LG G5 H850 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LG G5 H850 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
LG G5 H850 Tytan - Tytan
899.99
e-mediowo.pl
-9%
LG G5 H850 Różowy - Różowy
899.99
e-mediowo.pl
-9%
LG G5 H850 Złoty - Złoty
899.99
e-mediowo.pl
-9%
LG G5 H850 Srebrny - Srebrny
899.99
e-mediowo.pl
LG G5 H850 32GB Czarny - Czarny
989.99
Taniemedia
LG G5 H850 32GB Różowy - Różowy
989.99
Taniemedia
LG G5 H850 32GB Złoty - Złoty
989.99
Taniemedia
LG G5 H850 32GB Srebrny - Srebrny
989.99
Taniemedia

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.3 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2560 x 1440
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 4 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 16 Mpx
Aparat przedni 8 Mpx
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, barometr
Komunikacja Bluetooth, LTE, WiFi, 3G, USB, NFC
Funkcje GPS, system głośnomówiący, dyktafon, radio FM, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2800 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

komplet posiada:

-Smartphone

-Ładowarka

-kabel USB

-Słuchawki

-Instrukcje z kluczykiem

-Pudełko

. Telefon nie ma żadnych blokad. Działa ze wszystkimi polskimi sieciami, a także posiada język polski. Telefon jest odnowiony i odblokowany, nie posiada simlocka. Wysyłany jest z pełnym kompletem Producenta w oryginalnym pudełku. Wszystkie produkty są w 100% wydajne technologicznie, nie posiadają żadnych śladów wizualnych i są testowane przed wysyłką. Produkty mają Gwarancję serwisową.

LG G5 to nowy wariant wysmakowanego smartfona, który ze względu na modułową budowę wyznacza nową kategorię. Aparat LG G5 może uchwycić więcej aniżeli obejmuje nasz wzrok. W dodatku, jest to pierwszy aparat w smartfonie zezwalający na poszerzanie perspektywy (zoom 0,5x). Dzięki jednoczesnemu realizowaniu fotografie o charakterystycznej perspektywie, a także szerokokątnego, funkcja Pop-out Picture zezwala na przekształcenie fotografie w ramkę z 4 efektami tła. Lepszy ekran IPS Quantum ma większą jasność. Na za każdym razem włączonym wyświetlaczu można łatwo sprawdzać ważne dane. Ze względu na swoje funkcje i akcesoria Friends, LG G5 może pokaźnie więcej, niżeli oczekujemy od smartfona.

Korzyści:

 • Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 Kryo zagwarantuje sprawną pracę wszystkich funkcji urządzenia
 • znakomite odwzorowanie odcieni i ostry obraz zapewni wyświetlacz 5.3 cala Quantum IPS i rozdzielczości Quad HD 1440 x 2560 pikseli
 • Dużo miejsca na niezbędne informacje znajdziesz w pamięci wewnętrznej 32 GB
 • Na zawsze włączonym wyświetlaczu sprawdzaj ważne dane
 • świetną jakość fotografii zapewni wsuwany aparat LG CAM Plus z matrycą 16 MP
 • Aparat zezwalający na poszerzanie perspektywy
 • Szybką łączność z internetem osiągniesz dzięki technologi LTE
 • Smartfon jako nawigacja dzięki modułowi GPS
 • Wymienny moduł z wysuwną baterią pozwala odkryć nieograniczone możliwości smartfona
 • Android 6.0.1 Marshmallow jest szybki, sprawny, a przy tym łatwy i instynktowny w użyciu
 • Aplikacja Friends Manager pozwala na korzystanie ze wszelkich akcesoriów

Nowa metalowa konstrukcja

Piękno, które posiada się w dłoni. Metal i szkło łączą się gładko bez przerw, bez szczelin. Wykwintny smartfon przyciąga wzrok kultową prostotą oraz bogactwem kolorów. Wyjątkowego komfortu i przypasowania do rąk nie da się opisać. By uwierzyć, że zaprojektowano tak praktyczne urządzenie, ten smartfon trzeba zabrać do ręki.

Modułowa budowa

za każdym razem gotowy. Wymienny moduł z wysuwaną baterią pozwala odkryć nieograniczone możliwości smartfona.

Szerokokątny obiektyw

Nareszcie wszystko mieści się w kadrze! Nasze oczy mają duże pole widzenia, ale aparat z obiektywem o kącie widzenia 135° uchwyci jeszcze więcej. Szerokokątny obiektyw obejmie szeroką linię horyzontu, koncert na stadionie, czy całą plażę – wszystko, co widzimy gołym okiem, a choćby jeszcze więcej.

zwiększanie i pomniejszanie

Niesamowite możliwości! Po raz pierwszy aparat w smartfonie umożliwia poszerzanie perspektywy (zoom 0,5x). Zsuwając palce na ekranie, z jednego miejsca można fotografować i filmować przeróżne ujęcia, od zbliżenia po rozległy plan. Aby zobaczyć wszystko, co obejmuje obiektyw, wystarczy zsunąć palce.

Funkcja Pop-out Picture

Zdjęcie może być wspaniałą ramką. Zrób jednocześnie zdjęcie o typowej perspektywie, a także szerokokątne. Aby uzyskać interesujący wygląd zdjęcia, można skorzystać z 4 efektów ramki fotograficznej: rybie oko, czarno-biały, winietowanie, rozmycie. Takie zdjęcia, przesyłane znajomym i zamieszczane w serwisach społecznościowych zyskają pokaźniejszą popularność niż inne.

Tryb dzienny

istotny obraz nawet w pełnym słońcu. Przy silnym oświetleniu zewnętrznym zwiększa się dynamiczność podświetlenia ekranu. Lepszy wyświetlacz IPS Quantum ma większą jasność. Dzięki czemu nawet na zewnątrz, w słoneczny dzień można podziwiać żywy i wyraźny obraz.
za każdym razem włączony wyświetlacz


dzisiaj kciuki mogą odpocząć. By sprawdzić godzinę, datę albo powiadomienia, nie trzeba już naciskać żadnego przycisku. Na ekranie smartfona LG G5 najważniejsze informacje są widoczne. Starczy rzut oka.

Aplikacja LG Friends Manager


Jedna aplikacja pozwala na korzystanie ze wszelkich akcesoriów. Dzięki aplikacji Friends Manager, smartfon LG G5 może w pełni użyć możliwości wszystkich akcesoriów LG Friends.