TV LED Philips 32PHS5301 promocja 2018

Cena1099.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Rozdzielczość 720p - HD Ready
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Format obrazu 16/9
Jasność ekranu 280 cd/m2
Złącza HDMI 2
Złącza USB 2
Szerokość 80.0 cm
Pobór mocy 24 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.3 W
Standard Vesa 100 x 100
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

nad wyraz smukły telewizor LED 32PHS5301/12 producenta Philips z kolekcji 5300 z funkcją Smart TV przenosi rzeczywistość w świat na wysokim poziomie. Dzięki nowej technologii można oglądać ulubione filmy, rozmaite wydarzenia sportowe na żywo, czy grać w ulubione gry ze znajomymi. Całość tych zastosowań wymaga tylko paru kliknięć.

SMART TV: sporo możliwości w jednym urządzeniu

Dzięki zaimplementowaniu technologi Smart TV, wkraczasz w nowoczesny świat telewizji. W każdej chwili można wypożyczyć i oglądać dowolny film, serial, czy grać w gry przy pomocy sklepu internetowego. W ramach usługi Catch-up TV można oglądać ulubione programy i korzystać z wielu aplikacji, dzięki zastosowaniu usługi Smart TV.

technologia LED o genialnym kontraście

Główą zaletą wykorzystania technologii LED w telewizorach to zwykle efektowny wygląd, wysoka dynamika kontrastu, bardzo żywe odcienie. Jakość obrazu zachwyca swoją naturalnością. Na dodatek pokaźnym czynnikiem zastosowania technoliogii LED jest niskie zużycie energii.


Funkcja Micro Dimming ulepsza kontrakt w TV

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu, które analizuje obraz w 6400 rozmaitych strefach i optymalnie go reguluje, zyskujesz niesamowity kontrast i znakomitą jakość obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie.

Picture Performance Index ulepsza każdy komponent obrazu

kombinacja technice wyświetlania i nowoczesnych technice przetwarzania obrazu w celu poprawienia każdego elementu: ruchu, ostrości, koloru i kontrastu. Luźno można cieszyć się ostrym obrazem o niewiarygodnej szczegółowości i głębi, głębokiej czerni i szczególnie jasnej bieli, a na dodatek nadzwyczajnymi, naturalnymi kolorami i żywymi odcieniami skóry.


szczególnie wąska rama to więcej idealnego obrazu

tradycyjne telewizory posiadają obudowę, która okala ekran niczym rama obraz. Wytworzona specjalnie bardzo wąska rama jest innowacyjna i cienka, aby można było oglądać jak najwięcej wspaniałego obrazu i cieszyć się perfekcyjną jakością.

Złącze USB - swobodne odtwarzanie multimediów

Od dzisiaj oglądanie fotografii, filmów czy muzyki jest o mnóstwo łatwiejsze. Wystarczy podłączyć nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 albo inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze,luźno bez żadnych trudności oglądać zdjęcia, filmy czy inne multimedia, korzystając z nieskomplikowanej ekranowej przeglądarki.

technologia Pixel Plus HD zagwarantuje ładny obraz

technika Philips Pixel Plus HD zagwarantuje istotny obraz o perfekcyjnym kontraście. Bez względu na to, czy przesyłasz materiał strumieniowo przez Internet, czy odtwarzasz płytę, możesz radować się ostrzejszym obrazem z jaśniejszymi bielami i głębszymi czerniami.

Dwa wejścia HDMI i funkcja Easylink

Stanowią interfejs komunikacyjny. Złącze HDMI wykorzystauje sygnały, dzięki którym jest najwyższa jakość informacji przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja EasyLink powoduje,realizowanie czynności na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze albo pakiecie kina domowego wymagany jest wyłącznie 1 pilot.

Centralna podstawa z detalami z prawdziwego metalu i chromu

Uzyskano świeży efekt stylistyczny, który będzie pasować do każdego postępowego wnętrza.

Nowy zintegrowany kanon kompresji HEVC zagwarantuje wysoką jakość obrazu

Nowy standard kompresji HEVC pozwala radować się istotnie wysoką jakością obrazu.


towar fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.


parametry techniczne:


*Informacja na temat produktu może być nieszczegółowa. Pełna i precyzyjna specyfikacja towaru na stronie producenta. Dołączone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.