Panasonic EW1031 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Panasonic EW1031 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 161.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
Panasonic EW1031S845
161.90
OleOle!
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW1031S845 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
164.00
ELECTRO.pl
Panasonic EW1031S845
169.00
RTV EURO AGD
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW1031S845
169.00
Media Expert
Panasonic Elektryczna szczoteczka do zębów EW1031S - tandbørste - sølv/hvid
180.00
Proshop
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW1031CM845
338.64
Media Expert
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW1031CM845 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
338.64
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Szczoteczki elektryczne
Sygnalizator czasu mycia nie
Rodzaje obrotów soniczne
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Kolor biały, niebieski, różowy

Opis

Szczoteczka soniczna do zębów Panasonic EW 1031 to podstawowy model w rodzinie szczoteczek Panasonic. Drobne rozmiary, prostota wykonania, zasobność kompatybilnych końcówek wymiennych oraz wspaniała kolorystyka sprawiają, że model EW1031 zagościł już w wielu domach i z powodzeniem służy całym rodzinom.

Szczoteczki Panasonic to nowoczesna technologa soniczna dla naturalnie białych zębów. Szczoteczka EW 1031 to kolejny model w ofercie firmy Panasonic. Dzięki technice sonicznej szczoteczka produktywnie i niezwykle finezyjnie usuwa płytkę nazębną nie wywołując przy tym podrażnienia dziąseł (jak to ma miejsce w sytuacji szczoteczek elektrycznych rotacyjnych). Szczoteczka Panasonic EW 1031, efektywnie eliminuje choćby starą płytkę nazębną dzięki temu zęby stają się naturalnie bielsze. Dzięki technice sonicznej szczoteczka świetnie penetruje przestrzenie międzyzębowe i miejsca trudno dostępne.

Specjalnie zaprojektowane włosie oraz nieznaczny rozmiar końcówki czyszczącej gwarantuje bezpieczne manewrowanie w jamie ustnej i staranne czyszczenie. Końcówki posiadają kolorowe pokaźniki co daje możliwość wykorzystywania szczoteczki przez mnóstwo osób. Szczoteczka zaopatrzona jest w diodowy wskaźnik naładowania baterii. Przy pełnym naładowaniu akumulatora, szczoteczka pracuje przez ok. 40 minut (w trybie ciągłym). Panasonic EW 1031 na dodatek detektor nacisku co powoduje, iż przy zbyt solidnym docisku szczoteczka obniża moc czyszczenia (zmniejsza liczba drgań sonicznych). Jest to znakomita ochrona dziąseł dla osób, które posiadają nawyk solidnego dociskania szczoteczki w trakcie mycia zębów. Panasonic EW1031 to szczoteczka stanowczo wygoda i przystępna w użyciu.

atrybuty szczoteczki sonicznej Panasonic EW 1031

Szczoteczka soniczna Panasonic EW1031 ma jeden tryb pracy, w którym tworzy 26 000 ruchów na minutę (wibracje w zakresie fal dźwiękowych). Funkcjonalny kształt rękojeści dobrze leży w dłoni. Napęd jest dostosowany do częstego przemywania tak więc przepłukiwanie szczoteczki z resztek pasty po każdym szczotkowaniu nie stanowi problemu. Szczoteczka soniczna Panasonic EW1031 zaopatrzona została w akumulator NiMH (niklowo-metalowo-wodorkowy), który ładowany jest indukcyjnie przy pomocy kompaktowej ładowarki, która dodatkowo ma miejsce (uchwyt) na jedną dysze wymienną.

Szczoteczka soniczna do zębów Panasonic EW1031 dostępna jest w trzech spektakularnych kolorach: metalicznym, niebieskim i różowym i bez wątpienia stanie się ozdobą każdej łazienki. Ładowarka do szczoteczki posiada miejsce na dwie końcówki wymienne zapewniając higieniczne przechowywanie główek do szczoteczki. Dostatek przystępnych końcówek wymiennych pozwala przypasować szczoteczkę typ oczyszczania do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Drgania soniczne generowane przez mechanizm szczoteczki nieprzeciętnie wspomagają cykl usuwania płytki nazębnej z powierzchni szkliwa przy zachowaniu maksymalnej ochrony dziąseł. Szczoteczka soniczna Panasonic EW 1031 efektywnie redukuje osady z kawy, herbaty, tytoniu oraz zalegające płytki nazębnej.

Szczoteczka dodatkowo posiada elektroniczny system kontrolujący szybkość dla zapewnienia ochrony dziąseł. Wyposażona jest w akumulator rodzaju NiMH, który po naładowaniu wystarcza na 40 minut pracy. Ładowanie szczoteczki przy pełnym rozładowaniu akumulatora trwa ok. 15 godzin. Szczoteczka soniczna Panasonic model EW 1031 asygnowana jest do wykorzystywania od 5 roku życia.

Skład zestawu szczoteczki sonicznej Panasonic EW 1031

1 x szczoteczka (napęd) Panasonic EW 1031
2 x dwie końcówki czyszczące EW0911
1 x ładowarka indukcyjna z uchwytem na dwie końcówki
Instrukcja Obsługi w języku polskim
Karta Gwarancyjna z dwuletnią gwarancją Producenta.

Szczoteczka wykonana pozostała w Tajlandii.