Xiaomi Redmi Note 4X promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Xiaomi Redmi Note 4X oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 869.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Xiaomi Redmi NOTE 4X 4/64GB Złoty Mediatek
869.00
Foster Technologies
-6%
Xiaomi Redmi NOTE 4X 4/64GB Różowy Mediatek
869.00
Foster Technologies
Xiaomi Redmi NOTE 4X 4/64GB Snapdragon Light Blue
922.00
Foster Technologies

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Redmi 4
obfity baterią ekran o przekątnej 5 cali / konkretna bateria o objętości 4100 mAh / ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 Redmi 4X: lepiej, szybciej, dłużej Redmi 4X skupia się na najważniejszych aspektach korzystania ze smartfona. Bardzo konkretna bateria o obszerności 4100 mAh pozwala na aż 18 dni pracy w trybie czuwania lub dwa dni aktywnej eksploatacji, przy czym posiada się ona w kompaktowej obudowie z pięciocalowym ekranem, która świetnie leży w dłoni, a ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 gwarantuje płynność, a także skuteczność. Nowy Redmi 4X zapewnia więc udoskonalone, szybsze i dłuższe działanie. Potężna bateria o pojemności 4100 mAh ekran o przekątnej 12,7cm (5") Metalowa obudowa wysokiej jakości Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 Dłuższa praca dzięki baterii 4100 mAh Możemy się poszczycić opracowywaniem mocnych smartfonów, które oferują zarówno baterie o znacznej objętości, jak i stylową formę. Nasi projektanci oraz inżynierowie codziennie starają się pogodzić te dwie rzeczy. Telefon Redmi 4X został opracowany z nieszablonową skrupulatnością, nasz zespół przeprowadził dogłębne testy baterii i zpotymalizował system pod kątem maksymalnego wydłużenia czasu pracy, równocześnie dążąc do stworzenia produktu, który wyróżniałby się pod względem wzornictwa. Ładne wykończenie Nowy Redmi 4X jest zamknięty w pięknej metalowej ramie tworzonej z anodyzowanego aluminium. Tył obudowy przeszedł poprzez proces cięcia diamentowego, dzięki czemu uzyskano dwa jaśniejsze paski z tyłu, które dodadzą blasku Twojemu telefonowi. Złoty Czarny Wygoda trzymania wymiar jest ważny. Telefon Redmi 4X, zaopatrzony w ekran HD o przekątnej 5 cali, dzięki swoim wymiarom wspaniale leży w dłoni. Nasi projektanci dołożyli w tym przypadku szczególnych starań, żeby poprawić ergonomię – między innymi poprzez użycie metalowej ramki o zaokrąglonych krawędziach, która gwarantuje wygodny chwyt choćby podczas długookresowego grania albo oglądania filmów. Z kolei szkło 2,5D o delikatnie zaokrąglonych brzegach daje poczucie gładkości podczas przeciągania palcem w poprzek ekranu. 12.7cm (5)
wyświetlacz HD 2,5D
zakrzywione szkło Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 Pracując nad modelem Redmi 4X, stanowczo zależało nam na płynności jego działania. Dlatego też oprócz baterii o imponującej pojemności 4100 mAh, zastosowaliśmy w nim ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435, który charakteryzuje się rozszerzoną sprawnością i niższym poborem energii od poprzednika. Od dzisiaj możesz się radować ulubionymi grami mobilnymi przez cały dzień i bez żadnych spowolnień. Szybkie odblokowywanie odciskiem palca Żyjesz w zbyt sporym pośpiechu, żeby tracić czas wpisywanie kodu odblokowującego? Wykorzystaj odciski swoich palców! Redmi 4X ma zastosowany detektor linii papilarnych, dzięki któremu momentalnie odblokujesz telefon i uzyskasz dostęp do swego profilu i plików. Mistrzowskie zdjęcia dzięki aparatowi 13 MP fotografie tworzone za pomocą Redmi 4X odznaczają się wyjątkową ostrością i wyraźnością. Tylny aparat o rozdzielczości 13 MP wykorzystuje technikę PDAF, dzięki temu potrafi ustawić ostrość zaledwie w 0,3 s. Oferuje również całą gamę wbudowanych funkcji, ułatwiających robienie fotografii panoramicznych i nocnych, a także 36 inteligentnych profili upiększających, a także szereg filtrów fotograficznych działających w czasie rzeczywistym. Specyficzne funkcje
 • Codzienne tapety ekranu blokady Gdy przy zablokowanym telefonie zapali się wyświetlacz, możesz podziwiać wspaniałe tapety, które automatycznie się przewijają. Ponieważ pochodzą z różnych źródeł, codziennie uzyskujesz świeżą dawkę wizualnych doznań.
 • Druga przestrzeń Używaj przeróżnych kodów dostępu albo odcisków placów żeby uzyskać dostęp do zróżnicowanych profili na Redmi 4X - każdego z własną tapetą, aplikacjami, plikami i zdjęciami. To świetne rozwiązanie gdy chcesz pochwalić się telefonem bez naruszania swej prywatności.
 • Podwójne aplikacje Co dwie aplikacje do nie jedna. Dzięki tej funkcji możesz korzystać z dwóch różnych kont w dowolnej aplikacji, w tym WhatsApp i Facebook.
 • Uniwersalny pilot na podczerwień Redmi 4X pozwala sterować telewizorem, przystawkami STB, klimatyzacją, wiatrakiem i odtwarzaczem DVD. W prosty sposób możesz przełączać kanały lub nawet przeglądać aktualnie transmitowane programy telewizyjne.
Redmi 4X
 • Złoty
 • Czarny
 • solidna bateria o obszerności 4100 mAh nawet 18 dni czuwania
 • Snapdragon 435 Ośmiordzeniowy procesor
 • 5 cala ekran HD
 • 13MP Tylny aparat
 • detektor linii papilarnych pokaźniejsze bezpieczeństwo i szybsze odblokowywanie