TV LED Samsung UE32M5502 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem TV LED Samsung UE32M5502 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1350.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-49%
Samsung UE32M5502AKXXH SMART - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
1350.00
KONSUL.PL
Samsung UE32M5502 + UCHWYT - SMART - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
1370.00
KONSUL.PL
Samsung UE32M5502 + BAR STUDIO - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
2080.00
KONSUL.PL
Samsung UE32M5502 + SB150 - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
2230.00
KONSUL.PL
Samsung UE32M5502 + YAS-107 - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
2299.00
KONSUL.PL
Samsung UE32M5502 + BAR 2.1 - ZOBACZ NASZE 5 TYS ZESTAWÓW
2630.00
KONSUL.PL

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Rozdzielczość 1080p - Full HD
Funkcje Smart TV
Częstotliwość odświeżania 600 Hz
Złącza HDMI 3
Szerokość 73.0 cm
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-T, DVB-C

Opis

obraz SMART TVwzornictwo PORÓWNAJ w OPAKOWANIU WARTO WIEDZIEĆ Rozdzielczość Full HDFull HD pozwoli Ci radować się realistycznym obrazem i intensywnymi kolorami. Postępowy designNowoczesna ramka otaczająca wyświetlacz doskonale uzupełni każde wnętrze.

Smart ViewIntuicyjne zarządzanie treściami w Twoim telewizorze przy pomocy smartfona. Wzbogacone doświadczenie oglądania Nowy poziom realizmu obrazu. Full HD Full HD znacząco podciąga jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie większej rozdzielczości w przypadku standardowych telewizorów HD.

Telewizor Full HD dysponuje znacznie szerszą paletą odcieni. Żywe , a także bardziej precyzyjna dynamika obrazu dostarczają rozrywki na wyższym poziomie realizmu. Udoskonalony obraz dzięki energicznym kolorom.

Wide Color Enhancer Plus za pomocą innowacyjnego algorytmu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i rozszerza liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. Błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać.

dostajesz piękny obraz z bogatym wyborem kolorów i szeroką paletą odcieni. Niezwykła głębia ekranu. Contrast Enhancer Telewizor samoczynnie ustawia różnorodne poziomy kontrastu dla poszczególnych planów obrazu, dając efekt przypominający trójwymiar, nieporównany dotąd w płaskich telewizorach.

spore ujęcia majestatycznych krajobrazów będą zapierać dech w piersiach. Trafny poziom czerni i bieli. Micro Dimming Pro zaawansowana technika przyciemniania ekranu Micro Dimming Pro zagwarantuje rewelacyjną widoczność detali.

Każda scena wyświetlana jest z trafnie dobranymi ustawieniami kontrastu, koloru i ostrości, równocześnie dla ciemnych jak i jasnych obszarów. POZOSTAŁE właściwości JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. PQI 800 PQI to stworzona poprzez Samsung miara jakości obrazu.

Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia barw, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.* Nie dotyczy modelu 32'' Redukcja zniekształceń obrazu.

Ultra Clean View technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który redukuje zniekształcenia obrazu. W ten sposób wyświetlane obrazy wyglądają zdecydowanie lepiej.

Optymalizacja brazu. Hyper Real Picture Engine Dzięki innowacyjnemu i dopracowanemu w każdym szczególe procesorowi Hyper Real Picture Engine jakość obrazu wyświetlanego na ekranie jest optymalizowana w czasie rzeczywistym.

Hyper Real dba także o pełne użycie potencjału wszelkich współpracujących technologii, żeby zapewnić jak najlepszy efekt wizualny. SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na pokaźnym ekranie Twojego telewizora.

Poznaj łatwy i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości. Szybki i zapewniający ogrom zabawy, a prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora.

Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu bardzo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen. Włącza się szybko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka.

Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart Hub Dzięki funkcji Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. Dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych nigdy nie był tak wygodny.

Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem.

Funkcja może nie być dostępna we wszelkich językach i obszarach. Jeden pilot do większości urządzeń. Smart Control niewiele klikania, a więcej oglądania. Smart Control to pilot zezwalający zarządzać większością maszyn podłączonych do telewizora: od dekodera, poprzez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier.

Łatwy dostęp do ulubionych treści na USB. Connect Share Movie Po prostu podłącz mobilną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz także nagrywać programy telewizyjne.

* Wspierane formaty: AVI, ASF, MP3, JPEG i inne. Dziewczyny © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | obszerne kłamstewka © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures.

STAR TREK and related marks TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET proste przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart View Aplikacja pozwala bezproblemowo udostępniać materiały multimedialne z sprzętów przenośnych i komputera na telewizorze Samsung Smart TV.

pozwala na ona na dodatek sterowanie telewizorem przy pomocy telefonu. Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji.

Zapamiętuje także ostatnio..