Samsung Galaxy J5 promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung Galaxy J5 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 849.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
TELEFON SAMSUNG J500 GALAXY J5 8GB CZARNY [BEZ SIMLOCKA, GWARANCJA 2 LATA]
849.00
Deluxury.pl
TELEFON SAMSUNG J500F/DS GALAXY J5 DUAL SIM 8GB BIAŁY + WYSYŁKA 24H [BEZ SIMLOCKA, GWARANCJA 2 LATA]
899.00
Deluxury.pl
TELEFON SAMSUNG J500F/DS GALAXY J5 DUAL SIM 8GB CZARNY [BEZ SIMLOCKA, GWARANCJA 2 LATA]
899.00
Deluxury.pl
Samsung Galaxy J5 Prime G5700 Dual Sim 16GB LTE (Black)
909.99
Bludiode.com
Samsung Galaxy J5 Prime G5700 Dual Sim 16GB LTE (Gold)
909.99
Bludiode.com
Samsung J5 2017 Dual SIM SM-J530FZDDXEO Gold
1098.00
Vobis
Smartfon SAMSUNG Galaxy J5 2017 SM-J530F Złoty + OKAZJA NA SZÓSTKĘ! Sprawdź ofertę szkolną! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
1098.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Przekątna wyświetlacza 5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 720
System operacyjny Android
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 1.5 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
Aparat przedni 5 Mpx
Komunikacja WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2600 mAh
Rodzaj karty SIM micro SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 4

Opis

Pełna kontrola użytkownika wykwintnego smartfona Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5 w połączeniu ze szpiegowskim oprogramowaniem Andorid Rec Pro tworzą konkretne narzędzie do kontrolowania partnera, pracownika czy dziecka. W szybki sposób masz dostęp do wiadomości SMS, rozmów telefonicznych, czy zdjęć tworzonych telefonem.

Samsung Galaxy J5 jest innowacyjnym smartfonem o wyszukanym designie, smukłych krawędziach i rozszerzonej oporności na rysy. Przedni (13 Mpix) oraz tylni (5 Mpix) aparat z jasną przesłoną F1.9 umożliwi zrobienie fotografie w każdym momencie, niezależnie od warunków oświetleniowych panujących w otoczeniu, a przedni flesz pozwoli na doświetlenie obszaru znajdującego się w półmroku. Dużą popularnością cieszy się funkcja "wide selfie", która umożliwia zrobienie panoramicznego fotografie z gronem przyjaciół w tle. Samsung Galaxy J5 wraz ze szpiegowskim oprogramowaniem SpyPhone Android Rec Pro tworzą narzędzie do dyskretnego nadzorowania pracownika, partnera czy przechodzącego fazę buntu nastolatka.

 • NIE KUPUJ OPROGRAMOWANIA W CIEMNO, PRZETESTUJ SPYPHONE przez 3 DNI!

  W celu otrzymania kodu aktywacyjnego i instrukcji obsługi prosimy o kontakt telefoniczny(+48 530 140 140) albo e-mailem (info@spyshop.pl)

Możliwości szpiegowskiego oprogramowania SpyPhone Android Rec Pro
 • Nagrywanie rozmów telefonicznych

  SpyPhone Android Rec Pro umożliwia nagrywanie rozmów przychodzących i wychodzących. Rejestracja uruchamiana jest samoczynnie i nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji ze strony operatora. Można ją prowadzić na dwa sposoby:

  • przy pomocy zastosowanego mikrofonu - umożliwia nagrywanie rozmów właściciela telefonu (nagrywanie jednostronne) z zainstalowanym szpiegowskim oprogramowaniem, natomiast druga strona rozmowy może być słyszalna w niewielkim zakresie albo wcale.
  • nagrywanie bezpośrednie - możliwe jest wyłącznie w telefonach obsługujących 2-Way Call Recording (2WCR). Oprogramowanie korzysta z linii sygnałowej i umożliwia rejestrację dwóch stron konwersacji.
 • Kopie wiadomości SMS

  Program SpyPhone Android Rec Pro stwarza kopie wszystkich wiadomości SMS wraz z informacją o numerze telefonu nadawcy/odbiorcy.

 • Lista połączeń

  Szpiegowskie oprogramowanie SpyPhone zapisuje historię połączeń telefonicznych.

 • Namierzanie telefonu GPS

  Oprogramowanie SpyPhone Android Rec Pro zezwala na namierzanie właściciela telefonu poprzez GPS do 5 metrów. Jest to przydatne podczas kontroli pracownika czy w przypadku zaginięcia

 • Archiwum fotografii

  Oprogramowanie zapisuje wszystkie zdjęcia wyprodukowane telefonem z zainstalowanym oprogramowaniem szpiegowskim.

