TV LED Philips 49PUS6561 promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Philips 49PUS6561 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2987.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor Philips 49PUS6561 Srebrna
2987.00
EUKASA.pl
Telewizor PHILIPS 49PUS6561/12. Klasa energetyczna B
2999.00
MediaMarkt.pl
Telewizor PHILIPS 49PUS6561/12. Klasa energetyczna B
2999.00
Saturn
Telewizor PHILIPS LED 49PUS6561
2999.00
Media Expert

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 49 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Format obrazu 16/9
Jasność ekranu 400 cd/m2
Złącza HDMI 4
Wejścia Euro 1
Szerokość 120.0 cm
Pobór mocy 99 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.3 W
Standard Vesa 400 x 200
Klasa energetyczna B

Opis

Telewizor marki Philips z linii 6500 jest już przystępny na rynku! Niezwykła jakość obrazu 4K Ultra HD i system Andorid otwieraja drzwi do niezwykłego świata rozrywki. Nadzwyczajna budowa telewizora sprawia,dostosowuje sie do każdego wnętrza.

technika Ambilight

technika Ambilight wzrokowo widocznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w niezwykły sam środek akcji. Telewizor emituje na ścianę szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Odcienie, dynamika i emocje przenoszą się poza wyświetlacz — wprost do wnętrza — i sprawiają, iż oglądanie telewizji jest niesamowitym przeżyciem.

Rozdzielczośc 4K Ultra HD

Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy pokaźniejszą niż telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz nieszablonowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać ulepszony obraz w każdej sytuacji. Wybierz obszerniejszą ostrość, udoskonaloną głębię, znakomity kontrast, płynny i naturalny ruch i bezbłędne odwzorowanie detalów.


Czterordzeniowy procesor i zintegrowany system Android

Czterordzeniowy procesor marki Philips łączy się z zintegrowanym systemem Android, by zapewnić ekscytujące i niesamowite wrażenia podczas grania. Dzięki występowaniu systemu Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w wyjątkowo szybki, urozmaicony i niesamowicie atrakcyjny sposób.

Granie w chmurze — wysokiej jakości gry dla osób w zróżnicowanym wieku

Granie w chmurze to ogromny internetowy katalog wysokiej jakości gier, trafnych dla osób w najróżniejszym wieku, o różnych upodobaniach, czy stopniach zaawansowania. Starczy wybrać ulubioną grę i można luźno grać na ekranie telewizora!

Funkcja Micro Dimming Pro gwarantuje niesamowity kontrast

Funkcja Micro Dimming Pro optymalizuje kontrast w telewizorze w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. W połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem analizuje obraz w 6400 różnorodnych obszarach, dzięki czemu można radować się niesamowitym kontrastem i nadzwyczajną jakością obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie.

Podstawa Arc

Zaprojektowana jako uzupełnienie 4-stronnego systemu Ambilight podstawa Arc firmy Philips to lekki łuk, który wytwarza wrażenie, że telewizor wznosi się w otaczającym go świetle. Wysokiej jakości wykończenie z polerowanego chromu i szykowny, otwarty kształt podstawy nadają stylowy charakter każdemu pomieszczeniu.

Google Play

duży i bogaty wybór bezpłatnych i płatnych gier i aplikacji dla osób w każdym wieku, przeznaczonych do urządzeń z systemem operacyjnym Android. Jakość gier jest na wysokim poziomie. Ważną cecha jest to, że gry zostały zoptymalizowane do wykorzystania na telewizorze i wyglądają tak doskonale jak się w nie gra. Nie trzeba kupować nowej konsoli do gier, ponieważ za pomocą uniwersalnego kontrolera do gier USB można swobodnie nawigować i grać.

Z dźwiękiem DTS Premium usłyszysz każdy nadrobniejszy detal

nadzwyczajne głośniki telewizora potrzebują efektywnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS Premium Suite została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów, a także wyjątkowo znaczne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.


towar fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.


dane techniczne:*Informacja na temat produktu może być nieszczegółowa. Pełna i precyzyjna specyfikacja towaru na stronie producenta. Dołączone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.