Samsung Galaxy J5 promocja 2019

Cena699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Siglo.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 720
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 1.5 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 13 Mpx
Aparat przedni 5 Mpx
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr
Komunikacja WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
Funkcje GPS, radio FM, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2600 mAh
Rodzaj karty SIM micro SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 4

Opis

Pełna kontrola użytkownika stylowego smartfona Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5 w połączeniu ze szpiegowskim oprogramowaniem Andorid Rec Pro tworzą solidne narzędzie do kontrolowania partnera, pracownika czy dziecka. W prędki sposób masz dostęp do wiadomości SMS, rozmów telefonicznych, czy fotografii stworzonych telefonem.

Samsung Galaxy J5 jest postępowym smartfonem o gustownym designie, smukłych krawędziach i zwiększonej niepodatności na rysy. Przedni (13 Mpix), a także tylni (5 Mpix) aparat z jasną przesłoną F1.9 umożliwi zrobienie fotografie w każdym momencie, niezależnie od warunków oświetleniowych panujących w otoczeniu, a przedni flesz pozwoli na doświetlenie obszaru znajdującego się w półmroku. Dużą popularnością zadowala się funkcja "wide selfie", która zezwala na zrobienie panoramicznego fotografie z gronem przyjaciół w tle. Samsung Galaxy J5 wraz ze szpiegowskim oprogramowaniem SpyPhone Android Rec Pro tworzą narzędzie do dyskretnego nadzorowania pracownika, partnera czy przechodzącego fazę buntu nastolatka.

 • NIE KUPUJ OPROGRAMOWANIA W CIEMNO, PRZETESTUJ SPYPHONE przez 3 DNI!

  W celu otrzymania kodu aktywacyjnego, a także instrukcji obsługi prosimy o kontakt telefoniczny(+48 530 140 140) albo e-mailem (info@spyshop.pl)

Możliwości szpiegowskiego oprogramowania SpyPhone Android Rec Pro
 • Nagrywanie rozmów telefonicznych

  SpyPhone Android Rec Pro umożliwia nagrywanie rozmów przychodzących i wychodzących. Rejestracja uruchamiana jest automatycznie i nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji ze strony operatora. Można ją prowadzić na dwa sposoby:

  • przy pomocy zaimplementowanego mikrofonu - pozwala na nagrywanie rozmów właściciela telefonu (nagrywanie jednostronne) z zainstalowanym szpiegowskim oprogramowaniem, natomiast druga strona rozmowy może być słyszalna w niewielkim zakresie albo wcale.
  • nagrywanie bezpośrednie - możliwe jest wyłącznie w telefonach obsługujących 2-Way Call Recording (2WCR). Oprogramowanie korzysta z linii sygnałowej i pozwala na rejestrację dwóch stron konwersacji.
 • Kopie wiadomości SMS

  Program SpyPhone Android Rec Pro generuje kopie wszelkich wiadomości SMS wraz z informacją o numerze telefonu nadawcy/odbiorcy.

 • Lista połączeń

  Szpiegowskie oprogramowanie SpyPhone zapisuje historię połączeń telefonicznych.

 • Namierzanie telefonu GPS

  Oprogramowanie SpyPhone Android Rec Pro zezwala na namierzanie właściciela telefonu poprzez GPS do 5 metrów. Jest to przydatne podczas kontroli pracownika czy w przypadku zaginięcia

 • Archiwum fotografii

  Oprogramowanie zapisuje wszystkie fotografie produkowane telefonem z zainstalowanym oprogramowaniem szpiegowskim.

 • Oznaczenie systemowe

  Android Rec Pro pozwala uniknąć przypadkowego usunięcia aplikacji poprzez oznaczenie jej jako systemowej.

Do kompleksowej obsługi programu SpyPhone Android Rec Pro wymagane jest połączenie z internetem monitorowanego telefonu poprzez sieć komórkową albo Wi-Fi. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest stała łączność z internetem poprzez pakietowe transmisje informacji, ponieważ informacje na e-mail są przesyłane na bieżąco i nie są wyszczególniane w billingu. Przy krótkich połączeniach nagromadzone zaległe nagrania, teksty czy zdjęcia są lawinowo wysyłane na wcześniej ustalony adres e-mail.

 • WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM
 • Wysyłanie nagrań i raportów na przekazany wcześniej adres e-mail wymaga intensywnego połączenia z internetem. Transfer danych jest obłożony opłatą zgodną z taryfikatorem operatora sieci.

Sterowanie oprogramowaniem Android Rec Pro odbywa się w nad wyraz banalny sposób wysyłając odpowiednią komendę na numer telefonu SpyPhone. Wiadomość jest niewidoczna dla użytkownika i gwarantuje pełną dyskrecję.

Jak zainstalować program do monitoringu GPS SpyPhone Android Rec Pro?
 • TELEFONY DUAL SIM
 • w sytuacji telefonów Dual SIM, należy podać oba numery IMEI. W przypadku samoczynnej rejestracji zapisywany jest jedynie jeden numer IMEI, dane będą rejestrowane tylko dla jednej karty SIM.

Oprogramowanie SpyPhone nie jest przypisane do potężnego telefonu, dlatego można go przeinstalowywać na inne telefony obsługujące program. Warto jednak pamiętać, że w danej chwili może być dynamiczna jedynie jedna kopia oprogramowania. Licencja udzielana jest na okres 3, 6, 12 albo 24 miesięcy.

Instalacja oprogramowania SpyPhone Android Rec Pro jest szczególnie prosta. Program ściągamy z udostępnionego przy zakupie adresu internetowego i instalujemy w standardowy dla aplikacji sposób. Wprowadzamy klucz aktywacyjny, dokonujemy wyboru opcji i ukrywamy działanie aplikacji. Proces potrwa zaledwie kilka minut.
W pakiecie zawarta jest detalowa instrukcja obsługi w języku polskim. W razie jakichkolwiek problemów odnośnie działania i instalacji programu nasi pracownicy służą wsparciem telefonicznym.

 • WYMUSZENIE ZAMKNIĘCIA
 • Telefony komórkowe posiadające system Android 4 po wymuszeniu zamknięcia aplikacji nie aktywują jej samoczynnego włączenia po ponownym uruchomieniu telefonu. Oferuje się dwa sposoby postępowania w takiej sytuacji:
  (1) IKONA NIE zostałA UKRYTA - włączenie przez widoczną ikonę;
  (2) IKONA pozostałA UKRYTA - ponowna instalacja programu.

Na życzenie klienta instalację mogą przeprowadzić nasi pracownicy. Należy skontaktować się z nami telefonicznie a następnie dostarczyć telefon na którym ma być zainstalowany SpyPhone. Wszelkie funkcje i korzystne działanie zostanie sprawdzone na miejscu i dostaną Państwo do dłoni oprogramowanie gotowe do wykorzystywania.
Oprogramowanie SpyPhone Android Rec Pro jest poprawiane na bieżąco tak, by zapewnić naszym klientom najwyższy komfort używania, niezawodność i bezpieczeństwo.

 • WAŻNE informacje DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA
 • Oprogramowanie projektowano z założeniem zapewnienia dyskrecji i bezpieczeństwa użytkowania. Ze względu na specyfikację systemu Android nie ma możliwości usunięcia wszelkich danych o zainstalowanych w telefonie aplikacjach.
 • Instalacja w telefonie z oprogramowaniem SpyPhone aplikacji innych producentów (oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie, niestandardowe które rejestruje dźwięk, niestandardowe aplikacje do wprowadzania tekstu) mogą spowodować nieprawidłowe działanie aplikacji SpyPhone.
 • Przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu spowoduje usunięcie aplikacji, potrzebna jest wtedy ponowna instalacja i konfiguracja programu.
 • W telefonach z systemem Android w wersji powyżej 4.1, ukrywanie komend może nie działać należycie w zależności od modelu telefonu i wersji systemu.
Telefony kompatybilne z oprogramowaniem SpyPhone

CHANGELOG
szczegółowe informacje producenta o najnowszej przystępnej wersji, kompatybilność i obsługiwane wersje aplikacji firm trzecich (j. Angielski).