Meizu Pro 6 32GB promocja 2017

Cena 1549.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bludiode.com

Parametry

Producent:Meizu
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Meizu Meizu MX6 PRO Dual Sim 4GB 32GB Gold

3D Press
Nowy sposób na interakcję

W odróżnieniu od tradycyjnego przycisku i opcji obsługi gestów, Meizu PRO 6, może rejestrować różnice w siłę nacisku na powirzchni ekranu w czasie rzeczywistym, by następnie wywołać stosowne wyniki podglądu i funkcje skrótów.technologia ta nie tylko poprawia jego produktywność,w dodatku wpływa na więcej oddziaływań pomiędzy człowiekiem a maszyną.

nadzwyczajny Meizu MX6 Pro standarowo wyekwipowany w 10-rdzeniowy procesor

Procesor Helio X25 pracuje w nowej, przełomowej 10-rdzeniowej architekturze.Cortex™- A72 CPU i GPU Mali™-T880 stanowią nieprzeciętne uzupełnienie, co wpływa na wzrost wydajności pracy telefonu. Z pamięcią eMMC flash i 5.1 mocną ilością (4 GB) pamięci RAM, Meizu PRO 6 podoła każdej, najtrdniejszej sytuacji. Meizu PRO 6 jest ponadto zintegrowany z algorytmem oszczędzania energii na poziomie jądra procesora. Może jeszcze inteligentnie przełączać się pomiędzy trzema klastrami wydajności w celu zrównoważenia długości pracy i skuteczności.

PRO oznacza wizję i odwagę. Stylistyka Meizu PRO 6 przyjmuje zupełnie inną formę, wypełnioną błyskotliwem krzywizn i postępowego designu.Meizu PRO, zamknięty w nowej obudowie z czystego metalu, jest w trzech kolorach: metalicznym, złotym i czarnym. Pierścień lapmy błyskowej jest unikatowy. Będąc świeżym i jednocześnie nie odchodząc za daleko od swojego dziedzictwa, Pro 6 odzwierciedla nieustające dążenie producenta do perfekcji.

Samsung panel 5.5 generacji
5.2-calowy ekran AMOLED 1080P

Zainstalowany 5.2 calowy ekran pozwala osiągać niezwykłą równowagę między jakością wyświetlacza a zużyciem energii. Technika AMOLED zezwala na niezależną regulację pikseli, dzięki temu udoskonala się sprawność pracy baterii. Ekran Meizu Pro 6 jest pokaźny i jasny. Jego odwzorowanie barw jest jednolite i spójne. Jeden rzut oka, a będziesz zaskoczony.

Uniwersalność w cienkiej, drobnej obudowie.

Pomimo cienkiej (7,25 mm) pokrywy, telefon nie traci na swojej uniwersalności. Model "zaadaptował" główny moduł kamery z Meizu Pro 6, optymalizując całą konstrukcję. Unowocześniona funkcja "laser-assisted" widocznie polepsza odległość ogniskowania, a także szybkość pracy. Z pomocą pierścieniowej lampy błyskowej, skuteczność aparat Meizu Pro 6 w słabych warunkach oświetleniowych znacznie ulepsza pracę.

  • 21,16

mega pikseli

  • 4X

laserowa odległość ogniskowania

  • 0.07s

faza ostrości

mTouch
Turn Your Finger w Key

Funkcja mTouch umożliwia zabezpiecznie telefonu poprzez rozpoznawanie linii papilarnych. Integrująć algorytm zabezpieczający fingerprint Meizu nowej generacji osiąga rozszerzoną szybkości rozpoznawania szczegółów zabezpieczeń. Korzystając z zoptymalizowanej konstrukcji, osadzenie kultowego przycisk Home jest w pełni zintegrowane w smukłym korpusie Pro 6 bez utraty komfortu.

Meizu korzysta z najkorzystniejszych materiałów i cyklów konstrukcyjnych w celu osiągnięcia zintegrowanego artykułu ze stosunkiem metal-materiał 98%. Wraz z procesem piaskowania 3D dostając doporwadzony do perfekcji każdy aspekt Meizu PRO 6. Wyłącznie to można nazwać "12 lat z prawdziwym duchem produkcyjnym".

Hi-Fi
Czyste i efektywne, dokładne i wiarygodne

Meizu PRO 6 używa dekodowania CS43L36 zintegrowanego układ wzmacniacza z Cirrus Logic. Układ ten zapewnia idealną dynamikę skuteczności. Dźwięk jest czysty i potężny. Tymczasem, pobór mocy przez moduł Hi-Fi jest zmniejszony o 75% w stosunku do poprzedniej generacji. Połączenia głosowe mogą być ponadto przetwarzane przez ten system. Wspólnie z siecią volte, ultra-wysokiej jakości połączenia stają się rzeczywistością.

mSound
duży przełom głośników telefonicznych

Meizu PRO 6 jest zaopatrzony w trzeciej generacji system NXP Inteligentne PA. Innowacyjny układ może wyczuć stan głośnika w czasie rzeczywistym i inteligentnie sterować wibracją membrany. Ogólna głośność i jakość dźwięku o niskiej częstotliwości dźwięku jest pokaźnie ulepszona. Osiągi głośnik dorównują poziomowi Hi-Fi (technika mSound).

Type-C + USB 3.1
Transferu 1 GB w ciągu 10 sekund

Ponieważ USB typu C stał się standardem konfiguracji kolekcji PRO, Meizu zaadaptowało kanon do Meizu PRO 6. Transfer USB 3.1 poprzez korzystanie z funkcji mCharge 3.0 (poprawa do 15%) wpływa na powiększoną szybkość ładowania.

mCharge 3,0
szybkie i Inteligentny

W porównaniu z głównym nurtem rozwiązanie 5V = 2A, szybkość ładowania Meizu Pro 6 jest ulepszona o 140%. Akumulator można naładować do 26% po procesu 10 minutowego ładowania i osiąga 100% w ciągu godziny. Dzięki współpracy z MTK i Texas Instruments, mCharge 3.0 obsługuje skrupulatne rozprowadzenie zasilania. Ta technika może posiadać trzy układy scalone komunikujące się w sposób ciągły i współpracujące ze sobą intensywnego przełączania wysokiego i niskiego napięcia w zależności od temperatury i akumulatora. W porównaniu z innymi rozwiązaniami prędkiego ładowania, skuteczność mCharge 3,0 jest o 20% wyższa, a temperatura jest o 5 stopni Celsjusza niższa.

Flyme 5 jest przypasowaną wersją Androida. Jego interfejs jest szykowny, a system umożliwia obsługę najszczególniej progresywnych funkcji. Bogata kolorystyka, finezyjne zaokrąglona kompozycja i odpowiednia animacja sprawiają, że Flyme jest miły dla oka. Posiada funkcje przyjazne dla użytkownika, takie jak mBack mTouch i 3D.