TV LED LG 32LK6200 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED LG 32LK6200 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1392.75 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
LG 32LK6200 Smart TV >> KUP TELEWIZOR W NEO24.PL I CIESZ SIĘ DARMOWYM SHOWMAXem PRZEZ 90 DNI!
1392.75
NEO24.pl
TELEWIZOR LG 32LK6200 @TV / BIAŁY/
1699.99
Avans.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Rozdzielczość 1080p - Full HD
Funkcje Smart TV
Częstotliwość odświeżania 50 Hz
Złącza HDMI 2
Złącza USB 2
Wysokość 44.5 cm
Szerokość 74.2 cm
Standard Vesa 200 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

wystarczy spojrzeć ostrzejsze telewizory LG Full HD Oglądaj transmisje i filmy w rozdzielczości 1080 pikseli w wysokiej rozdzielczości. Obrazy są istotniejsze i posiadają unikatowe szczegóły, które można utracić w niższych rozdzielczościach.

Podstawa realistycznych zdjęć Procesor quad-core niestrudzenie pracuje w tle w celu zmniejszenia nieprzyjemnego hałasu przy jednoczesnej poprawie ostrości obrazu - nawet podczas skalowania obrazów o niskiej rozdzielczości na prawie 4K jakości obrazu.

aktywny HDR - dla pełnych życia zdjęć HDR (High Dynamic Range) to nowy kanon gwarantujący udoskonaloną jakość obrazu. HDR oferuje subtelniejsze szczegóły i realistyczne barwy o większym kontraście. Telewizory LG Full HD obsługują kilka z tych formatów HDR, takich jak HDR10 Pro i HLG Pro.

Wirtualny dźwięk przestrzenny Efekt dźwięku przestrzennego LG wydaje się kompletnie odtwarzać dźwięk. Poczuj wydarzenia i dźwięk wokół siebie, który przekona Cię wyłącznie o głośniki z własnym telewizorem i bez dopełniającego sprzętu.

Imponująca rozrywka domowa Podłącz swoje urządzenia rozrywkowe i ciesz się przeróżnymi treściami, w tym grami i filmami na telewizorze LG. Wykwintne wewnątrz i na zewnątrz. Stylowa ramka nadaje telewizorowi miły design z progresywnym akcentem.

Więcej opcji dla większego komfortu Przeżyj mnóstwo inteligentnych telewizorów dzięki webOS firmy LG. Nawiguj instynktownie przez menu jak przede wszystkim przy pomocy pilota lub po prostu używaj głosu do obsługi wybranych aplikacji i innych usług premium....