Apple iPhone 5s 64GB promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Apple iPhone 5s 64GB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Apple Iphone 5s 64GB Gwiezdna Szrość
699.99
tniemyceny.net
Apple Iphone 5s 64GB Złoty
699.99
tniemyceny.net
Apple Iphone 5s 64GB Srebrny
699.99
tniemyceny.net

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny iOS
Przekątna wyświetlacza 4 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1136 x 640
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 64 GB
Pamięć RAM 1 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła
Komunikacja WiFi, 3G, Bluetooth, USB, LTE
Funkcje czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 1558 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie

Opis

Kiedyś nierealny. Dziś nieodzowny Procesor o architekturze 64-bitowej. Czytnik linii papilarnych. Udoskonalona, szybsza kamera. System operacyjny stworzony dla architektury 64-bitowej. Każde z tych rozwiązań z osobna to wystarczający powód, aby urządzenie nazwać przyszłościowym.

iPhone ma je wszystkie. I dlatego bez dwóch zdań wyprzedza swój czas. Złoty standard. Przystępny także w srebrnym i szarym iPhone'a 5s tworzono z precyzyjnością co do mikrona. Każdy kontakt z nim nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości.

atrakcyjna aluminiowa pokrywa. Smukłość metalu i szkła. Szafirowa osłona przycisku Początek. I jeszcze jedna, chroniąca kamerę iSight. Pod względem dizajnu i wykonania iPhone 5s nie ma sobie równych. Zachwyca smukłością i lekkością, na pierwszy rzut oka i kiedy weźmiesz go do ręki.

dostępny jest w trzech stylowych wersjach kolorystycznych: złotej, metalicznej i gwiezdnej szarości. Touch ID. Twój odcisk palca. Twój iPhone Po swojego iPhone'a sięgasz dziesiątki razy dziennie, a pewnie jeszcze częściej.

Wprowadzanie hasła zawsze zabiera Ci czas. Lecz robisz to, bo chcesz posiadać pewność, że nikt inny nie uzyska dostępu do Twojego iPhone'a. IPhone 5s potrafi potwierdzić Twoją tożsamość szybciej, łatwiej i nowocześniej.

Stoi za tym Touch ID — nowy czytnik linii papilarnych. By odblokować iPhone'a, po prostu przykładasz palec do przycisku Początek. To wygodny i szczególnie bezpieczny sposób uzyskiwania dostępu do telefonu.

Twój odcisk palca wystarczy także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła. Czytnik Touch ID rozpoznaje Twoje linie papilarne pod dowolnym kątem.

Niezależnie od orientacji — w pionie, poziomie lub każdym położeniu pośrednim — Twój iPhone za każdym razem Cię rozpozna. A ponieważ Touch ID pozwala na zarejestrowanie więcej niżeli jednego odcisku, potrafi również rozpoznać osoby, którym ufasz.

Procesor A7. Pierwszy 64-bitowy smartfon na świecie Jest szybkość. I jest szybkość A7. Nowy procesor A7 oferuje moc obliczeniową i efektywność grafiki nawet dwukrotnie większą niżeli procesor A6. Na tym nie koniec, ponieważ dzięki A7 iPhone 5s zasługuje na miano pierwszego 64‑bitowego smartfona na świecie — maszyny o architekturze tej samej klasy, co komputery, ale zamkniętej w ultrasmukłej obudowie telefonu.

A ponieważ iOS 7 został stworzony specjalnie dla takiej właśnie architektury, potrafi w pełni wykorzystać potencjał procesora A7 A7 obsługuje kanon Open GL EL w wersji 3.0 i potrafi generować grafikę i efekty na poziomie przystępnym dotąd tylko w komputerach Mac, PC i konsolach do gier.

Różnica jest niesamowita. Weźmy na przykład nienaturalnie wykreowane światy gier. Tekstury tworzyw i cienie wyglądają bardziej realistycznie. Słońce odbija się od powierzchni wody. Cały świat gry jest bliższy rzeczywistości.

zaimplementowane aplikacje iPhone'a, podobnie jak iOS 7, są zoptymalizowane pod kątem pracy na procesorze A7. Idealnym przykładem jest aplikacja Aparat. Wykorzystuje nowy procesor sygnałów wbudowany w układ A7, aby dwa razy szybciej automatycznie ustawiać ostrość, szybciej robić zdjęcia i nagrywać video z obszerniejszą częstością klatek.1 Można aby pomyśleć, iż gdy w procesorze tak niemało się wydarza, ucierpi na tym sprawność baterii.

Tak się jednak nie dzieje, bo układ A7 jest niesamowicie wydajny energetycznie. Koprocesor M7. Nowy procesor. Nowy poziom sprawności Nowy koprocesor M7 jest pomocnikiem procesora A7. Jego zadaniem jest odbieranie sygnałów ruchu z przyspieszeniomierza, żyroskopu i kompasu — bez niego zadania te spadłyby na główny procesor A7.

Ale M7 radzi sobie z nimi wyraźnie produktywniej. Teraz aplikacje do fitnessu pilnujące Twoją energiczność fizyczną mogą odczytywać informacje wprost z koprocesora M7, bez nieprzerwanego angażowania głównego procesora A7.

w rezultacie zużywają mniej energii z baterii. M7 wie, kiedy spacerujesz, biegniesz, a nawet kiedy jedziesz samochodem. Jeśli, załóżmy, zaparkujesz i zaczniesz iść, Mapy przełączą się z nawigacji samochodowej na turystyczną.

A jeśli telefon poprzez jakiś czas nie porusza się, np. Gdy śpisz, M7 rzadziej kontaktuje się z siecią, żeby zaoszczędzić energię. Kamera iSight. Najpopularniejszy aparat świata dzisiaj jeszcze lepszy iPhone 5s proponuje innowacyjne technologie zaprojektowane specjalnie z myślą o sprzęcie i oprogramowaniu kamery iSight.

Tak, aby każdy, zawsze i wszędzie mógł zrobić wyśmienite zdjęcie. Bo rozsądniej jest nauczyć iPhone’a robić perfekcyjne fotografie niż próbować z milionów jego użytkowników zrobić zawodowych fotografów. Oto niektóre z możliwości nowej kamery iSight.

większa matryca. Pokaźniejsze piksele. Pokaźniejsze światło przysłony Światło odgrywa kluczową rolę w powstawaniu zdjęcia. Nowa kamera iSight ma o 15 procent pokaźniejszą matrycę obrazu. Większe piksele o wymiarze 1,5 mikrona.

I światło przysłony ƒ/2,2. Wszystkie te elementy powodują, że do kamery dociera więcej światła. Tryb fotografii seryjnych Tryb zdjęć seryjnych umożliwia wykonanie jednego po drugim szeregu fotografii w tempie 10 na sekundę.

Możesz w ten sposób sfotografować dynamiczne zdarzenie, a prowadzona w czasie rzeczywistym analiza zasugeruje Ci najkorzystniejsze fotografie lub sekwencję fotografii wybranych z całej kolekcji. Lampa błyskowa True Tone Biała i bursztynowa dioda LED sterowane są przez inteligentne algorytmy programowe.

Pozwalają one na precyzyjną regulację natężenia światła i temperatury kolorów poprzez dobór jednej z ponad 1 000 kombinacji ustawień, przypasowanej rewelacyjnie do fotografowanego obiektu i warunków otoczenia. Samoczynna stabilizacja obrazu wkracza do akcji, aby pomóc Ci polikwidować zakłócenia i rozmycia wynikające z ruchów Twoich dłoni albo fotografowanych obiektów.

video w zwolnionym tempie Nagraj wideo z częstotliwością 120 klatek na sekundę w rozdzielczości 720p i odtwórz dowolny fragment w czterokrotnie zwolnionym tempie. Efekt będzie niesamowity. Wyślij znajomym — niech również się zachwycą.

