Philips HX 6322 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Philips HX 6322 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 196.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Szczoteczka soniczna PHILIPS HX6322/04 Sonicare Kids + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
196.00
ELECTRO.pl
-6%
Philips Sonicare For Kids HX6322/04
196.00
OleOle!
Philips Sonicare For Kids HX6322/04
209.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Szczoteczki elektryczne
Sygnalizator czasu mycia tak
Rodzaj zasilania bateryjne
Maksymalna prędkość obrotowa 31000 obr/min
Kolor biały, niebieski

Opis

Szczoteczka elektryczna

Interaktywny trener namawiający dzieci do mycia zębów
8 barwnych naklejek
2 przychylne dla dzieci ustawienia subtelne i wydajne czyszczenie
Szczoteczka z funkcją Bluetooth

Nauka dobrego szczotkowania przez zabawę
Interaktywna aplikacja motywuje do dłuższego i staranniejszego mycia zębów.
Zadbaj o to, aby dzieci dokładnie szczotkowały zęby. Szczoteczka do zębów z Bluetooth Sonicare For Kids marki Philips współpracuje z aplikacją, która przez zabawę pomoże nauczyć dzieci korzystnej techniki szczotkowania zębów na całe życie.

Interaktywny trener nakłaniający dzieci do mycia zębów
Aplikacja Sonicare For Kids firmy Philips synchronizuje się ze szczoteczką soniczną Twojego dziecka, żeby przybliżyć szczegóły mycia zębów. Trener szczotkowania motywuje dzieci do dłuższego i precyzyjniejszego mycia zębów. Każda sesja początkuje się od wyraźnego wizualnego instruktażu dotyczącego techniki czyszczenia a wizualizacja postępu dostarcza danych o efektywności realizowanej czynności. Dzieci uczą się korzystnego szczotkowania poprzez zabawę, a rodzice mogą śledzić jakość szczotkowania między wizytami u dentysty.

98% użytkowników potwierdziło, iż aplikacja motywuje dzieci do dłuższego i precyzyjniejszego mycia zębów.
Przy użyciu aplikacji Philips Sonicare For Kids dzieci same uczą się prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej. Aplikacja synchronizuje się przez Bluetooth z szczoteczką soniczną Twojego dziecka i wskazuje właściwą technologię i postępy w szczotkowaniu zębów. Dzieci mogą zobaczyć, jak prawidłowo myją zęby, a także wygrywają nagrody w przypadku korzystnego wykonywania czynności. 98% rodziców potwierdziło w ankiecie, że korzystanie z aplikacji ułatwiało dobre podanie wiedzy i wyrabianie nawyków dotyczących szczotkowania zębów.

Ekscytujące nagrody za poprawne mycie zębów
Aplikacja Philips Sonicare For Kids wraz ze szczoteczkądo zębów, gwarantują dużo więcej przyjemności podczas czyszczenia zębów. Główną postacią aplikacji jest sympatyczny Sparkly. W trakcie szczotkowania dzieci zajmują się Sparklym, co motywuje do dłuższego i staranniejszego mycia zębów. Zawsze, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwy a pociecha jest nagradzana. Może odblokować akcesoria lub zdrowe jedzenie dla Sparkly'ego. Rodzice mogą sami wybrać nagrody zawarte w aplikacji.

Śledź czas szczotkowania choćby bez włączonej aplikacji
"Quadpacer" monutoruje szczotkowanie za pomocą Philips Sonicare For Kids przez bluetooth w czasie rzeczywistym. Namierza rozpoczęcie, przerwanie i zakończenie procedury mycia zębów. Zintegrowana pamięć ze stemplem czasowym zezwala na zapisanie do 20 sesji czyszczenia nawet w przypadku nie korzystania z aplikacji. Przy kolejnym uruchomieniu aplikacji informacje te są synchronizowane z kalendarzem. Pozwala to na gromadzenie nagród za poprawne mycie i śledzenie postępów.

KidTimer i KidPacer czuwają nad właściwym szczotkowaniem zębów od samego początku
W celu promowania właściwych nawyków podczas szczotkowania szczoteczka elektryczna Philips Sonicare For Kids łączy się z aplikacją dbając o to, żeby dzieci szczotkowały zęby poprzez polecany przez dentysów czas - 2 minuty. Wykorzystywanie aplikacji zezwala na naukę poprawnego szczotkowania każdej ćwiartki jamy ustnej. Trener mycia zębów namawia dzieci do optymalnie długiego mycia każdego obszaru jamy ustnej. Gdy dziecko dobrze wykona mycie, uzyskuje nagrodę od Sparkly'ego, któryraduje się z czystych zębów. Sonicare For Kids oferuje błogą naukę poprawnego szczotkowania od początku stosowania szczoteczki.

