TV LED Philips 32PHT4112 promocja 2019

Cena749.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Avans.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Rozdzielczość 720p - HD Ready
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Jasność ekranu 230 cd/m2
Złącza HDMI 2
Złącza USB 1
Szerokość 80.8 cm
Pobór mocy 27 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.3 W
Standard Vesa 100 x 100
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-T

Opis

nad wyraz smukły telewizor LED z Digital Crystal Clear 80 cm (32") Telewizor LED DVB-T/T2/C Telewizor LED zapewnia obraz o niewiarygodnym kontraście Najważniejsze atuty technologii LED to niskie zużycie energii, błyskotliwy wygląd, wysoka jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i żywe barwy.

Złącze USB zezwala na odtwarzanie multimediów Dziel się przyjemnością. Podłącz nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 albo inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze, by oglądać fotografie i filmy oraz słuchać muzyki, korzystając z przystępnej w obsłudze ekranowej oglądarki.

Smukła, wymyślna podstawa emanuje lekkością podczas tworzenia nowego telewizora nasi pracownicy biorą pod uwagę każdy jego aspekt — od technice po wzornictwo. Nowa podstawa sprawia, iż pod telewizorem jest przestrzeń, co zagwarantuje głębsze doznania podczas oglądania.

w rezultacie otrzymujemy telewizor, który eksponuje się postępowością. Technika Digital Crystal Clear zapewnia precyzję, którą chcesz się dzielić by uzyskać naturalny obraz z każdego źródła, firma Philips stworzyła technologię Digital Crystal Clear.

Dlatego bez względu na to, czy oglądasz ulubione programy, filmy, wiadomości lub po prostu spędzasz czas z przyjaciółmi, możesz cieszyć się adekwatnym kontrastem, kolorem i ostrością. Dwa wejścia HDMI i funkcja Easylink stanowią zintegrowany interfejs komunikacyjny Zapomnij o plątaninie przewodów dzięki jednemu przewodowi HDMI przesyłającemu sygnały wizji i fonii z maszyn do telewizora.

Złącze HDMI wykorzystuje nieskompresowane sygnały, co zagwarantuje najwyższą jakość informacji przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja Philips Easylink powoduje, że do realizowania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub komplecie kina domowego konieczny jest tylko jeden pilot.