytówką wytwornej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour.pl