Apple iPhone 6 16GB promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Apple iPhone 6 16GB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
iPhone 6 16GB Szary - Gwarancja 12 Miesięcy
899.99
E-udanezakupy.pl
iPhone 6 16GB Złoty - Gwarancja 12 Miesięcy
899.99
E-udanezakupy.pl
iPhone 6 16GB Srebrny - Gwarancja 12 Miesięcy
899.99
E-udanezakupy.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny iOS
Przekątna wyświetlacza 4.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1334 x 750
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 1 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx
Aparat przedni 1.2 Mpx
Czas czuwania 250 h
Komunikacja WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje kompas cyfrowy, GPS, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 1815 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie
Rodzaj baterii Li-Ion

Opis

iPhone urósł
I zeszczuplał

Stworzenie iPhone'a o pokaźniejszym, bardziej nowoczesnym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic dizajnu. Począwszy od jednolitej pokrywy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy detal pozostał skrupulatnie przemyślany, żeby Twoje doświadczenia były jeszcze lepsze. Dlatego iPhone 6, mimo większego wyświetlacza, świetnie leży w rąk. To jednorodna, harmonijna budowa, w której sprzęt doskonale współpracuje z oprogramowaniem, dając początek nowej generacji iPhone'ów — lepszej w każdym calu.

wyświetlacz nie tylko pokaźniejszy
lepszy

Zbudowanie większego wyświetlacza to pokaźna rzecz. Zbudowanie pokaźniejszego wyświetlacza Multi‑Touch o znakomitych, żywych kolorach i wyższym kontraście przy jeszcze szerszym kącie widoczności — to pokaźnie więcej. A właśnie tego dokonaliśmy, tworząc nasz nowy ekran Retina HD.

Ogromna moc
szeroka sprawność

Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej, nowy procesor A8 zapewnia więcej mocy i dłuższą pracę, sterując przy tym większym wyświetlaczem. Koprocesor ruchu M8 z niezwykłą wydajnością pobiera dane z innowacyjnych sensorów i całkowicie nowego barometru. A dzięki efektywniejszej baterii iPhone'a 6 możesz zrobić na nim więcej i używać go dłużej niż kiedykolwiek.

Kamera, która odmieniła fotografię
teraz odmieniwideo

iPhonem robi się na świecie więcej fotografii niż jakimkolwiek aparatem fotograficznym. Kamera iSight ma całkowicie nowy sensor z funkcją Focus Pixels, a także świeże funkcje wideo, takie jak nagrywanie w formacie HD 1080p z częstością 60 klatek na sekundę albo 240 klatek na sekundę dla filmów w zwolnionym tempie, a także nagrywanie poklatkowe. Teraz będziesz mieć jeszcze więcej powodów, by uwiecznić niezapomniane chwile na wideo.

prędkie połączenia bezprzewodowe
Jak świat długi i duży

iPhone 6 szybciej pobiera dane w sieci 4G LTE i obsługuje więcej pasm LTE niż jakikolwiek inny smartfon — co dla Ciebie oznacza jeszcze wygodniejszy roaming. A Wi‑Fi jest teraz nawet trzykrotnie szybsze.

Bezpieczeństwo w jednym palcu
technika Touch ID

przełomowa technologia Touch ID pozwala Ci w prosty sposób zabezpieczyć iPhone'a wspaniałym hasłem: własnym odciskiem palca. Możesz go zastosować także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła.

Następna generacja układów nawigacyjnych
technologia A-GPS, GLONASS

GPS ma udoskonalony zasięg i jest staranniejszy, natomiast AGPS zezwala na szybsze odnalezienie położenia, co może się okazać przydatne w nagłych sytuacjach. Wykorzystywanie Glonass i GPS pozwala uzyskiwać użytkownikom nawigacji najdokładniejsze dane na temat aktualnej pozycji. Mocne strony podwójnego zasięgu satelitarnego docenić mogą kierowcy w mieście gdzie wysokie budynki niejednokrotnie „zasłaniają" obszerny fragment nieba, w trakcie wyjazdów na leśnej drodze gdy szukają wymarzonego domku na wakacje czyw trakcie opadów deszczu i śniegu na trasie wycieczki kiedy to sam sygnał GPS już nie wystarcza.

Największa odsłona iOS ze wszystkich.
Najnowocześniejsze rozwiązania

iOS 8 to najistotniej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. Nowe, zdumiewające możliwości i funkcje systemu iOS 8 zostały zaprojektowane tak, by w pełni użyć potencjał obszerniejszego wyświetlacza. Dlatego iOS 8 nie tylko nieprzeciętnie współpracuje z iPhonem 6 — sprawia, że wszystko czego doświadczasz jest większe i lepsze.