Sony Xperia C5 Ultra promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sony Xperia C5 Ultra oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Sony Xperia C5 Ultra 16gb LTE Kolor Miętowy Mint FV 23%
999.00
CrazyDeals.pl
-20%
Sony Xperia C5 Ultra Dual 16gb LTE Kolor Miętowy Mint FV 23% ()
999.00
CrazyDeals.pl
SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra 16gb LTE KOLOR BIAŁY (Kolor)
1099.00
ProAndroid.pl
SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra 16gb LTE KOLOR CZARNY (Kolor)
1099.00
ProAndroid.pl
SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra 16gb LTE KOLOR MIĘTOWY
1099.00
ProAndroid.pl
SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra Dual 16gb LTE KOLOR MIĘTOWY
1249.00
ProAndroid.pl
SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra Dual 16gb LTE KOLOR BIAŁY
1249.00
ProAndroid.pl
SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra Dual 16gb LTE KOLOR CZARNY
1249.00
ProAndroid.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telefony komórkowe
Pamięć RAM 2 GB
Komunikacja Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje GPS

Opis

Sony Xperia C5 Ultra skonstruowano tak, aby był prosty w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z mocnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego telefonu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu telefonu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To bardzo ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wytworzony z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W zalewie marek i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może takim telefonem jest Sony Xperia C5 Ultra. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.