Zabawne naklejki z możliwością wymiany
osiągalne do naklejenia na rączkę naklejki pozwalają dziecku spersonalizować swoją szczoteczkę. Dzięki 8 wzorom rączka wygląd rączki może być zmieniany codziennie. W połączeniu z możliwością zmiany wyglądu towarzysza w aplikacji, dziecko ma możliwość całkowitej personalizacji.

Multi-Grip-Design gwarantuje odpowiedni zarys dla dzieci i dorosłych
Sonicare For Kids to praktyczny kształt, umożliwiający szczotkowanie zębów dzieciom samodzielnie albo wraz z rodzicami. Wszystkie szczoteczki Philips Sonicare For Kids są wyekwipowane w inteligentny uchwyt, za pomocą którego dzieci i rodzice mogą szczotkować zęby wspólnie. Komfortowy uchwyt powoduje,niewielkie ręce prosto trzymają szczoteczkę samodzielnie a długość pozwala rodzicom na pomaganie, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki jednostajnej konstrukcji rączki dziecko może bezproblemowo samo nałożyć pastę, gdy szczoteczka ustawiona jest poziomo.

intensywny przepływ płynu wspomaga efektywność czyszczenia włóknami w przestrzeniach międzyzębnych
podczas gdy dzieci, uczą się prawidłowego szczotkowania, technika Sonicare dba o resztę. Dzięki energicznemu procesowi czyszczenia szczoteczki choćby trudno dostępne miejsca jak przestrzenie między zębami i dziąsłami są czyszczone produktywnie i subtelnie. Technologia ultradźwiękowa z 500 ruchami na sekundę, kompensuje niedoskonałe ruchy dzieci podczas mycia zębów. Nieszablonowa technologia Philips Sonicare For Kids powiększa efektywność nawet o 75% w kontraście do ręcznego szczotkowania co umożliwia wydłużenie czasu pomiędzy wizytami o dentysty.

2 ustawienia przychylne dla dzieci delikatne i wydajne czyszczenie
Z dwoma przychylnych dla dzieci ustawieniami szczoteczka do zębów zapewnia optymalne czyszczenie równocześnie u minimalnych jak i starszych dzieci.

2 dostępnych kanałów
Szczoteczka elektryczna do zębów Philips Sonicare posiada w komplecie końcówkę Sonicare For Kids w standardowym rozmiarze. Końcówkę w mniejszym rozmiarze należy dokupić osobno. Rozmiary końcówek do szczoteczki Philips Sonicare For Kids są zaprojektowane z myślą o finezyjnym czyszczeniu i ochronie zębów w trakcie rośnięcia.

Gumowane końcówki do szczoteczki dla uzupełniającej ochrony
Gumowane końcówki do szczoteczki elektrycznej bronią zęby i dziąsła przed uszkodzeniem podczas szczotkowania.

wybór stomatologów dla własnych dzieci
91% stomatologów mających dzieci preferuje szczoteczkę Philips Sonicare For Kids dla swoich pociech (na podstawie ankiety przeprowadzonej w USA wśród dentystów z dziećmi w wieku 4 do 10 lat)

Wyposażenie:
Interaktywny trener zachęcający dzieci do mycia zębów
98% użytkowników potwierdziło, że aplikacja motywuje dzieci do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów.*
Ekscytujące nagrody po udanym myciu
Śledzenie czasu szczotkowania choćby przy wyłączonej aplikacji
KidTimer i KidPacer uczą dzieci właściwego szczotkowania
Zabawne wymienne naklejki
Rączka multi-grip dla młodszych i starszych użytkowników
Dynamiczny przepływ płynu wspomaga wydajność czyszczenia włosiem w przestrzeniach międzyzębnych
Gumowane końcówki do szczoteczki do zębów chroni dzieci przed zniszczeniem dziąsła
2 wymiary szczoteczek
Gumowy uchwyt zagwarantuje wysoki komfort
Akumulator litowo-jonowy
2 poziomów

informacje techniczne:
liczba ruchów na minutę: 31000 · Kolor: biały,barwny · Końcówki do szczotkowania: 1 końcówka Sonicare For Kids charakterystyczna, 1 kocówka Sonicare For Kids kompaktowa · Napięcie robocze: 230 V · wariant towaru do higieny jamy ustnej: Elektryczna szczoteczka do zębów, dla dzieci · Specyfikacja towarów do higieny jamy ustnej: Bluetooth® · technika szczotkowania: soniczna · Zasilanie: akumulatorowe

wysyłka obejmuje:
Uchwyt Sonicare For Kids z Bluetooth,8 barwnych naklejek,Stacja ładująca,Końcówki do szczoteczki: 1x kanon, 1x kompaktowa,Instrukcja obsługi.

oczekiwania systemu:
IPhone 4S lub nowszy z systemem iOS7,IPad 3. Generacji lub nowszy z systemem iOS7,Telefon z systemem Android,Tablet z Bluetooth 4.0