Scanmaskin Combiflex 1000 RC promocja 2018

Cena166296.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie isprzet.pl

Parametry

Producent:Scanmaskin
Kategoria:Szlifierki i polerki
Maksymalna prędkość obrotowa 950 obr/min

Opis

Scan Combiflex 1000 RC (SC 1000 RC) to największa szlifierka tego producneta. Szerokość szlifowania wynosi 1000 mm (40 cali) co przekłada się na wysoką produktywność maszyny.

SC 1000 RC posiada sześć tarcz szlifierskich, które obracają się na wielkim bębnie, wirującym w przeciwnym kierunku. Dzięki specjalnemu rozmieszczeniu sześciu głowic szlifierskich, osiągalne jest także używanie maszyny w konfiguracji z czterema tarczami. Pozwala to maszynie na szlifowanie przy rozszerzonym nacisku głowic. Jedną z głównych zalet szlifierki SC 1000 RC jest układ sterowania, który łączy się z maszyną za pomocą Bluetooth. Pilot zezwala na zdalne sterorowanie maszyną oraz zmianę szybkości szlifowania. Kontroler jest niepodatny na wstrząsy i został dedykowany do pracy przy pokaźnych obciążeniach. Radiowy system sterowania jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ redukuje zmęczenie operatora.

Szlifierka SC 1000 RC jest wyekwipowana w akumulator rezerwowy. Zastosowany akumulator zasila napęd szlifierki, dzięki temu bez pokaźniejszego wysiłku możemy załadować lub wyładować urządzenie. Ponadto SC 1000 RC charakteryzują dwie najróżniejsze opcje szlifowania na mokro. Jest ona standardowo zaopatrzona w zawór doprowadzenia wody i pozwala na operatorowi przyłączenie węża z wodą. Szlifierke SC 1000 RC opcjonalnie można nabyć z wbudowanym zbiornikiem wody.

atuty
  • znaczna szerokość szlifowania.
  • 6 głowic w układzie planetarnym.
  • Zasilanie akumulatorowe do transportu.
  • Regulacja obrotów.
  • Sterowanie urządzeniem zdalne z konsoli z joystickiem (Bluetooth).