TV LED LG 49UJ6517 promocja 2018

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 49 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Złącza HDMI 4
Złącza USB 2
Wysokość 70.5 cm
Szerokość 110.7 cm
Standard Vesa 300 x 300
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

Opis
Opis artykułu
wyśmienite barwy i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG UHD zapewnia bogate barwy i wysoki kontrast, które zachowuje także pod pokaźnym kątem.

Więcej informacji o IPS 4K

Active HDR dla większego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Luksusowa technologia LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zapewnia widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza charakterystyczną treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming polepszają jasność i ujawniają więcej szczegółów, odpowiednio dopasowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

zwiększ rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler rozszerza rozdzielczość do prawie 4K przy pomocy najnowocześniejszej technice przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najbardziej innowacyjnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

wysmakowane wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się przez cały ekran. Wytworny profil i idealna jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako nadzwyczajne uzupełnienie aranżacji wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — prosty i przyjemny w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i lepszym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszelkich najpopularniejszych dostawców treści.

wspaniałe barwy i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG UHD zagwarantuje bogate odcienie i wysoki kontrast, które zachowuje także pod wielkim kątem.

Więcej informacji o IPS 4K

Active HDR dla pokaźniejszego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Luksusowa technika LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG gwarantuje widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza typową treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming udoskonalają jasność i ujawniają więcej szczegółów, optymalnie dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

rozszerz rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler powiększa rozdzielczość do prawie 4K przy pomocy najnowocześniejszej technice przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najistotniej progresywnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

stylowe wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się poprzez cały wyświetlacz. Elegancki profil i znakomita jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako wspaniałe uzupełnienie wyglądu wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — nieskomplikowany i miły w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i lepszym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszystkich najpopularniejszych dostawców treści.

Specyfikacja technologiczna produkt
marka
Kod producenta
49UJ6517.
EAN
8801031190126
dane podstawowe ekran Funkcje
System operacyjny
webOS
Netflix
przeglądarka internetowa
webOS
You Tube
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
marka
Kod producenta
49UJ6517.
EAN
8801031190126
dane podstawowe ekran Funkcje
System operacyjny
webOS
Netflix
oglądarka internetowa
webOS
You Tube
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne