TV LED Samsung QE55Q6 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem TV LED Samsung QE55Q6 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Telewizor SAMSUNG QLED QE55Q6FN
5599.00
Media Expert
Telewizor QLED SAMSUNG QE55Q6FNAT. Klasa energetyczna A
5998.00
MediaMarkt.pl
Samsung QLED QE55Q6FNA
5999.00
RTV EURO AGD
Samsung telewizor QE55Q6FN (2018) - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
7599.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Q Color Cztery słowa - ponad miliard odcieni odcieni. Oglądaj swoje ulubione programy i filmy o najbardziej realistycznych, starannych i żywych kolorach. Przejrzyj wszystkie szczegóły kolorystyczne każdej sceny, tak jakbyś był częścią akcji.

Natężenie (głębia) koloru Q6F zapewni Ci 100% natężenia (głębi) kolorów. Oznacza to maksymalny zakres precyzyjnych, bogatych i szczegółowych kolorów, które możesz zobaczyć na ekranie telewizora. Q Contrast Ciesz się niczym niezakłóconą rozrywką.

Zobasz wszystkie szczegóły ukryte w najciemniejszych scenach. Q Contrast pozwala zobaczyć wszystkie szczegóły każdej sceny, nawet przy pełnym oświetleniu w pokoju. Q HDR 1000 powered by HDR 10+ Dzięki szerszemu zakresowi jasności i kontrastów Q HDR 1000, zasilanemu poprzez HDR10 + będziesz mógł spojrzeć na obrazy oczami reżysera.

sprawdź detale, których nie widziałeś wcześniej w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Długa żywotność Kropki kwantowe w telewizorach QLED są wyprodukowane z materiałów nieorganicznych. Oznacza to, iż ryzyko wypalenia się wyświetlacza jest zminimalizowane, a niesamowite kolory i detale, które widzisz teraz, pozostaną takie z upływem czasu.

Q Engine atrakcyjną jakość obrazu w telewizorach QLED zagwarantuje Q Engine. Natychmiast analizuje każdą wyświetlaną scenę, żeby uzyskać nieprzeciętny kolor, kontrast i szczegóły. Skup się na obrazie Przekonaj się jak Q6F zmieni rolę telewizora w Twoim domu.

Koniec z czarnym ekranem! Zerwij z tradycyjnym czarnym ekranem. Upiększ wnętrze swego domu dzięki nowemu Ambient Mode (Tryb Ambient)....