Samsung Galaxy A7 2018 Dual SIM promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung Galaxy A7 2018 Dual SIM oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1186.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Samsung Galaxy A7 2018 64GB Dual Sim Czarny
1186.00
BESTCENA.PL
Samsung Galaxy A7 DS A750F 2018 4/64GB Niebieski
1189.00
e-smartphone
Samsung Galaxy A7 2018 64GB Dual Sim Niebieski
1223.00
BESTCENA.PL
Samsung Galaxy A7 2018 64GB Dual Sim Złoty
1285.00
BESTCENA.PL
Samsung Galaxy A7 (2018) SM-A750 64GB Dual SIM blue
1299.00
MobiMi.pl - Nowe Oblicze Mobilności

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Pokaż swój styl
Aparat
Potrójny aparat. Super Wide Angle
Superszerokokątny aparat w Galaxy A7 pozwala na robienie fotografii o obszerniejszej perspektywie.
Potrójny aparat. Live Focus Nadaj zdjęciom artystyczny charakter i twórz unikatowe portrety. Live Focus umożliwia dopasowanie głębi ostrości w jednym kroku. Równocześnie w trakcie robienia fotografie, jak i po jego wykonaniu. Czy fotografujesz nocny krajobraz, jedzenie czy kwiaty, już nie musisz martwić się o nasycenie kolorów, balans bieli, jasność. Galaxy A7 automatycznie rozpoznaje scenerię i dobiera adekwatne właściwości.
Design i wyświetlacz Infinity
Szkło Premium Design. Użyteczna pokrywa Szklany tył, nadaje luksusowego charakteru i trwałości. Wraz z bocznym czytnikiem linii papilarnych, gładkie zaokrąglenia i jednolita bryła powodują, że jest poręczny i komfortowy w użyciu.
ekran Infinity. Super AMOLED Wysokiej klasy wyświetlacz Super AMOLED zapewnia ostrzejszy kontrast i bardziej aktywne barwy.
Bezproblemowa wielozadaniowość. App Pair Uruchom App Pair na ekranie głównym i włącz od razu dwie aplikacje. Ekspresowo będziesz miał dostęp do swych ulubionych aplikacji. Wygoda i użyteczność Boczny skaner linii papilarnych. Pokaźniejsza wygoda i bezpieczeństwo Po podnoszeniu Galaxy A7 palec w naturalny sposób przesuwa się do skanera linii papilarnych po prawej stronie. Dzięki temu, Twój telefon zostanie natychmiast odblokowany jednym płynnym ruchem.
Always on Display. Zawsze gotowy Ważne dane możesz odczytać nawet bez odblokowywania urządzenia. Dzięki Always on Display masz natychmiastowy podgląd godziny, kalendarza albo nieodczytanych powiadomień.
Dual SIM. Podwójna wygoda Dzięki opcji dual SIM na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w Internecie. Możesz jednocześnie korzystać z dwóch kart SIM i na dodatek włożyć kartę pamięci MicroSD*. *Karta nie jest załączona do zestawu.
Pamięć z możliwością rozbudowy. Więcej miejsca 64 GB pamięci wewnętrznej starczy do codziennego używania smartfona. Jeśli Ci potrzeba więcej miejsca, możesz zwiększyć objętość urządzenia nawet o 512 GB przy pomocy karty microSD*. * Karta nie jest załączona do zestawu. Ekspresowo przeniesiesz pliki z aplikacją Smart Switch Wraz z urządzeniem Samsung Galaxy uzyskasz dostęp do najnowszej aplikacji Smart Switch, umożliwiającej szybki transfer plików ze starego urządzenia. Przeniesiesz ulubione mp3, wideo, kontakty, fotografie, wiadomości, a nawet ustawienia alarmu, a także sieci Wi-Fi. Smart Switch działa na smartfonach z systemem Android, Symbian, iOS*, a także na BlackBerry. * System iOS zezwala na przenoszenie treści, które są własnością użytkownika. Nie uwzględnia to muzyki, filmów, aplikacji, a także fotografii pobranych z iTunes.