TV LED LG 49UJ670 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! promocja 2018

Cena2549.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 49 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 4
Standard Vesa 300 x 300
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

Opis
Opis artykułu
genialne odcienie i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zapewnia bogate barwy i wysoki kontrast, które zachowuje także pod obfitym kątem.

Więcej informacji o IPS 4K

Active HDR dla większego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Wytworna technika LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG gwarantuje widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza standardową treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming poprawiają jasność i ujawniają więcej szczegółów, stosownie dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

rozszerz rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler zwiększa rozdzielczość do prawie 4K za pomocą najnowocześniejszej technologii przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najszczególniej innowacyjnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

wykwintne wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się poprzez cały ekran. Gustowny profil i nadzwyczajna jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — przystępny i miły w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i udoskonalonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszelkich najpopularniejszych dostawców treści.

wspaniałe kolory i kontrast pod każdym kątem

Panel IPS 4K w telewizorach LG SUPER UHD zagwarantuje bogate barwy i wysoki kontrast, które zachowuje także pod sporym kątem.

Więcej informacji o IPS 4K

Active HDR dla obszerniejszego wyboru

Funkcja Active HDR analizuje i optymalizuje treść w formatach HDR10 i HLG dla jeszcze lepszego i bardziej zapierającego dech w piersi efektu. Elitarna technika LG przetwarzania obrazu HDR10 i HLG zagwarantuje widzom więcej możliwości do wyboru.

Wzmacniacz kontrastu dla efektu HDR

Funkcja LG HDR Effect przetwarza charakterystyczną treść w sposób imitujący jakość HDR, wzmacniając kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne zbliżone do jakości HDR.

Nauka o kontrolowaniu światła

Funkcje Ultra Luminance i Local Dimming udoskonalają jasność i ujawniają więcej szczegółów, trafnie dostosowując podświetlenie i określając kontrast osobnych bloków obrazu.

rozszerz rozdzielczość do 4K

Funkcja LG 4K Upscaler powiększa rozdzielczość do prawie 4K przy pomocy najnowocześniejszej technice przetwarzania obrazu.

Zanurz się w świecie bogatego dźwięku

Daj się porwać najnowszemu i najmocniej nowoczesnemu systemowi symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

szykowne wzornictwo z klasą

Gładka, smukła linia ciągnie się poprzez cały wyświetlacz. Wytworny profil i wspaniała jakość obrazu telewizorów LG UHD stanowią imponującą parę, która służy jako świetne uzupełnienie aranżacji wnętrza i centrum najwyższej jakości rozrywki.

webOS 3.5 — prosty i przyjemny w obsłudze

Z pilotem Magic Remote i ulepszonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgraniczny świat treści premium od wszelkich najpopularniejszych dostawców treści.

Specyfikacja technologiczna artykuł
marka
Kod producenta
49UJ670V
EAN
8806084551177
informacje podstawowe wyświetlacz Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
oglądarka internetowa
webOS
Brak informacji
zastosowane technologie
High Dynamic Range
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
producent
Kod producenta
49UJ670V
EAN
8806084551177
informacje podstawowe wyświetlacz Funkcje
System operacyjny
webOS
Miracast
oglądarka internetowa
webOS
zastosowane technologie
High Dynamic Range
Tak
Dźwięk technologiczne Złącza Fizyczne