Lenovo Tab 3 10 Plus 32GB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lenovo Tab 3 10 Plus 32GB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Tablet LENOVO Yoga Tab 3 10 Plus Wi-Fi (ZA1N0003PL)
1499.00
ELECTRO.pl
-12%
Tablet LENOVO Yoga Tab 3 10 Plus Wi-Fi (ZA1N0003PL)
1499.00
Media Expert
Lenovo YOGA Tab3 10 Plus ZA1N0003PL A60 APQ8076/3/32/WiFi/10
1707.00
VirtualEYE

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 10.1 "
Rozdzielczość 2560 x 1600 px
System operacyjny Android
Pamięć RAM 3 GB
Pamięć wewnętrzna 32 GB

Opis

Jeśli kochasz filmy i telewizję, tablet Yoga Tab 3 Plus jest właśnie dla Ciebie. Ważący zaledwie 638 gramów i zaopatrzony w 4 sposoby wykorzystywania, zapewni Ci najwyższy komfort oglądania. Dzięki krystalicznemu, 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD, kinowym głośnikom JBL, ultrawytrzymałej baterii i zabezpieczeniu przed zachlapaniem, możesz się nim cieszyć dosłownie wszędzie.

Sprawdzaj przepisy podczas gotowania, przy jedzeniu czytaj wiadomości z mediów społecznościowych, a podczas ćwiczeń oglądaj film. Nowoczesna konstrukcja tabletu Yoga Tab 3 Plus z cylindrem baterii i podstawką umieszczonymi z boku przesuwa środek ciężkości urządzenia, umożliwiając nowe sposoby korzystania z niego: można go postawić, położyć, trzymać w dłoni i powiesić.

Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD tablet Yoga Tab 3 Plus doskonale sprawdza się jako narzędzie do grania i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Jest zaopatrzony w szerokokątny ekran z matrycą rodzaju IPS (In-Plane Switching), zapewniający pokaźny, jasny obraz, perfekcyjnie widoczny pod każdym kątem i w każdym oświetleniu.

Jeśli chodzi o fason, tablet Yoga Tab 3 Plus nie ma sobie równych. Tablet jest koloru czarnego i doszlifowany imitacją skóry z fakturą i elementami pokrywy z wytrzymałego metalu, a także zaopatrzony w solidną podporę. Bezpieczeństwo nie ogranicza się jednak jedynie do wytrzymałych materiałów – Tab 3 Plus ma także klasę zabezpieczenia przed zachlapaniem IP51, dlatego można z niego korzystać bez obawy o zamoczenie.

Dzięki bardzo długiemu czasowi działania baterii Yoga Tab 3 Plus może pracować przez długie godziny. Jedno ładowanie gwarantuje aż do 18 godzin* działania, co wystarczy do obejrzenia za jednym razem dwóch sezonów ulubionego serialu. Bateria tego tabletu jest tak pojemna, iż do urządzenia dołączony jest kabel USB, pozwalający wykorzystać urządzenie jako power bank.

Yoga Tab 3 Plus gwarantuje bogaty, przestrzenny dźwięk w jakości nieporównanej w innych tabletach. Cztery obfite, zintegrowane głośniki JBL skierowane do przodu i innowacyjna technologia Dolby Atmos® dają głośny, czysty, aktywny dźwięk, dzięki któremu odnajdziesz się w samym centrum wydarzeń – nawet bez słuchawek!

technika AnyPen producenta Lenovo rozpoznaje każdy przewodzący prąd obiekt jako rysik. Jest to przydatne, gdy wykorzystujesz swój tablet do robienia notatek, szkicowania albo po prostu nie chcesz dotykać ekranu brudnymi rękami!

Tablet Yoga Tab 3 Plus jest wyekwipowany w „Lenovo Media Cast" – pierwszą aplikację Lenovo do strumieniowania video, zezwalającą użytkownikom dzielić się ulubionymi treściami przez przesyłanie ich bezprzewodowo z urządzenia Yoga na wyświetlacz telewizora. Technologia ta zezwala na płynne strumieniowanie dzięki podwójnej częstotliwości Wi-Fi i zasięgowi transmisji informacji do 20 metrów. Lenovo Media Cast nie ogranicza się tylko do dzielenia się filmami wideo – pozwala na także korzystanie z głośników tabletu Yoga Tab i przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez Bluetooth.