Szczotka do włosów promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Szczotka do włosów oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
Tangle Teezer The Original szczotka do włosów 1 szt dla kobiet Blueberry
17.99
E-Glamour.pl
Tangle Teezer The Original szczotka do włosów 1 szt dla kobiet Blueberry
24.06
ELNINO PARFUM
Tangle Teezer Original szczotka Blueberry Pop
28.08
ESTYL.pl
Tangle Teezer Profesjonalna szczotka Original (cień Modro-růžový) - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
33.00
Mall.pl

Parametry

Producent:TANGLE TEEZER
Kategoria:Szczotki do włosów

Opis

kilku lat można kupić w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów.

Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są nad wyraz funkcjonalne i zajmują niedużo miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która prosto zawiera się w żeńskiej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, żeby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała.

W swej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, tworząc kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości.

W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: nadzwyczajne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Szczotki do włosów Tangle Teezer rewelacyjnie rozczesują nawet najmocniej splątane kosmyki włosów i to bez stosowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają.

Jak zapewniają producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer.

Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,typowo – należycie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je.

Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy także grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.