 • Oznaczenie systemowe

  Android Rec Pro pozwala uniknąć przypadkowego usunięcia aplikacji przez oznaczenie jej jako systemowej.

Do kompleksowej obsługi programu SpyPhone Android Rec Pro wymagane jest połączenie z internetem monitorowanego telefonu przez sieć komórkową albo Wi-Fi. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest stała łączność z internetem poprzez pakietowe transmisje danych, ponieważ informacje na e-mail są przesyłane na bieżąco i nie są wyszczególniane w billingu. Przy krótkich połączeniach nagromadzone zaległe nagrania, teksty czy zdjęcia są lawinowo wysyłane na wcześniej ustalony adres e-mail.

 • WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM
 • Wysyłanie nagrań oraz raportów na przekazany wcześniej adres e-mail wymaga dynamicznego połączenia z internetem. Transfer danych jest obłożony opłatą zgodną z taryfikatorem operatora sieci.

Sterowanie oprogramowaniem Android Rec Pro odbywa się w nad wyraz banalny sposób wysyłając adekwatnyą komendę na numer telefonu SpyPhone. Wiadomość jest niewidoczna dla użytkownika i zapewnia całkowitą dyskrecję.

Jak zainstalować program do monitoringu GPS SpyPhone Android Rec Pro?
 • TELEFONY DUAL SIM
 • w przypadku telefonów Dual SIM, należy podać oba numery IMEI. W przypadku automatycznej rejestracji zapisywany jest jedynie jeden numer IMEI, dane będą rejestrowane tylko dla jednej karty SIM.

Oprogramowanie SpyPhone nie jest przypisane do potężnego telefonu, dlatego można go przeinstalowywać na inne telefony obsługujące program. Warto jednak pamiętać, iż w danej chwili może być intensywna tylko jedna kopia oprogramowania. Licencja udzielana jest na okres 3, 6, 12 albo 24 miesięcy.

Instalacja oprogramowania SpyPhone Android Rec Pro jest nad wyraz prosta. Program ściągamy z udostępnionego przy zakupie adresu internetowego i instalujemy w charakterystyczny dla aplikacji sposób. Wprowadzamy klucz aktywacyjny, dokonujemy wyboru opcji i ukrywamy działanie aplikacji. Proces potrwa zaledwie kilka minut.
W pakiecie zawarta jest detalowa instrukcja obsługi w języku polskim. W razie jakichkolwiek problemów odnośnie działania i instalacji programu nasi pracownicy służą wsparciem telefonicznym.

 • WYMUSZENIE ZAMKNIĘCIA
 • Telefony komórkowe posiadające system Android 4 po wymuszeniu zamknięcia aplikacji nie aktywują jej automatycznego włączenia po ponownym uruchomieniu telefonu. Proponuje się dwa sposoby postępowania w takiej sytuacji:
  (1) IKONA NIE zostałA UKRYTA - włączenie poprzez widoczną ikonę;
  (2) IKONA zostałA UKRYTA - ponowna instalacja programu.

Na życzenie klienta instalację mogą przeprowadzić nasi pracownicy. Należy skontaktować się z nami telefonicznie a następnie dostarczyć telefon na którym ma być zainstalowany SpyPhone. Wszelkie funkcje i poprawne działanie zostanie sprawdzone na miejscu i dostaną Państwo do rąk oprogramowanie gotowe do użytkowania.
Oprogramowanie SpyPhone Android Rec Pro jest poprawiane na bieżąco tak, by zapewnić naszym klientom najwyższy komfort używania, bezusterkowość i bezpieczeństwo.

 • WAŻNE informacje DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA
 • Oprogramowanie projektowano z założeniem zapewnienia dyskrecji i bezpieczeństwa używania. Ze względu na specyfikację systemu Android nie ma możliwości usunięcia wszelkich danych o zainstalowanych w telefonie aplikacjach.
 • Instalacja w telefonie z oprogramowaniem SpyPhone aplikacji innych producentów (oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie, niestandardowe które rejestruje dźwięk, niestandardowe aplikacje do wprowadzania tekstu) mogą spowodować nieprawidłowe działanie aplikacji SpyPhone.
 • Przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu spowoduje usunięcie aplikacji, konieczna jest wtedy ponowna instalacja i konfiguracja programu.
 • W telefonach z systemem Android w wersji powyżej 4.1, ukrywanie komend może nie działać dobrze w zależności od modelu telefonu i wersji systemu.
Telefony kompatybilne z oprogramowaniem SpyPhone

CHANGELOG
detalowe dane producenta o najnowszej przystępnej wersji, kompatybilność i obsługiwane wersje aplikacji firm trzecich (j. Angielski).