Apple iPhone 6 16GB promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Apple iPhone 6 16GB oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
APPLE iPhone 6 32GB Gwiezdna Szarość
1599.00
Incomp
-36%
APPLE iPhone 6 32GB Srebrny
1599.00
Incomp
-36%
APPLE iPhone 6 32GB Złoty
1599.00
Incomp
Apple iPhone 6 16GB KOLOR CZARNY FV 23% (Kolor Czarny - Space)
1999.00
CrazyDeals.pl
Apple Iphone 6 16 GB Srebrny
2149.99
x-tronik
Apple Iphone 6 16 GB Szary
2149.99
x-tronik
Apple Iphone 6 16 GB Złoty
2149.99
x-tronik
TELEFON APPLE IPHONE 6 16GB LTE SZARY + WYSYŁKA 24H [FABRYCZNIE BEZ SIMLOCKA]
2195.00
Deluxury.pl
Smartfon Apple IPHONE 6 Szary (RND-P60116) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Szybka dostawa!
2297.00
Morele.net sp. z o.o.
TELEFON APPLE IPHONE 6 16GB LTE SREBRNY [FABRYCZNIE BEZ SIMLOCKA]
2499.00
Deluxury.pl
TELEFON APPLE IPHONE 6 16GB LTE ZŁOTY + WYSYŁKA 24H [FABRYCZNIE BEZ SIMLOCKA]
2499.00
Deluxury.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Telefony komórkowe
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Przekątna wyświetlacza 4.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1334 x 750
System operacyjny iOS
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 1 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx
Aparat przedni 1.2 Mpx
Komunikacja WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje kompas cyfrowy, GPS, odtwarzacz MP3
Czas czuwania 250 h
Pojemność baterii 1815 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie
Rodzaj baterii Li-Ion

Opis

iPhone urósł
I zeszczuplał

Stworzenie iPhone'a o większym, bardziej innowacyjnym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic dizajnu. Począwszy od jednolitej pokrywy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy szczegół został precyzyjnie przemyślany, żeby Twoje doświadczenia były jeszcze lepsze. Dlatego iPhone 6, mimo większego wyświetlacza, świetnie leży w dłoni. To jednolita, harmonijna kompozycja, w której sprzęt wyśmienicie współpracuje z oprogramowaniem, dając początek nowej generacji iPhone'ów — ulepszonej w każdym calu.

wyświetlacz nie tylko pokaźniejszy
ulepszony

Zbudowanie pokaźniejszego wyświetlacza to obfita rzecz. Zbudowanie pokaźniejszego wyświetlacza Multi‑Touch o rewelacyjnych, żywych kolorach i wyższym kontraście przy jeszcze szerszym kącie widoczności — to wyraźnie więcej. A właśnie tego dokonaliśmy, stwarzając nasz nowy ekran Retina HD.

Ogromna moc
spora efektywność

Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej, nowy procesor A8 zapewnia więcej mocy i dłuższą pracę, sterując przy tym większym wyświetlaczem. Koprocesor ruchu M8 z niezwykłą efektywnością pobiera dane z zaawansowanych detektorów i całkowicie nowego barometru. A dzięki wydajniejszej baterii iPhone'a 6 możesz zrobić na nim więcej i używać go dłużej niżeli kiedykolwiek.

Kamera, która odmieniła fotografię
teraz odmieniwideo

iPhonem robi się na świecie więcej fotografii niż jakimkolwiek aparatem fotograficznym. Kamera iSight ma kompletnie nowy czujnik z funkcją Focus Pixels, a także świeże funkcje wideo, takie jak nagrywanie w formacie HD 1080p z częstością 60 klatek na sekundę lub 240 klatek na sekundę dla filmów w zwolnionym tempie i nagrywanie poklatkowe. Dzisiaj będziesz posiadać jeszcze więcej powodów, by uwiecznić niezapomniane chwile na wideo.

szybkie połączenia bezprzewodowe
Jak świat długi i obfity

iPhone 6 szybciej pobiera dane w sieci 4G LTE i obsługuje więcej pasm LTE aniżeli jakikolwiek inny smartfon — co dla Ciebie oznacza jeszcze komfortowojszy roaming. A Wi‑Fi jest teraz choćby trzykrotnie szybsze.

Bezpieczeństwo w jednym palcu
technologia Touch ID

bezprecedensowa technologia Touch ID pozwala Ci w nieskomplikowany sposób zabezpieczyć iPhone'a wyśmienitym hasłem: własnym odciskiem palca. Możesz go użyć także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła.

Następna generacja układów nawigacyjnych
technologia A-GPS, GLONASS

GPS ma lepszy zasięg i jest skrupulatniejszy, natomiast AGPS zezwala na szybsze odnalezienie położenia, co może się okazać przydatne w nagłych sytuacjach. Wykorzystywanie Glonass i GPS pozwala uzyskiwać użytkownikom nawigacji najdokładniejsze dane na temat aktualnej pozycji. Atuty podwójnego zasięgu satelitarnego docenić mogą kierowcy w mieście gdzie wysokie budynki nieraz „zasłaniają" duży fragment nieba, w trakcie wyjazdów na leśnej drodze gdy szukają wymarzonego domku na wakacje czypodczas opadów deszczu i śniegu na trasie wycieczki kiedy to sam sygnał GPS już nie wystarcza.

Największa odsłona iOS ze wszelkich.
Najnowocześniejsze rozwiązania

iOS 8 to najmocniej progresywny przenośny system operacyjny na świecie. Świeże, zdumiewające możliwości i funkcje systemu iOS 8 zostały zaprojektowane tak, by w pełni zastosować potencjał obszerniejszego wyświetlacza. Dlatego iOS 8 nie tylko nadzwyczajnie współpracuje z iPhonem 6 — powoduje, że wszystko czego doświadczasz jest pokaźniejsze i lepsze.