Samsung Galaxy J4 Plus Dual SIM promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung Galaxy J4 Plus Dual SIM oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Smartfon Samsung Galaxy J4+ Bluetooth WiFi GPS LTE DualSIM 32GB Android 8.1 kolor różowy- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
599.00
Sferis.pl
-2%
Samsung Galaxy J4+ J415F 2/32GB Dual Sim Czarny
599.00
e-smartphone
-2%
Smartfon Samsung Galaxy J4+ Bluetooth WiFi GPS LTE DualSIM 32GB Android 8.1 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
599.00
Sferis.pl
-2%
Samsung Galaxy J4+ J415F 2/32GB Dual Sim Złoty
599.00
e-smartphone
Samsung Galaxy J4+ J415F 2/32GB Dual Sim Różowy
609.00
e-smartphone

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1480 x 720
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 2 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
Aparat przedni 5 Mpx
Komunikacja WiFi
Funkcje dual SIM, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 3300 mAh
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 4

Opis

GALAXY J4+

większy wyświetlacz, więcej do zobaczenia
Przygotuj się na zupełnie nowy poziom oglądania swych ulubionych treści. Galaxy J4+ zaopatrzono w niesamowity 6-calowy wyświetlacz Infinity HD+ o zoptymalizowanych proporcjach ekranu wynoszących 18,5:9. Dzięki jego lekkiemu, smukłemu designowi możesz jeszcze komfortowoj oglądać to co lubisz.

Wyróżnij się!

Smukłe wzornictwo Galaxy J4+ o zaokrąglonych krawędziach sprawia, iż telefon wspaniale leży w rąk. Urządzenie posiada także błyszczące wykończenie i dostępne jest w kilku popularnych, stylowych kolorach, w tym różowym, złotym i czarnym.

Przycisk migawki który podąża za Tobą

Za sprawą oferujących wysoką rozdzielczość aparatów tylnego 13 MP (F1,9) i przedniego 5 MP Galaxy J4+ daje Ci pewność, że zrobisz wspaniałe zdjęcie. Pływający przycisk migawki dodatkowo ułatwia fotografowanie, umożliwiając pstryknięcie fotki z dowolnego miejsca na ekranie.
*Wartość MP (megapiksel) wskazuje, ile milionów pikseli na cal ma dany aparat. Pozwala to określić rozdzielczość fotografii.

widoczne fotografie bez względu na warunki
Rób fotografie nawet w warunkach słabego oświetlenia. Obiektywy przedniego i tylnego aparatu Galaxy J4+ o parametrach wynoszących optymalnie 13 MP (F1,9) i 5 MP (F2,2) pozwalają na fotografowanie choćby przy słabym świetle. Dzięki trójpoziomowemu przedniemu fleszowi LED zrobiszefektowne selfie.

Opowiedz historię przy pomocy zdjęć
Edytuj zdjęcia i video, by stworzyć własną historię, a także uporządkować swoje obrazy według tematów. Możesz łatwo kategoryzować przedstawione treści za sprawą ulepszonych funkcji.

Uwolnij swoją kreatywność!
Nadaj zdjęciom twórczy wygląd! Galaxy J4+ proponuje zróżnicowane funkcje i kreatywne filtry, żeby ożywić to, co tak perfekcyjnie uchwycił Twój aparat.

wyświetlacz stworzony do wielozadaniowości
Galaxy J4+ wyposażono w imponujący 6-calowy wyświetlacz Infinity, który jest wprost wyśmienity do realizowania kilku czynności na raz, np. Grania, pisania wiadomości i oglądania internetu. A za sprawą funkcji App Pair możesz m.in. Umawiać spotkania, w tym samym momencie odbierając wiadomości czy sprawdzając mapę.
*App Pair działa tylko z obsługiwanymi aplikacjami.

Otocz się dźwiękiem Dolby Atmos
Rozbudź zmysły bogatym i solidnym brzmieniem. Rozwiązanie Dobly Atmos buduje i odtwarza wielokanałowe ścieżki dźwiękowe, a tym samym zagwarantuje wciągające wrażenia jak w trakcie korzystania z zestawu kina domowego. Dzisiaj Twoje ulubione filmy i utwory ożyją za sprawą bardziej trójwymiarowego efektu audio.
* Dolby Atmos obsługuje wyłącznie zestawy słuchawkowe stereo, a także głośniki działające za pośrednictwem Bluetootha.
** Dolby Atmos jest dostępne tylko, jeżeli tryb Dolby Atmos został aktywowany w Ustawieniach.
*** Zestawy słuchawkowe sprzedawane osobno

Spersonalizowana ochrona
teraz w jednej chwili odblokujesz telefon starczy, że skierujesz go na swoją twarz. Technologia rozpoznawania twarzy udostępni urządzenie wyłącznie Tobie, zapewniając, że Twoje prywatne informacje nie wpadną w niepowołane ręce.

Ukryty dla Twojego bezpieczeństwa
Bezpieczny Folder Samsung to rozwiązanie, które umożliwia Ci stworzenie prywatnej, szyfrowanej przestrzeni do przechowywania treści takich jak zdjęcia, dokumenty i pliki głosowe pod uzupełniającą warstwą zabezpieczeń.
*dostępność tej usługi może się różnić w zależności od kraju.

Oddziel czaty służbowe od prywatnych
prosto oddziel wiadomości służbowe od prywatnych czatów. Dzięki Dual Messenger w swych ulubionych komunikatorach możesz dzisiaj logować się do dwóch przeróżnych kont* drugie z nich bez trudu zainstalujesz z ekranu głównego lub menu Ustawień.
*Obsługa Dual Messenger może się różnić w zależności od kraju lub komunikatora. Dual Messenger może także nie być obsługiwany w przypadku modeli na jedną kartę SIM.


Szczegółowe dane aparatu
  • Rozdzielczość aparatu: 13.0 Mpix
  • Jasność aparatu: F1.9
  • Auto Focus
  • Rozdzielczość przedniego aparatu: 5.0 Mpix
  • Jasność przedniego aparatu: F2.2
  • Lampa błyskowa aparatu
  • Kamera przednia - Flash
  • Rozdzielczość nagrywania video: FHD (1920 x 1080), 30 klatek/sekundę