TV LED Philips 55PUS6162 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem TV LED Philips 55PUS6162 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Philips 55PUS6162/12 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1999.00
Mall.pl
Telewizor PHILIPS LED 55PUS6162
2019.00
Avans.pl
Telewizor PHILIPS LED 55PUS6162 + DARMOWY TRANSPORT!
2019.00
ELECTRO.pl
Telewizor Philips 55PUS6162 Czarna
2079.00
EUKASA.pl
PHILIPS 55PUS6162
2199.00
NEO24.PL
Telewizor PHILIPS LED 55PUS6162
2298.00
Media Expert

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Częstotliwość odświeżania 700 Hz
Format obrazu 16/9
Jasność ekranu 350 cd/m2
Złącza HDMI 3
Złącza USB 2
Wysokość 71.5 cm
Szerokość 136.0 cm
Pobór mocy 63 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.3 W
Standard Vesa 300 x 200
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T

Opis

niezwykle smukły telewizor LED Smart 4K

z technologią Pixel Plus Ultra HD

 • 139 cm (55')
 • Telewizor LED 4K Ultra HD
 • Czterordzeniowy
 • DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
 • 4K Ultra HD to rozdzielczość, jakiej nie widziano nigdy wcześniej

  Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy większą aniżeli zwykłe telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli, a także unikatowa technika powiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać najwyższą możliwą jakość obrazu. Im wyższa jakość oryginalnego materiału, tym ulepszony obraz i wyższą rozdzielczość możesz uzyskać. Wybierz wyższą ostrość, większą głębię, perfekcyjny kontrast, płynny i naturalny ruch, a także bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

 • Smart TV: niezbadany świat czeka, by go odkryć

  Odkryj możliwości technice Smart TV, które wykraczają poza konwencjonalną telewizję. Wypożyczaj i oglądaj filmy, nagrania video i gry z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV.

 • Centralna podstawa o geometrycznym charakterze

  Dolna część centralnej podstawy o geometrycznym charakterze ma wykwintne i błyszczące czarne wykończenie. Pozostała ona połączona z istotnie smukłą, wygiętą nóżką, by stworzyć konstrukcję, która pasuje do każdego progresywnego wnętrza.

 • Odkryj jakość obrazu Ultra HD z technologią Pixel Plus Ultra HD

  Przekonaj się, jak ostry jest obraz w telewizorach 4K Ultra HD z technologią Philips Pixel Plus Ultra HD. Technologia ta optymalizuje jakość obrazu, który staje się płynny, nad wyraz szczegółowy i pełen głębi. Zawsze możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem 4K z jaśniejszą bielą i głębszą czernią.

 • Lepszy kontrast, barwy i ostrość dzięki HDR Plus

  High Dynamic Range Plus to nowy standard video. Na nowo definiuje domową rozrywkę dzięki pionierskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Naciesz zmysły obrazem, który odwzorowuje oryginalną głębię i naturalność, jednocześnie odzwierciedlając zamierzenia twórców. Efekt końcowy? Jaśniejsze rozświetlenie, większy kontrast, obszerniejszy zakres barw i ulepszone szczegóły niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Galeria aplikacji Philips zapewni Ci rozrywkę

  Galeria aplikacji Philips to znaczna kolekcja aplikacji internetowych, do których można uzyskać dostęp po podłączeniu telewizora Smart TV do Internetu. To takie proste! wystarczy włączyć telewizor i scalić się z Internetem, by przenieść się do nowego świata internetowej rozrywki.

 • wyprodukowany z myślą o ulepszonym odbiorze platformy Netflix

  Netflix zmienia rozrywkę na mnóstwo sposobów, w tym wspierając tworzenie innowacji w urządzeniach stosowanych do oglądania programów telewizyjnych i filmów. Widząc na telewizorze Smart TV logo Netflix Recommended TV (Telewizor polecany poprzez Netflix), będziesz wiedzieć, iż przeszedł on rygorystyczny proces oceny opracowany pod kątem aspektów najszczególniej uznanych poprzez użytkowników.

 • Przetwarzanie dźwięku pozwala uzyskać niespotykaną wyrazistość

  Podmuch wiatru, spadający na ziemię liść, dźwięk opon sunących po drodze. To właśnie niewielkie detale ożywiają obraz. Technologia przetwarzania dźwięku firmy Philips łączy te detale nieprzeciętną wyrazistością dźwięku. Usłyszysz wszystko tak, jak zaplanował reżyser, dzięki procesowi miksowania dźwięku na poziomie studyjnym. Obsługuje on oryginalne materiały audio i polepsza dźwięk wtedy, kiedy jest to niezbędne. Głębokie basy, pokaźne dialogi i oszałamiająca precyzyjność to dopiero początek.

Specyfikacja technologiczna artykuł
marka
Kod producenta
55PUS6162/12
EAN
8718863011737
dane podstawowe wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
MPEG-2
MPEG-4
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Brak informacji
Aplikacje
Hbb Tv
oglądarka internetowa
Społecznościowe
You Tube
AAC
AVI
BMP
GIF
H.264
HEVC
JPEG
MKV
MP3
MPEG1
MPEG2
MPEG4
PNG
SMI
SRT
SUB
TXT
WAV
WMA
WMA Pro
WMV9/VC1
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Broszura dot. Kwestii prawnych i bezpieczeństwa
kabel zasilający
Pilot typowy
Podstawa
Skrócona instrukcja obsługi