Zbliżenia w trakcie kręcenia rozszerzanie video podczas nagrywania pozwala Ci jednym gestem szczypnięcia uzyskać efekt zbliżenia. Możesz choćby 3-krotnie zwiększyć dowolny fragment nagrywanego obrazu, i to podczas nagrywania.

Kwadratowy kadr W trybie zdjęć kwadratowych kamera iSight automatycznie kadruje i przycina obraz do formatu kwadratowego, który wyśmienicie pasuje do publikowania zdjęć w serwisach Instagram, Twitter, Facebook i gdzie jedynie przyjdzie Ci ochota.

zdjęcia panoramiczne Zabierz ze sobą kawałek nieba. I to całkiem duży. Tryb panoramiczny umożliwia Ci robienie efektownych fotografii panoramicznych i energicznie, automatycznie reguluje ekspozycję podczas realizowania takich fotografii.

Fotofiltry Filtry możesz stosować do fotografii statycznych, w tym kwadratowych. Zanim zrobisz zdjęcie, wybierz filtr i przejrzyj, jaki przyniesie efekt. Możesz także dodać filtr później. A gdy potem dojdziesz do wniosku,najlepszym filtrem będzie brak filtra, możesz go po prostu zlikwidować.

Kamera FaceTime HD. Pokaż i pogadaj. Albo tylko pogadaj Gdy należycie byłoby gdzieś być, lecz niestety nie możesz tam dotrzeć, możesz przynajmniej pojawić się na ekranie. W trakcie wideorozmowy FaceTime podzielisz się prawidłowymi wieściami z kumplem albo powiesz „przypasowanoc" ukochanej osobie.

Nowa kamera FaceTime HD iPhone'a 5s ma obszerniejsze piksele i ulepszony czujka BSI — żeby Twój uśmiech promieniał na ekranie rozmówcy choćby, gdy jesteś w słabo oświetlonym miejscu. A ponieważ iOS 7 zezwala na także prowadzenie rozmów FaceTime ograniczonych jedynie do przekazu audio, Wasze tête-à-tête nie musi odbywać się twarzą w twarz.

Ultraszybkie połączenia bezprzewodowe. Obszerniejszy zasięg niż kiedykolwiek iPhone 5s obsługuje więcej sieci niż jakikolwiek poprzedni model. Z prędkiego pobierania i przesyłania danych może obecnie korzystać wyraźnie więcej użytkowników aniżeli wcześniej.

A ilość operatorów proponujących iPhone'a na całym świecie ciągle rośnie. Zatem w podróży możesz korzystać z superszybkich sieci w wielu nowych miejscach. IOS 7. Efektownie współgra z iPhonem 5s iOS 7 od początku projektowany był z myślą o pracy z iPhonem 5s.

Wszystkie części systemu korzystają z innowacyjnych technice iPhone'a 5s — takich jak 64-bitowy procesor A7, czytnik linii papilarnych Touch ID i nowa, jeszcze lepsza kamera iSight. Ponadto w systemie iOS 7 wprowadzono szereg nowych, fantastycznych funkcji, takich jak inteligentniejsza wielozadaniowość, AirDrop i Centrum sterowania.

Rzeczy, które robisz na co dzień będą Ci więc sprawiać obszerniejszą przyjemność, a wszystkie zadania wykonasz szybciej. Niezależnie od tego, co robisz i jakiej aplikacji używasz, zorientowanie się w systemie nie sprawi Ci najmniejszych trudności.

Od razu będziesz wiedzieć, jak używać najszczególniej nowoczesnego mobilnego systemu na najbardziej zaawansowanym modelu iPhone'a. Zaimplementowane aplikacje. Wymyślone na nowo, aby dać Tobie i iPhone'owi więcej możliwości iOS 7 posiada fantastyczną linię aplikacji, które pomagają Ci w tym, co chcesz i musisz zrobić.

Na przykład w wysyłaniu mejli i SMS-ów, robieniu doskonałych fotografii czy nagrywaniu nadzwyczajnych klipów video, znajdowaniu drogi i wielu innych sprawach. Wszystkie wbudowane aplikacje są zoptymalizowane do pracy z sprawną, 64‑bitową architekturą procesora A7.