TV LED Samsung QE55Q6 promocja 2019

Cena4199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Jakość Design Smart Porównanie Akcesoria Q Color 100% natężenie odcieni niezależnie od poziomu jasności sceny Q Contrast udoskonalony kontrast pozwoli zobaczyć więcej detali obrazu Ambient Mode Koniec z czarną plamą na ścianie Jeden pilot – One Remote Sterowanie wieloma urządzeniami naraz nigdy nie było prostsze SmartThings Wszystko pod kontrolą jednej aplikacji Q Picture Q Color genialne odwzorowanie odcieni Niezależnie od naświetlenia sceny, technologia Quantum Dot gwarantuje 100% natężenia (głębi) kolorów.

Daje gwarancję realistycznych, precyzyjnych i żywych odcieni w każdej scenie pochłaniając widzów w całości. Q Contrast wyśmienity kontrast w każdej scenie trefowe podświetlenie LED gwarantuje głęboką czerń i perfekcyjny kontrast w każdej scenie.

Możesz cieszyć się szczególnie dobrze skontrastowanym obrazem zarówno w dzień, jak i w nocy. Q HDR 1000 powered aby HDR10+ precyzyjnie oddany obraz, tak jak zakładał reżyser technika Q HDR 1000 generuje obrazy tak realistyczne, jak to wyłącznie osiągalne, optymalizując materiał scena po scenie.

Zobaczysz trafnie jasne kolory i szczegóły tak, jak widział to reżyser. Q Engine Niesamowite doświadczenie z oglądania zaawansowany silnik, odpowiedzialny za odwzorowanie nadzwyczajnej jakości obrazu. Q Engine analizuje i ulepsza każdą scenę poprzez genialne odwzorowanie barw, kontrastu i czystości obrazu.

Q Lifespan unikatowa żywotność Nieorganiczny materiał Quantum Dot zastosowany w QLED TV jest trwały i zagwarantuje idealnej jakości obraz poprzez długi czas. QLED TV zachowuje swoje cechy znacznie dłużej, odcienie pozostają naturalne, a obraz nie zmienia się z upływem czasu.

dokumenty: Q Style Ambient Mode (Tryb Ambient) Koniec z czarną plamą na ścianie poprzez większość dnia telewizor jest wyłączony, ale nie musi być już wtedy czarną, nieestetyczną plamą. Dzięki Ambient Mode QLED TV może wtopić się w wystrój Twojego mieszkania wyświetlając na ekranie obraz ściany, na której wisi.

Co więcej, może również wyświetlać Twoje fotografie, prognozę pogody czy bieżące wiadomości. *Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym pomiędzy innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

Design 360 Stylowy od każdej strony 3-stronnie bezramkowy design telewizora QLED 2018 przyciąga szczególną uwagę swoim minimalizmem. W dodatku dzięki swej delikatności wpasuje się do każdego wnętrza.

Q Smart * Wizualizacja poglądowa. Przystępne funkcje mogą być rozmaite w zależności od rynku. Smart Hub Coś więcej niżeli telewizor Zamień swój salon w centrum rozrywki. Smart Hub zapewnia szybki dostęp do filmów, gier i aplikacji internetowych.* *Zgodnie z regulaminem danego serwisu.

Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszelkich językach i obszarach. Jeden Pilot – One Remote Jeden pilot do sterowania całym systemem rozrywki Odt...