Schwarzkopf Silhouette, bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 300ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Schwarzkopf Silhouette, bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 300ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Schwarzkopf Silhouette, bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 300ml
15.40
Hairstore.pl
Schwarzkopf Silhouette lakier do włosów 300 ml dla kobiet
15.55
ELNINO PARFUM
Schwarzkopf Silhouette lakier do włosów 300 ml dla kobiet
15.98
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Schwarzkopf
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 300 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to marka kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak niewiele miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był użytkowany – by umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak bezprecedensowy, a zarazem pożądany, iż zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, że wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak duży, że mógł sobie pozwolić na dodatek na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł także za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy artykuł do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest niezwykle modnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony został na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które w dodatku pozostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, uniemożliwiające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów firmy Schwarzkopf – Taft. Marka znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf pozostał wykupiony poprzez producenta Henkel, a następnie wprowadzono producenta OSIS, która przeznaczona jest do stosowania poprzez fachowych fryzjerów.

producent ciągle się rozwija i oferuje swym klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu raduje się popularnością i podziwm.